Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lapek85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lapek85

  1. audi to audi, dziś robiłem passka b5 ahu, i kurde wtryski po zmianie od afn-a się odkręcają, 3-5 km i przedmuchy, dokręcane, podkłądki, śruby, gniazda oczyszczone itd i dalej, nie wiem co z tym już robić, może na klej na dziś mam dość, ide w kime
  2. to masz Perpetuum mobile – hipotetyczna maszyna, której zasada działania, wbrew znanym prawom fizyki :polew: w przyszłym tygodniu podziałamy
  3. Paweł, wczoraj rezaliśmy Passka, nie udało się wszystkiego zrobić, za mało czasu. Pojawiły się problemy z katem, trzeba było wymienić plecionke. Wtryski poszły bez problemów. Dzisiaj odpalenie, diagnostyka, logi i bierzemy się za program Kiedy Ci umawiamy na dłubanie?? Przyszły tydzień, poniedziałek, wtorek?? :gwizdanie:
  4. z Ciebie niuniuś podzwiam Twoj FMIC etam, nie pajacuj
  5. Ive wczoraj wysłał mi zaproszenie na PW do B5B, dzisiaj wieczorkiem odezwę się i stanie się jasność na ten temat Trochę czytałem na battalionie, o zasadach naboru, furach i innych sprzecznych zdaniach Dodam od siebie tylko to, iż uważam, że zrobione przeze mnie audi nie odbiega jakoś od standardów fur w battalionie, cały trud i czas poświęcony na modzenie nie był tylko po to aby dostać się do tego zacnego grona, ale dlatego, że mechanika, dłubanie w autach to moja pasja. Robiłem to tylko dla siebie. Jeżdząć tą audicą jestem dumny z dokonanych tu zmian, wszystko sam zrobiłem(poza programem), dużo się nauczyłem, aktualnie „ z moich rąk „ wyszły dodatkowo 4 wzmocnione TDIki. Dlatego tak sobie pomyślałem, czemu by nie być w B5B i reprezentować swoim samochodem i swoim wkładem pracy to grono, fajnie jest zarażać pasją modzenia innych użytkowników dróg, a przy okazji reklamować to grono z całym stadem rezanych na rózne style furek
  6. w sumie, nic złego się nie dzieje to odpuszczę szukanie dziury w całym amory działają, fura dobrze sie prowadzi, na zakrętach jak "po szynach" więc po co tworzyć problemy
  7. koła równo dmuchnięte są po 2,4 mają :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 14:49_________________________________________________ jutro będziemy wrzucac wtryski, wywalimy kata, potem logi, logi... no i za program razem się weźmiemy
  8. Panowie dziś pojechałęm na 2 różne stacje kontroli pojazdów, sprawdzić gwint, oto wyniki: 1) stacja: PRZÓD PRAWY 70% LEWY 67% TYŁ PRAWY 73% LEWY 73% Komentarz diagnosty " amortyzatory do wymiany, przód tragiczny, bardzo duża różnica pomiędzy stronami, tył także słaby..." 2) stacja: PRZÓD PRAWY 71% LEWY 67% TYŁ PRAWY 74% LEWY 74% Komentarz diagnosty" amortyzatory sprawne, dobrze tłumią, tylko jeździć" Co o tym sądzicie???? kto ma racje?? kiedyś gdzieś słyszałem, że przy glebie i dużych kołach to nawet nowe amory wypadają słąbo, prawda to?
  9. pomierze odległości jak znajdzie się czas, narazie furka lata po trasie i jest genialnie klei się jak gokard
  10. 4 podglądowe fotki zrobione na szybko w pracy Konkretna sesja będzie jak się ociepli i furka będzie wymyta, wyczyszczona bez haku z tyłu Nie wiem o ile poszło w dół, bo zapomniałem pomierzyć, ale dla mnie jest ok. Na równej posadce tył jest wyżej o pół centymetra od przodu Panowie to jak z tym Batalionem, nadaję się, przyjmiecie mnie i moją furę?? :gwizdanie:
  11. Nadchodzi wiosna, więc trzeba rozpocząć czas rezania Na sam początek zakupiony został gwint KW , używany ale naprawdę w dobry stanie. Zawieszenie już zmienione, kółka AVUSy od Topora i fura zmieniła oblicze. Myślałem, że będzie twardziej, trzepać, walić, ale jest ok :> Ogólnie zadowolony jestem, fotki podrzuce jak się pogoda poprawi.
  12. nie kłócę sie, ręki też nie dam odciąć, beme mam którko, nie znam jej pełnych możliwości, ale zapowiada się, że będzie lepsza od klekocika, tak jak pisałem wyżej, sprawdzę to osobiście o czym poinformuje was, umieszczając filmik [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 17:09_________________________________________________Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem sprawdzenia ile minimalnie może spalić mój klekocik, ale zawsze wymiękałem po 500-600km i zaczynałem jeździć normalnie. Tym razem stało się inaczej, jak zawsze zalałem do pełna i zawzięcie postanowiłem do końca będę jeździł trybem Eco Driving a więc fakty: - 3.03.2011 zalana po sam korek, z odpowietrzeniem, - mniej więcej 90%trasa, 10%miasto - jeździłem spokojnie, trasa 90-95km/h, miasto bez gwałtownego przyśpieszania itp - dziś 09.03.2011 wyjeździełm paliwo ii.... przejechałem 1301,9km tankowane przy tym samym dystrybutorze(prywatny mini CPN) pod korek, z odpowietrzeniem- zatankowałem 60,3 litra spalanie 4,63 l/100km Może nie ma czym się chwalić, ale to jest mój nowy rekord, który pokazuje, że tuningowane - modyfikowane z głową TDI palą tyle co kot napłakał
  13. autoblach zaopatruje się u kolesia w związkowcu komplec hidów h7 kosztuje u niego 119zł jakoś tych zestawów rózna, jedne sieją, ze radia nie idzie słuchać, inne działają idealnie
  14. ja jestem za spotami w tygodniu
  15. wraz z bratem chcialiśmy podjąć się budowy mocnej felicji buda była zdrowa z 2000r, chcieliśmy zapakować tam ASZ albo ARL + pare dodatków ale nie wypaliło jakby projekt się udał to by była zdziczała skoda
  16. w innych miastach mają ściśle określony dzień, godzinę i miejsce, kto chce przyjeżdża a u nas tylko i wyłącznie propozycje wiec jak już wcześniej proponowałem, zróbmy sondę kto komu, gdzie i októej pasuje mi w tygodniu, od pn do pt, od 16 :gwizdanie: odnośnie koszalińskiego tunera to sie nie wypowiadam, od czasu jak na moje pytanie udzielił mi odpowiedź: " ile mocy wyciagnie się z golfa 4 tdika? odpowiedział 150ps" nie zapytał czy to ori 90, 100, 110,itd a jakbym przyjechał ARLem to też 150PS?? :gwizdanie:
  17. I pozniej taki w matizie czy czyms innym jest dumny ze objechal 1.8T czy mocnego diesla... ja czekam do wiosny na takich 'killerow' bo tez mam problem z trakcja na pierwszych biegach. nie umią używać stopki oporu przyśpiesznika :polew:
  18. sorki za OT, ale... w zeszłe wakacje miałem drogową konfrontacje z taką a6 w 2.7tdi koleś na odcinku prawie 30 km próbował mnie wyprzedzić, niestety nie dał rady, a prędkości były zacne, dodam, że nie zajeżdżałem mu drogi, wszystko na legalu na 2pasach jak opisałem całą sytuacje na forum golfa to mnie golfiarze wywalili
  19. dziś cena w hurcie przy kupnie 2 ton 4.44zł 0d tego minus 22% i można latać ile popadnie
  20. strzały i tak nie zrobisz, bo sie nie da z tego silnika
  21. jedź do auto blach na szczecińskiej, z tego co wiem mają przystępną ofertę
  22. Witaj Ja mam taki dobry sposób na odciągniecie oleju przez bagnet. Potrzebujesz: 1) Butelkę spryskiwacza do mycia szyb, takiego z pompką i lepszej jakości niż ten biedronkowy. 2) Plak do czyszczenia nawiewów (taki z rurką, która jest odpowiednio twarda). I teraz łączysz tłoczek z butelki do mycia szyb z tą rurką od plaka do nawiewów. Upewniasz się że wszystko sie dokładnie trzyma. Wkładasz w miejsce bagnetu (spokojnie wystarcza na długość) i pompujesz Trochę to pracochłonne ale w ciągu 20-30 minut da się w ten sposób odessać ok litra oleju No i graba ci się wzmocni Sam to przerabiałem i odessałem przelany nadmiar. Innym wyjściem jest podjechanie do serwisu i tam czasem mają narzędzia do odsysania. Powodzenia ale patent, czego to polak nie wymyśli
  23. domowym sposobem raczej nie odessasz oleju, trzeba mieć wysysarke, która tworzy podciśnienie i ciągnie olej do góry są silnik w których przez bagnet wyciągnie się wiecej oliwy niż spuszczając korkiem jak faktycznie jest w 2.5tdi to nie powiem, bo nie pamiętam wszystkich robionych przeze mnie aut

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.