Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
na jaki to rozmiar tarczy?
-
[B5 ADR] Auto gaśnie po zapaleniu i nie można zatankować do pełna
czujnik temp cieczy zapewne
-
Jak rozpoznac 2,5 Tdi ( z kodem B..)
no jak autostrady to jak pisałem 2,5... koniecznie Bxx i dalej to życzyć bezawaryjności
-
[B5 ADR] Auto gaśnie po zapaleniu i nie można zatankować do pełna
taki osad może być na świecach
-
[B5 ADR] Auto gaśnie po zapaleniu i nie można zatankować do pełna
przekaźnik pompy paliwa i jej pracy, znajomy podmieniał w ADR jak miał podobne błędy z tym że jego nie chciała palić adres 17 potem output test i wcisnąć start 17 -> 03 i start[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 16:13_________________________________________________przekaźnik pod deską od strony kierowcy, na pewno znajdziesz
-
[B5 ADR] Auto gaśnie po zapaleniu i nie można zatankować do pełna
pewnie to była okazja cenowo... funkel nieśmigana igiełka z niecofanym licznikiem Z paliwem zaczął bym od tego że paliwo w baku na 99% jest, kwestia raczej uszkodzonego pływa, wiązki czy też zegarów (zrób test vag-iem zegarów) Sprawdź bezpieczniki 29, 32 i 34 oraz sprawdź (podmień na inny o takim nr od kogoś) przekaźnik 372 Numer przekaźnika 372 Oznaczenie 4D0951253
-
Jak rozpoznac 2,5 Tdi ( z kodem B..)
dobrze mówi, chyba że jeździsz tylko po autostradzie powyżej 200 to 2,5 będzie lepszy..... do pierwszej awari
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
źle to napisałem chodziło mi o lampę ze szkłem z "wypustkami" kierującą snop światła, np w starszych a4 b5 tam to ksenon to masakra, w soczewce jest normalny snop światła jak biblia karze . Nie możesz porównywać 6k do 4,3K bo wiadomo że na 4,3K będzie dużo jaśniej
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
tak tak widać tak że nie widać, mam merca z ori xenonami oraz audi z dorezanymi xenonami i nie widać różnicy więc skończcie gadać, czy dorezany czy nie zasada lampy wyładowczej jest taka sama. Ważne żeby palnik nie był za szkłem a w soczewce
-
[B5 AFN] Najmocniejszy AFN na forum?
no podałem minimalne wartości jakie by chciał osiągnąć
-
Spocik Lubuski :)
musi mieć cana w takim roczniku
-
[B5 AFN] Najmocniejszy AFN na forum?
mój kolega obecnie pracuje nad swoim afn-em, sedanikiem 96. Chce na wiosnę uzyskać około 170-180koni i moment w okolice 350Nm, ma sporo gratów, teraz to trzeba składać, postaram się zrobić z tego relację zdjęciowo opisową bo znajomy nie chce się logować na forum, zresztą ogólnie jest anty komuterowy
-
A4 B5 stylizowane na B7 ??
ładnie się narezali żeby zrobić taką wydumkę
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
fmic albo większy IC + nadkole s4
-
[B5 AFN] Najmocniejszy AFN na forum?
z allegro?
-
pytanie do "komputerowców" / HELP sterownik!
panowie mam ram 133mhz czy moge wsadzic kostki 166mhz? :gwizdanie: i ile można mieć ramu msksymalnie przy t40 i przy r40 bo w tej chwili mam dwa takie wynalazki
-
[B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
cyce to miażdży rs4, s4 tylko je dobrze masuje
-
[B5 AJM] Mody mojego tdi + wykres
jeszcze się rozeznam w temacie i jeśli to prawda z dołem silnika (bo jednen skowronek wiosny nie czyni) to na wiosnę będzie S4
- Spocik Lubuski :)
-
[B7 BRE] Czy mogę bez obaw katować do 4 tyś obr. ???
mamy ducato mjet 120 koni~ codziennie robi koło 1000km i zawsze autostradą po 160-175 (pod maksymalną prędkość) ma 165tyś km, poza kilkoma szybami przednimi, tarczami i klockami to tylko płyny idą... więc da radę diesla wykorzystywać na maksa O passatach tdi nie wspomnę bo się wojna rozegra. Dbaj o oleje, wymieniaj częściej i ciesz się jazdą. Reszta jak pisali koledzy po pałowanku daj odpocząć turbo no i nigdy na zimnym silniku nie wstawiaj
-
Sentyment do pierwszego autka zawsze jest :)
ja mam tak samo, ten [pstimage to tragedia jakas
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
tak zwanego gotowca? Ja o zderzaku mówiłem dla siebie
-
Spocik Lubuski :)
ja lecę do wawki więc miłego spotowania
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
ktoś tu coś napomniał o S zderzaku czy to info tylko do jednego użytkownika?
-
[INNE] Jeep Cherokee XJ
spokojnie teście są z branży paliwowej