Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. uniden jest dość podatny na zakłócenia, też miałem problem z wzmacniaczem i unidenem w aucie fiat marea, problemu nie dało się rozwiązać w 100%, pomogło częściowo, zmiana zasilania bezpośrednio z aku kablami ekranowymi (dość drogie) + filtr przeciwzakłóceniowy. A ostatecznie wycięcie zakłóceń podkręceniem sq
  2. jak najbardziej bo wtedy mamy znów 5osób i mogę znów działać
  3. niekoniecznie dymił by wcześniej! Czasami dziurka jest małą i/lub w nietypowym miejscu i dopiero przy większych obrotach (doładowaniu) dziura zaczyna być przeskodą. Spotkałem się kiedyś z przypadkiem w pasacie że inter był nieszczelny na łączeniu a wychodziło to dopiero przy pewnym ciśnieniu i wtedy auto kopciło.
  4. tam jest między 9-10, bliżej 10, może być seria + lekko z górki jak kolega pisze że jest
  5. Florida lepszy zasięg, niestety od 200+ kmh strasznie świasta na dachu jeśli jest przyklejona na środku (trzeba ją przenieść na tył) Georgia często nikt nie odpowiada mi na pytanie czy mnie słychać (antena swr 1,2 na 20) Dostałem ją na auto służbowe, w trasie miałem słaby zasięg, odbiór jeśli był to czysty.... niestety więcej nie powiem bo ukradli antene w warszawie pod ibisem :gwizdanie:
  6. możesz, już Cię dopisuje, i zaraz zadzwonie do szefa o termin [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2009, 15:49_________________________________________________Lista. 1. aju 2. JohnyPixel 3. stuwa 4. drzewko23 5. dyrdan 6. gustaff proszę o prywatne wiadomości czy jesteście dalej zainteresowani + silnik + napęd + rok zostały 4osoby
  7. miałem alana i po przesiadce na UNIDENa nie wrócę już do alana Dużo głośniejszy, lepsza modulacja
  8. nie no szydera to jescze nie
  9. no niestety, ale takie mamy czasy
  10. też można
  11. jest też już harry3 Ale ja i tak wolę serię 2 lub harego clasic..... a osobiście jeżdze z UNIDENEM 520 i wchodzi w półkę po lewej, czyli johny i hary seri 2 też wejdą
  12. ja mam dwa fordy transity i polecam w 100% łatwo nie mają i w sumie nic się nie psuje a jeśli chodzi o mniejsze to polecam VW Caddy nieźle się prowadzi i na prawdę zrobiony jest z myślą o pracy
  13. aju odpowiedział(a) na Darek_G temat w Lubuskie
    serwisuje tam dwa fordy transity i jestem zadowolony
  14. ale koledzy.... większość z nas (jeśli nie to przepraszam) używa w aucie radia w celu antymisiek lub co się dzieje przed nami, według mnie nie ma co skreślać np antenki FLORIDA, jest ona estetyczna i sprawdza się w takiej roli. ja bym wybral unidena 520
  15. ale nie chcę tego ciągnąć przez komp a z drugiej strony, pod schowek, podobnie robiłem w pasacie b5fl ale w audi nie widzę tej wolnej uszczelki co w passacie
  16. mój robi w 15 od 0 do 140
  17. ja mam 15sek w TDI
  18. Witam Chcę przeciągnąć kabel do wzmacniaczy od aku do środka kabiny, dalej drogę mam już opracowaną. Zanim zacznę sam kombinować z miejscem przeciągnięcia chętnie dowem się jak WY to robiliście bo po co odkrywać amerykę dwa razy Zdjęcia też mile widziane. Przy okazji chcę przeciągnąć kabel do zasilania CB radia i zastanawia mnie jaką ramkę dwu bezpiecznikową wybrać.
  19. musze zadzwonic do szefa w poniedzialek bo pani nie podejmie takiej decyzji bez szefa
  20. jak najbardziej, a do tego Twój silnik dzielnie reaguje na chipowanie. Jutro rano dzwonię do geko i ustalamy teramin, daje wam kilka do wyboru i kończymy akcję
  21. Lista. 1. aju 2. JohnyPixel 3. stuwa 4. drzewko23 5. dyrdan dyrdan a jakie ty masz auto i jaki silnik
  22. nic nie idzie bo czekałem na ostatnią osobę wieczorem wyślę pw do każdej osoby z info czy jest dalej za tematem i wtedy umawiam termin z geko, odpowadający każdemu
  23. aju odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja odpadam właśnie się urodziło, muszę jechać do roboty bo inaczej koleś będzie musiał zrobić prawie 3tyś km sam Eh miłego na spocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.