Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AFN] Mocniejsza turbina do AFN
można coś podobnego taniej wytoczyć u tokarza, koszt ok 40-60zł
-
Spocik Lubuski :)
to daj znać pojedziemy wtedy razem
-
Pojechalibyście do ślubu avantem?
ja bym nie pojechal, przy obecnych ofertach humery, porschaki i inne wynalazki w dobrych cenach na slub
-
[B5 AFN] Mocniejsza turbina do AFN
front mount intercooler np
-
Spocik Lubuski :)
ja nie przyjadę robotę mam z kolegą przy piwku
-
Spocik Lubuski :)
mnie dziś nie ma, próbuję upchnąć większego icka po obiedzie
-
[B5 AFN] Od którego roku weszły pompowtryski
1z nie zostal zastapiony tylko ahu??
-
połączenie dwóch kompów kablem scrosowanym
jak to zrobić? nie mogę się połączyć po prostu nie wiem jak zacząć przez co nie mogę zagrać w age of empire 2 na dwa kompy [br]Dopisany: 17 Październik 2009, 13:12_________________________________________________hmm nikt nic, a wszytko z netu zawodzi (info z gogli)[br]Dopisany: 18 Październik 2009, 11:44_________________________________________________ się szuka się ma
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
mnie się tam widzi to autko, z czarnym dachem nawet nie wygląda na kobiece
-
[B5 AFN] Drgania wydechu w czasie jazdy podczas przyspieszania
gumowe wieszaki + ta siatka elastyczna, więcej w sumie tam elementów nie ma
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
myślałem że czujnik temp cieczy będzie informował czy ma grzać świece czy nie
-
[B7 BLB] Który ON używacie? tylko 2.0 tdi !!!
jest o tym sporo kolego
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
ma ma, chodzi o ten czujnik Ale ten czujnik nie jest powiązany z świecami płynu chłodzącego, no chyba że czegoś nie wiem
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
zazdroszczę podejścia
-
[B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
to jest czujnik temp w dolocie :gwizdanie:
-
Alternatywa dla Nikon D40
- [ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!
wiertło do rozmiar 5~robisz małą dziurę, póżniej wiertło mniej więcej wielkości śruby i jedziesz, jak dostaniesz się do śruby główniej to przestajech wiercić, restki zabepieczenia wyciągasz śrubokrętem płaskim, później kupujesz nową śrubę główną i jest ok- [INNE] Jeep Cherokee XJ
uwielbiam to auto, szkoda że kuchenka gazowa- [B5 AFN] Świece żarowe podgrzewające płyn chłodzący
u mnie dmucha Cieplem po ok 2-3min jazdy a po ok 5 już na prawdę Ciepłym powietrzem Temp na blacie wskakuje na ok 80*C po ok 8-9km jazdy- [ALL B5] Opony bierznikowane
ja się wypowiem jako użytkownik opon bieżnikowanych, fakt że używam ich w aucie terenowym którego maksymalna prędkość sięga 120 w porywach 130 Ale uważam że guma z któego zostały wykonane jest bardzo miękka, sądzę że starczy na 1sezon no może trochę ponad, mi to akurat odpowiada. Był problem z wyważeniem jednego koła (felga prosta) ale w terenówce z tyłu nie robi to wielkiej różnicy, szczególnie ze w 70-80% jeżdżę tylko w lesie Dodam że między bieżnikiem było sporo "pasków" gumowych które na wulkanizacji mi docinano żeby to był bieżnik tak jak miał być. Co do własności jezdznych to nie zmieniły się w stosunku do moich poprzednich markowych kół... tylno nie wiem czy można mówić o własnościach jezdznych auta które ma ponad 20sek do setki jak nie lepiej- [B7 BLB] Który ON używacie? tylko 2.0 tdi !!!
ja do slużbowego passata 2.0tdi lałem wszytko co było po drodze, najechał 200tyś km i było wszytko ok, przy 160~ tylko padło turbo, ale łatwo to auto nie miało.- Alternatywa dla Nikon D40
osz kurwino jaki błąd nie no zdecyduję się na męską- [B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
ja myślę ale mam avanta- [B6 AWX] Kopcenie po czipie
spoko, się zdziwisz- [B6 AVF] Kąt skrętu
może coś z tego tematu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_ilosc_obrotow_kierownicy-t96168.0.html - [ALL] Problem z zabezpieczeniem na feldze!?!?!