Treść opublikowana przez FAZY
-
[ALL B5] Fotele skórzane - brać czy nie ?
Sam mam skórzane fotele i aż tak się nie nagrzewają latem ,a cena tych na aukcji jest tak atrakcyjna,że grzechem było by ich nie brać , co do koloru w czarnej furce powinny wyglądać ciekawie
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Te felgi na pewno są chińskie,bo taki sam wzór renomowanej firmy REPLICA WHEELS kosztują w granicach trzech tysięcy
-
[B5 AFB] Prośba o analizę logów
Dzisiaj na spocie założyliśmy przepływkę Vikisa do mojego auta,podłączyliśmy VAGA i przejechaliśmy się.Wyszło na to ,że przepływka jest walnięta ,czułem nawet duży spadek mocy ,więc wychodzi na to ,że Vikis znowu będzie musiał składać reklamację w ASO
-
Spoty Kościerzyna
Podziękował :notworthy:
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
twojej
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie, nie, nie!!!! bład w rozumowaniu Alona wracała od Mydlanego [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 23:36_________________________________________________ chyba w łóżku
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował :notworthy: :notworthy: do następnego
-
[AFN+] Keżorowóz
Mi się bardzo podoba ta A czwórka wprowadzone modyfikacje są jak najbardziej trafione ,oby tak dalej
-
[ALL B5] Kompletowanie haka
Hak 305 208 jest od S4 i na pewno będzie pasował ,bo mam taki sam i pasuje idealnie
-
[B5 ADR] Jaka kula do haka Westfalia
W jednym wątku już na ten temat pisałem,więc do Audi A4 pasuje drążek kulowy o nr .305 176 i 305 220 ,oraz drążek kulowy z S4 nr. 305 208.Nie ma różnicy czy to sedan ,awant czy cabrio
-
[ALL B5] Kompletowanie haka
Demontowalny drążek kulowy,czyli odpinana końcówka haka holowniczego do Audi A4 powinna mieć nr.305 176 lub 305 220 pasuje też końcówka od Audi S4 nr. 305 208 .Miałem ten sam problem co ty i też zakupiłem końcówkę haka o nr.305 174 i nie pasował.Ten hak pochodzi z Audi a6,więc łatwo go sprzedać .
-
Spoty Kościerzyna
Widziałem na żywo ;(
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to musiał być Booster
-
Spoty Kościerzyna
Dzięki za spota cieszę się ,że było was tak wielu
-
[ALL B7] Moja nowa zabawka cudeńko
Super wóz wpadnij na spota ,oglądniemy o cacko
-
[B5 AFN] Spryskiwacze wysuwane - prośba o fotkę i mam pytanie
mrogal jak skończysz to wrzuć foty ,chciał bym zobaczyć jak to będzie wyglądać i działać
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podziękował :notworthy:
-
[ALL] VW Multivan 2.5 tdi R5
Te niebieskie fele to mega wypas
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to jak chłopaki ,jesteśmy umówieni na środę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pre_pl ja tez mam taki jak ona z zawiasem 1BE i wcale nisko nie siedzi a wrecz przy dobrych kapciach bedzie slicznie wygladac tylko ,że Alona ma 1ba
-
[ALL B6] Czy warto kupić ten zderzak ?
Cena zdecydowanie za wysoka poszukaj jeszcze ,a na pewno coś znajdziesz
- Spoty Kościerzyna
-
Spoty Kościerzyna
Dzisiaj spot o 18 zapraszam
-
[B5 AKN] Górna pokrywa zaworów
Z tego co się orientuję ,o tych uszczelniaczy się nie wymienia,więc czeka cię chyba wymiana pokrywy zaworów