Treść opublikowana przez aju
-
Fordowskie TDCI 2.0 - 130koni
nooo to kupił auto
-
Spocik Lubuski :)
trevor79 a jakie Ty masz te audi? bo widze ze moja wioske zamieszkujesz :>
-
[ALL B5] Xenony w halogenach
trochę nie chcę bawić się w paczki z UK do PL
-
Fordowskie TDCI 2.0 - 130koni
szukam kurdę i
-
Fordowskie TDCI 2.0 - 130koni
Witam Czy ktoś miał przyjemność lub nieprzyjemność lub wie coś na temat tego silnika? jak to się sprawuje w aucie mondeo kombi + skrzynia 6biegów, moc 130koni, przebieg autentyczne 150tys km (serwisowany od poczatku do konca, kupiony w pl, pewność do przebiegu wg książki i tego że był robiony w tym samym aso cały czas i potwierdzają to) Chodzi mi o trwałość jednostki, skrzyni, ogólnie też całego auta, niskie ceny przecież nie biorą się z powietrza. Znajomy kupił w piątek takie auto, w poniedziałek je odbierze i teraz myśli czy dobrze zrobił osobiście nie mogę mu poradzić bo jedyne fordy jakie mam to dwa firmowe transity z którymi nie ma większych problemów, ale to nie to samo.
-
Spocik Lubuski :)
mnie dziś nie będzie, skacowany jestem po weselu
-
[ALL B5] Xenony w halogenach
Witam, przymierzam się do montarzu xenonu w halogenach i parę pytań mnie męczy.. - gdzie schować przetwornice - czy gdzieś dostępne są zestawy o barwie poniżej 4K chiał bym żeby świeciły na zółto Na allegro nie mogę znaleść zestawu o barwie 3K
-
[ALL B5] Wyjęcie parownika klimatyzacji - parę pytań
nie zabezpieczysz gazu, wyjmując parownik i tak ucieknie
- Spocik Lubuski :)
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Ładna, szkoda że bez kontroli trakcji
-
[ALL B5] Który wahacz najczęściej zaczyna stukać, poprzeczne nierówności
ja nie sprawdziłem jeszcze, wykorzystuje ostatnie ciepłe dni na moto
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
no ten zderzaczek to też mam taki w planie + spryski Co do parktronika to masz oryginalny? ma jakiś "wyświetlacz" czy tylko brzęczyk?
-
[B5 AFN] Problem z silnikiem
to po co wlewałeś takie coś
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
zabiła mnie ta wypoweidź.... :>
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze AWX w AJM a moc
na pewno? od pewnego tunera dowiedziałem się że granicą będzie ok 160koni
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
jak się spieszę na motorze to lecę nawet na długich, czasem ktoś mrugnie ale chociaż mnie widać, niestety czasem ciężko zobaczyć auto bez świateł w słoneczny dzień a co dopiero motor... nie przeszkadza mi jazda na światłach przez cały rok, nawet jestem za
-
[B5 AJM] Wyciągnięcie symphony z B5
kolego trzeba było powiedzieć na spocie bym CI wyciągnął to radyjko 4 klucze, pisałem o tym nawet dawałem ilustrację
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
Dokładnie, oglądałem niedawno w gazecie test drogiego kondzia 10F który nie osiągał nawet 7F maksymalnie a i tak uznali to za rewelacyjny wynik. Poza tym takie monstrum jest nie potrzebne nigdzie poza zawodami. Reszte napisał CI Muskel1
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
http://www.fagumit.com.pl/oferta.htm zapytaj tu
-
[B5 AJM] Pompowtryskiwacze AWX w AJM a moc
kupiłem AL od znajomego, z dzialającego anglika szukam teraz chłodnicy i kolektora bo super cenę dostałem za pompki
-
[B5 AFN+] 1.9 TDI by -adek (TURBO awx + program DYNOSOFT)
bedzie na srebrno............... ale podkładem
-
[ALL B5] Audi A4 - "Czarnulka" by Adriano /kolejna sesja str.2
najważniejsze że Tobie pasuje automat
-
[B5 AFN+] 1.9 TDI by -adek (TURBO awx + program DYNOSOFT)
żeście dali z tym malowaniem :> Gdzie będzie przejście? w połowie słupka czy gdzie indziej?
- AUDI S4 SID
-
[ALL B5] Zamontowanie czujników parkowania
oryginalnie były na tej listwie dolnej z tyłu