Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. A co nie dojechał ??? NIE ... a miałem już upalać Batmana ... :whistling::whistling: Tak czułem.....A Batman'a to już przeszedłem, obie częśći A Ja ide upalać Battlefield'a 3 na śieci
  2. Znalazłem serwer (+18) OptiX Group / 60000 Tickets / Sniper Limit /1P jestem ciekaw ile trwa mecz
  3. A co nie dojechał ???
  4. Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi.... to wszystko wina kobiet miałem już wtedy babę ale częste wyjazdy służbowe Miałeś, ale wtedy na nią tyle nie wydawałeś...
  5. co chcesz żebym zniszczył sobie reputację zatwardziałego singla No to widze, że jest nas dwóch
  6. Zapytać zawsze możesz jak już tam będziesz, jak to wygląda.... zobaczysz co Ci powiedzą. Dokładnie
  7. Napisz do akjam'a, on bodajże tamten sezon letni przejeździł na TOYO
  8. OKO a wyrwałeś przynajmniej jakiąś laseczke... ? Tak to jest jak się kobiety człowiek dorobi....
  9. Rozjeb** mnie na łopatki ten tekst Co do tego sprzętu do wyciagania wgnieceń to chodzi ci o cos takiego?? http://www.youtube.com/watch?v=ojj3bqYbEPw No tak. Ale jak się nie ma dostępu do takiego sprzętu jak na filmiku, to warto spróbować z Suchym lodem lub puszką sprężonego powietrza.
  10. To ty chłopie wyposzczony pięknie jesteś....
  11. nie pierdl spoko moja mi na to niepozwala :polew: :polew: Ja pier**le.... :polew:
  12. Microvezel - Ktoś mi kiedyś polecał, podobno doskonały środek. koszt koło 90zł
  13. Grisza79 odpowiedział(a) na Onkel temat w Nadwozie i Wnętrze
    tzn ?
  14. :hi: Gdzieś ty był jak Cię nie było ?? ćpieł To dobrze że ćpieł, bo już myślałem że pracował Stanley - PSSYT... raz się żyje
  15. :hi: Gdzieś ty był jak Cię nie było ??
  16. Wróciłem... Dzięki za spocik....
  17. Grisza79 odpowiedział(a) na Onkel temat w Nadwozie i Wnętrze
    Ale to 30 zł to za ozonowanie tapicerki czy klimy ? Nie ma czegoś takiego jak ozonowanie tapicerki Generalnie ozonowanie neutralizuje przykre zapachy itp...
  18. Spoko Maroko po drodze jeszcze coś musze załatwić, także też nie będe wcześniej niż na 19:15
  19. Trzeba się powoli zbierać.... Żory nadjeżdzam
  20. Jeżeli twierdzisz że wszystko sprawdzone, i żadnych błędów nie ma, to może tylko Ci się wydaje że coś nie tak. Ja osobiście też mam/miałem takie wrażenie, że przy ustawionej temp. 21*c i temp 25*c nie mam żadnej różnicy, dopiero jak ustawie powyżej 25*c czuć odrazu cieplejsze powietrze.
  21. A na jakich wcześniej jeździłeś felgach i oponach ? Q5 ma otwór centrujący bodajże 66,5mm, także faktycznie nie obejdzie się bez pierścienia. Opony, mojim zdaniem się nie nadają.....
  22. tkm - no no 605Nm Z tego co wyczytałem to te skrzynie są przystosowane do 600Nm Max. Osobiście pierwszy raz słysze, a dużo droższe te części w wersji wzmocnionej ?
  23. Skóra czy welur.... miałem w samochodach jedno i drugie i przyznam że wybrałbym welur A jeśli faktycznie miałbym wybierać, to tylko alcantara
  24. Wpadnij dzisiaj do Żor ... Będzie troche ludu ... Ostatnio jak jechałem to też miało być troche ludu, a byłem tylko Ja z Hamm3r'em Także nie dajcie dzisiaj plamy..
  25. Wtyczke znajdziesz pod siedzeniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.