Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gibons

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gibons

  1. Jeździłem tym tam jest stały napęd na 4koła + wysuwane płozy na winklach
  2. Auto ładne zmieniłbym kiere tylko jak już ktoś wspomniał no i może faktycznie oznaczenia z tylnej klapy. Jaki tam masz przebieg ?
  3. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mam to samo tylko w tym dziale i w innych tez ;/
  4. Jak nie zrobi różnicy 30KM toż to to samo prawie co program 30KM robi różnicę
  5. Nie zmieniasz turbiny? Zawsze to 30-40 KM więcej i turbina ma lżej Mówisz 25 lipca? Może podjadę O której? Napisz na PW Przy okazji zobaczysz jak jeździ 215 KM w tym silniku Miałeś silnik CAGA ? po wymianie Turbo i programie uzyskałeś 215PS ?
  6. Kolega przecież wyżej opisywał że sprzęgło dużo gorzej chodzi w sensie ciężej. Pisał też że ma takie sprzęgło wzmocnione i też się ślizga.....
  7. pompa wody w zamiennikach jest juz identyczna wiec nie stresuj sie (zrobilem na czipe 143+turbo caha z ori pompa wody od caga ponad 20tys i nic sie nie stalo) Zastanow sie czy chcesz wiekszy intercooler bo to przeciez jest jakis koszt koszt (liczony z robota) a pewnie turbina sie pozniej zbiera (wrclaguna zamiescil na forum wykres z loga ladowania T / a ma IC chyba od 3.0TDI/... znajdz sobie taki wykres z innego auta na ori IC i porownaj: bedziesz wiedzial z jakim /ewentulanym/ efektem ubicznym sie liczyc) Na zwyklym IC + T caha bedzie auto po zakoksowaniu mialo ponad 200koni i 400moment wiec zastanow sie czego oczekujesz od wiekszoego IC - sprzeglo to tez jakis limiter "zachcianek" T pasuje plug&play ale w zaleznosci od rocznika (nieistotne czy T od CAGA czy CAHA) jest inne mocowanie weza "wychodzacego" (powietrze) z T (jest taka "zlaczka" zwana "tlumikiem" i do powiedzmy polowy 2009 jest metalowy tlumik a pozniej szedl plastikowy) Pozdrawiam, Przemek Wszystko fajnie tylko teraz mam stracha przed tym sprzęgłem. Wrclaguna wymieniał sprzęgło na nowe i dwumas a tu teraz taki kłopot i nie małe koszty potem ;/ Zauważyłem że Ci co mają CAHA i modyfikują mają spokój a Ci co CAGA jak ja najwięcej problemów przy programach właśnie z tym ślizgiem. Szczerze to 200KM i 400NM w zupełności mi by stykło nawet nie chciałbym więcej podnosić dla bezpieczeństwa. Nawet samym programem na 170KM by mnie zadowalało już by lepiej jechało
  8. Po przeczytaniu tego tematu na razie chyba się wstrzymam z tego typu modyfikacjami ;/ a czy sama wymiana Turbo od CAHA coś da ? Chyba najlepszym wyjściem będzie zmiana na 3.0TDI
  9. Ja mam servotronic i chodzi aż miło nie miałem żadnych takich problemów. Koła mam 19/245/40 więc nie małe
  10. Hmm teraz dowiedziałem się że pompa wody jest inna w 170 niż w 143(w moim przypadku) czyli spokojnie przy wymianie rozrządu bo to mnie czeka mogę pokusić się o wymianę pompy od CAHA ? czy to pasuje P&P ? ja ogólny plan mam taki IC 3.0TDI + Turbo CAHA i program no i teraz zastanawiam się nad tą pompą wody czy to warto wymieniać (czy coś to da ?) i czy pasuje na pewno P&P może ktoś wie jeszcze czym różni się silnik 143VS170 ?
  11. Griffe dobrze pisze Megs jeżeli chodzi o opony to jeden z najlepszych środków. Ja aplikowałem go już na kilka samochodów do motocykla też go używam i zawsze smaruje 2razy i w butelce jakby nic nie ubyło. Zostanie chyba do końca życia. Prędzej zmienie samochód i motocykl niż Megs mi się skończy
  12. Nie wiem czy mi pije olej po prostu po zakupie nie sprawdziłem jego stanu. Dzisiaj miałem dłuższą trasę (właśnie jestem w drodze) i sprawdzałem stan oleju przed wyjazdem. Zawsze tak robię. Bagnet pokazał troszkę ponad minimum więc chciałem dolać na MAX, ale patrzę do bagażnika tam mam taki pokrowiec jakby na litrowy olej otwieram a tam dosłownie parę kropelek więc chciałem zakupić że nie mogłem go ustrzelić pytałem o ten na forum. Jak będę wymieniał zmienię na pewno na motul do motocykla też taki leje
  13. Fajnie dzięki bo właśnie wybieram się w trasę i przydałoby się dolać coś oleju a widzę w bagażniku pusta butelka (po poprzednim właścicielu) Edge Proffesional a w sklepie ani sladu po nich tylko na zamowienie. Wciskali mi wlasnie to zwykle Edge 5W30 i mowili ze to to samo, ale znam ten sklep i wolalem zapytac Dzieki
  14. Panowie mam szybkie pytanko muszę dolać oleju jednak w samochodzie jest Castrol 5W30 Edge Proffesional Long Life a w sklepach nie mogę go zdobyć jest taki sam z tym że EDGE bez dopisku proffesional czy to ten sam olej ? można go dolać bez obawy ?
  15. Panowie mam szybkie pytanko muszę dolać oleju jednak w samochodzie jest Castrol 5W30 Edge Proffesional Long Life a w sklepach nie mogę go zdobyć jest taki sam z tym że EDGE bez dopisku proffesional czy to ten sam olej ? można go dolać bez obawy ?
  16. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Osobiście bardziej podoba mi się ten z przed liftu.
  17. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tego co się orientuję to zderzak można wymienić bez problemu, ktoś na forum już taką podmiankę robił w avancie nie wiem jak sedan. Co do S-line na pewno się różni było by zbyt prosto
  18. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie rozumiem tego porównania EVO X do Audi A4 143km Po co w takim samochodzie przy takiej mocy hamulce od S4 wystarczy jak zmieni sobie na heble od 3.0TDI przód i tył i już będzie lepiej, taniej i w zupełności wystarczy. ---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ---------- A właśnie aparopo tych awaryjnych czy jak walnie się po heblach to załączają się bo ja narazie tego nie praktykowałem a widziałem kiedyś w jakimś aucie:whistling: Z tego co wiem "normalnie" tego nie ma, ale można zakodować VCDS nie wiem czy Grześ tego nie ma... fajny bajer A kto mówi o 143 km? Zresztą ja kupiłem zestaw z nowymi tarczami B8 S4 i nowymi klockami ori i zaciski S4 B7 za 1350zł więc proszę cię kolego załóż hamulce s4 a pózniej komentuj. Poza tym pewnie jak zuzyjesz tarcze to zapłacisz za nowe z klockami około 1000zł. Nie każdy ma 143km mozna spokojnie mieć 200km i bezpieczeństwo podczas hamowania przy heblach S4. Człowieku przeczytaj ze zrozumieniem co ja napisałem a potem odpisuj
  19. Gdzie go można dostać bo nie mogę znaleźć ? i jak go stosować najlepiej ?
  20. do alcantary co polecacie ?
  21. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie rozumiem tego porównania EVO X do Audi A4 143km Po co w takim samochodzie przy takiej mocy hamulce od S4 wystarczy jak zmieni sobie na heble od 3.0TDI przód i tył i już będzie lepiej, taniej i w zupełności wystarczy. ---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ---------- A właśnie aparopo tych awaryjnych czy jak walnie się po heblach to załączają się bo ja narazie tego nie praktykowałem a widziałem kiedyś w jakimś aucie:whistling: Z tego co wiem "normalnie" tego nie ma, ale można zakodować VCDS nie wiem czy Grześ tego nie ma... fajny bajer
  22. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie To ładny golas był
  23. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie ma szans nie wejdzie. Chyba ze na tylną klape jak w jeepie xD
  24. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzięki Grzesiu powiedz mi jeszcze gdzie Ty wozisz tą zapasówkę? bo widzę że jak jest ten plastik na kompresor to ona tam ni uja nie wejdzie ;> P.S gdzie zgubiłeś klucz do kół i podnośnik
  25. Gibons odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grześ miałeś mi pstryknąć fotkę wnęki bagażnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.