Treść opublikowana przez ariel
-
[B5 AEB] Podłączenie xenonów
Lampy ori xenon nic nie robiłem tylko zamontowałem przetwornice i go.... :> oryginalność łatwo sprawdzić po numerze a przetwornice z Polski ponieważ rzadko się zdarza żeby nowe lampy były w komplecie z przetwornicami
-
[B5 AEB] Podłączenie xenonów
A no sam lampy kupione na ebayu a przetwornice w Polsce działają
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Żartujesz to ty co to za odpowiedz nie trzyma się kupy
-
[B5 AEB] Podłączenie xenonów
Nie porównuj hid do ori xenonów ja założyłem ori jest coś pięknego
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
5w-40 jet gorzej tu znależć
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam sorki że zaczynam nowy wątek ale zależy mi na czasie bo jutro wyjeżdżam do Polski na urlop i muszę wymienić olej ja mam zalany 5w-40 Castrol a jak dziś pojechałem do sklepu to powiedzieli że muszę zalać 5w-30 to jest olej do mojego auta i jak wpisałem numery rejestracyjne na stronie castrol to mi pokazało faktycznie że olej do mojego auta to 5w-30 jak zaleje ten to będzie ok?
-
[B7 BNA] Prośba o ocenę logów
Na pewno termostat
-
[ALL B5] Jakiej wartości załozyć rezystory do zarówek diodowych do A4 B5
Ja montowałem takie same lampy jak na zdjęciu w linku i według opisu i wszystko działa aż miło http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=90325
-
[ALL B5] Jakiej wartości załozyć rezystory do zarówek diodowych do A4 B5
Ale napisz jaśniej gdzie te diody tu coś jest ale jak skorzystasz z opcji to tam jest dużo na ten temat wpisz rezystory http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t67385.0.html;highlight=rezystory
-
[B5 AFN] Gdzie są zapisywane bledy w VAG'u ?
Żeby było jaśniej ten folder Logs jest w miejscu gdzie zainstalowałeś Vag-com. Miejsce zapisania można ustawić tam gdzie chcesz jak wciśniesz logowanie w Vag-com otworzy się okienko które informuje gdzie będą zapisane logi a obok masz przycisk browse i tam możesz zmienić miejsce docelowe ale jak chcesz ja zawsze zapisuje na pulpit I nikt się nie brecha z ciebie
-
[B5 AFN] Gdzie są zapisywane bledy w VAG'u ?
Po naciśnięciu print Screen też musisz otworzyć jakiś program typu Paint i wkleić.
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów
Ok dzięki ale czemu ten wąż jest zimny przy takiej temperaturze? A dynamiczne już nie długo. Badam teren gdzie będzie dobrze takli test wykonać bo potrzebne jest kawałek prostej
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów
Czy to jest grupa 004 pozycja 4 powinna pokazywać około "0" ja mam 1.6-0.5 czemu to tak skacze? napinacz? ale pasek wymieniałem rok temu czy spaprali? Wiem już jak to można skorygować ale czy warto ruszać?[br]Dopisany: 01 Maj 2009, 20:10_________________________________________________Termostat wymieniony teraz raczej ok ? Nie wiem czemu przy takiej temperaturze dolny wąż od chłodnicy który idzie do termostatu jest zimny? Grupa 007
-
[B7 BPW] Sprzęgło jednokierunkowe alternatora
W Etce można to sprawdzić ale tam jest dużo rodzajów ja po wpisaniu swojego nr Vin też mi wyskakuje parę. Są dwie firmy Bosch i Valeo.Sprawdz naklejkę na alternatorze
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów
Dzięki czyli tak termostat do wymiany a co z tym kątem Czy możecie mi napisać czemu termostat i co z tym kątem autko zachowuje się nie żle
-
[ALL B6] Kluczyk scyzoryk 3 przyciski
Koniecznie musi być taka sama częstotliwość Mhz inaczej lipa
-
[B6 AVB] Proszę o analizę logów
Witam proszę o analizę logów narazie statyczne i basic robione pierwszy raz trochę się uczę jak coś nie tak to Statyczne 000 001 003 004 007 013 014 018 023 Basic 000 003 011
-
[B6 AVF] Wyciek z jakiegoś dziwnego urządzenia - co to takiego?
Ja też tak miałem to EGR mi też ciekło ale odziwo jak zmieniłem olej na 5w-40 to przestało
-
[B6 ALT] Pilot centralnego
Szukaj w temacie "Zrób to sam" tam jest taki temat z filmikiem jak dodać kluczyk do autka za pomocą vag-com
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mam pytanko jaki lepiej zalać 5W-30 czy 5W-40 ten pirwszy jest droższy teraz zalany mam 5W-40
-
[ALL B6] Szum w przednich drzwiach
Z tym szumem jest dokładnie jak pisał kolega Andrzej88 mi to troche przeszkadza nie wiem jak wam.
-
[B6 AWA] Proszę o analizę błędów
Ja też to miałem wykasowałem i już nie ma to jest od anteny sprawdz wtyczkę za radiem lub przy wzmacniaczu anteny jak się pojawi ponownie
-
[ALL B6] Szum w przednich drzwiach
To znaczy że myślisz że to jest wada fabryczna Ja myślałem jak zmieniałem z B5 na B6 że to wyeliminowali a tu
-
[B6 AWA] Proszę o analizę błędów
Jak się pojawią ponownie to zmień na shella ja zmieniłem bo robię więcej mil na paliwie z shella nie wiem czemu ale tak jest
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Wczoraj dowiedziałem się od fachowca że kluczyk musi być dokładnie o tej samej częstotliwości inaczej nic z tego