Treść opublikowana przez aju
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
ale wy macie z tym SWR, to nie zmieni w takim stopniu odbioru weź miernik elektryczny, daj na test obwodu i sprawdź czy dotykająć promienika sygnał pojawia się we wtyczce (na bolcu środkowym) a później sprawdź czy masa jest na zewnętrznej części wtyczki. Póżniej sprawdź czy masa nie łączy się z żyłą środkową
-
[B5 AJM] Szukanie nieszczelności dolotu
pękła mi złączka przy fmicu... tak to jest na chińskich badziewiach
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
jakiego dokładnie sterownika potrzebujesz? (nr)
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
no wybiorę Ci jedną z passata b5 fl, jedną z b6 i jedną z superb wszytkie 1,9TDI 130
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
motula leję ja i wszyscy znajomi z TDIkami i wszyscy są zadowoleni.... kupiłeś trupa to sie męcz a nie zwalasz na olej :gwizdanie:
-
[ALL B6] Montaż turbosprężarki z CAH 03L145701A na kolektorze AVF AWX
w ogóle czy późno ?
-
[ALL B5] Koło dwumasowe czy jednomasowe
ja nie polecam bo mi np trzepało budą przy ruszaniu i w zakresie 1900-2050~ obr przy obciążeniu
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
mierzyłeś flansze? rozumiem że chodzi Ci o rozstaw śrub na tej flanszy, pokażę Ci że każda 5ka ma taką samą, przynajmniej u mnie na podwórku
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
to samo praktycznie, strojenie anteny głównie odciąża końcówkę mocy przy nadawaniu, nigdy nie zauważyłem różnicy w antenie zestrojonej od niezestrojonej w MOBILU, gdyż z założenia mają one niskie SWRy
-
[B5 AJM] Szukanie nieszczelności dolotu
bardzij bym chciał żeby napompowało mi wężę, ale chyba to nie osiągalne, kolega będzie deptał to może coś da
-
[INNE] Jak zmienić klimatronik na Celcjusza w A3?
zobacz tak wciskasz równocześnie przycisk reg. temperatury ( +lub- obojętnie) i przycisk zamkniętego obiegu
-
[B5 AJM] Szukanie nieszczelności dolotu
Panowie gdzieś dostałem lekką nieszczelność i jutro będę jej szukał, czy da się VAGiem odpalić coś żeby doładowanie na postoju było większe, bo wtedy słyszę jak syczą sobie gdzieś uciekające koniki
-
[B6 AWX] Rozlany Fis
ale najczęściej ciężko o sprawny europejski
-
[B5 AEB] Odłączanie klimy przy dużym obciązeniu
ja tam nie zauważyłem żeby mi wyłączało, poza tym nie widzę sensu, nawet nigdy nie wciskam ECON, klima nie działa tylko w zimie bo po prostu czujnik ją odłącza a tak to chodzi zawsze
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
a co za różnica że półosie są inne? bo nie widzę różnicy w skrzyni
- [B6 AWX] Rozlany Fis
-
[B5 AJM] Błędnie sygnalizuje niski poziom oleju.
a to właśnie krańcówka wyłącza ten komunikat
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
wiec moze w passacie b5 fl tez jest 130?? miałem dziś mierzyć ale miarki nie było pod rekę, jutro to zmierzę ale na oko to to samo
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
600 ale nie wysyłam (nie mam akurat umowy z kurierem) więc Tobie raczej się nie opłaca
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
przetrze się, standard, u mnie wywaliłem już dwa kable, tyle że ja mam na klapie na dzwonku więc kabel wymienny za parę zł
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
no o poprzeczniakach nie gadamy, to nie forum a3 Ja mam skrzynię z passata B5FL 130 więc dziwi mnie że nie pasuje niby od b6, jutro to sprawdzę :gwizdanie: bo mam 6 takich skrzyń, jedną nawet sprzedałem i koleś nie wrócił więc chyba założył [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 16:35_________________________________________________stawiam flachę że są takie same, nawet w tej chwili postaram się dodać fotki do jutra z rozmiarem flansz przegubów
-
[B6 AVJ] pomoc felgi 18
no to z kołami jest zdecydowanie łatwiaj Mi się nie podobają
-
[B6 AVJ] pomoc felgi 18
będzie pasować, no i chyba Tobie ma się podobać, z żoną też będziesz pytał?
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
a mozesz powiedziec jaka ma predkosc przy 3tys obrotow?? moze wiesz czy skrzynia z AWX podejdzie P&P do mojego AHU?? każda skrzynia z tdi 4cylindry pasuje do innego 4 cylindry, różnią się tylko przełożeniami biegów
-
[ALL B6] Montaż turbosprężarki z CAH 03L145701A na kolektorze AVF AWX
ciekawe czy ilość przeróbek da taki efekt że warto się w to bawić