Treść opublikowana przez aju
-
[ALL] Wymiana gruszki przy turbo i jej ustawienie?
taka ciekawość mnie zjada, na wielu forach poświęconych TDI słyszałem że sztangi się nie rusza w turbinie... więc dlaczego niektórzy zaczynają się nią "bawić"?
-
[B5 AJM] Jakie sprzęgło na 1-masie do A4 B5 Avant AJM 5-gang
na jednomasie głownie czółem to na lewarku biegów i na kierownicy przy ruszaniu, no po prostu drganie A jak ma znosić? przecież nikt normalny nie wykorzystuje tego cały czas, jeździ jak każdy normalny TDI.... tylko czasem wciągnie jakieś 3,0tdi po koksie
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
w VAGach tak nie ma
-
[B5 ATJ] Kolejny problem z prędkościomierzem plus wskaźnik paliwa
zaczął bym od wgrania nowego wsadu
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
a masz materiał jak ori w audi? (chodzi mi o szmatex nie skórę) poza tym z A6 to nie tak plug&play z tego co słyszałem
-
[B5 AJM] Jakie sprzęgło na 1-masie do A4 B5 Avant AJM 5-gang
u mnie drgało przy ruszaniu, i przy jakis tam obrotach, do tego dziwnie się mi tym ruszało, mam glofa po przekładce a?? (poprzeczniak na pompie 110) na bpx(ibiza) z jednomasem i poza dzwinym ruszaniem wszytko jest niby ok
-
[B6 AWX] Jakie wartości trzyma oryginalne sprzęgło, dwumas awx ?
wyrwie Ci fotele w środku taka będzie różnica
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
a po co 6 jak w sumie ma taką samą długość jak 5ka, żeby machać dużo więcej, bez sensu :gwizdanie: witaj w klubie :>
-
[ALL B5] Świrujący prędkościomierz (w a4 - 95r)
dziwne w Twoim roczniku :gwizdanie:
-
[ALL B5] Świrujący prędkościomierz (w a4 - 95r)
przecież nawet nie wiemy czy są jakieś błędy ani nie zrobiłeś testu zegarów, rozumiem że nie masz VAGa więć popytaj znajomych może ktoś Ci to sprawdzi Ciężko mówić czy opłaca się to naprawiać, szczególnie ze zegary teraz nie są już drogie, chyba że masz NSI licznik to może być problem z dostaniem
-
[B5 AFN] Wyciek z miski olejowej
no to chyba dość proste? 1.przede wszystkim jak często dolewasz olej 2. czy nie jest brudne od oleju 3. czy w wężach dolotu i w IC nie ma oleju (osad olejowy może być) 4. czy przy opaskach dolotu nie ma sporo brudu coś jak miks oleju z piachem 5. można tez poruszać wirnikiem turbo może lekko ruszać się poprzecznie ale nigdy wzdłużnie 6. czy nie puszcza niebieskich bączków z wydechu
-
[B5 ADR] Uszkodzona pamiec ROM sterownika silnika
nie zrozumiałeś mnie, kodowanie to co innego, można o tym poczytać w dziale o diagnostyce
-
[ALL B5] Świrujący prędkościomierz (w a4 - 95r)
nic nie możesz tam sprawdzić poza podpięciem wtyczek
-
[B5 AJM] Jakie sprzęgło na 1-masie do A4 B5 Avant AJM 5-gang
tak, aczkolwiek 1 spaliło się po niecałych 1500km ;( i to w trasie, reklamacja została uznana.... Obecnie jak mam się ganiać to tylko z rolki, szkoda mi kasy na kolejne sprzęgło do parcha
-
[ALL B5] Świrujący prędkościomierz (w a4 - 95r)
widać nie szukałeś są dwa wkręty, 3 minuty roboty
-
[ALL B5] Świrujący prędkościomierz (w a4 - 95r)
wróżymy z fusów? VAG i sprawdzić zegary
-
[B5 ADR] Uszkodzona pamiec ROM sterownika silnika
spisać kodowanie ze swojego i ewentualnie wpisać je w nowy sterownik jeśli będzie miał inne koszt kompa to od ~60 do 150zł do 1,8 więcej nigdy bym nie zapłacił
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
popatrzyłem po długościach biegów nie po tym że diesel niżej kręci
-
[B5 AJM] Jakie sprzęgło na 1-masie do A4 B5 Avant AJM 5-gang
ja też nie polecę jedno masa i nigdy sobie już takiego drugi raz nie włożę, dobry nowy zestaw dwumas i sprzęgło z AWXa i latasz
-
[B5 ADR] Uszkodzona pamiec ROM sterownika silnika
poszukaj sterownika który ma taki sam nr jak twój sterownik (litery też takie same) Imo w 97r to już chyba jest w zegarach więc żadnego problemu nie powinieneś mieć
-
[ALL B7] Radyjko na androidzie
można ramkę przejściówkę kupić pewnie, bo tak to sądzę że długoooooo poczekasz
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
skrzynia z benzyniaka ma dłuższe przełożenia sądząć po allegro DSC to skrzynia jak piszesz z 2,4 ale nie widzę jej w żadnych skrzyniach z A4 chyba że to jest z A6 jakaś skrzyneczka typowa. Tak czy inaczej przełożenia by Ci się nie skróciły
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
DCS nie ma takiej 3 litery nabite z góry
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
tak, jest nabite u góry, blisko łączeni z silnikiem
-
[B5 AHU] Ile macie obrotów przy 100 km/h [1.9 tdi 1997 AHU]
oznaczenie oznaczenie ....