Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
mówisz od razu mam iść odkręcać?
-
[ALL B5] Większe tarcze przód - jakie i gdzie szukać ?
mam ebc green i mikode nacinaną i... szału nie ma
-
[ALL B5] Większe tarcze przód - jakie i gdzie szukać ?
nie zauważyłem
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
myślę że poradzę... a jak nie to wykręcę z którejś z anglików
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
dzięki, więc jutro działem... nawet dobrze zrobię dwa zaciski od razu
-
[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?
tam są dwa doloty, za dużo roboty na przeglądanie tego, w poniedziałek odstawię do serwisu
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
szukam
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
Stwierdziłem dziś że ręczny dziwnie mi chodzi po krótkich oględzinach zauważyłem że felga jest gorąca, więc ściągam koło i widzę że mechanizm przy zacisku w który wchodzi linka ręcznego nie schodzi do końca. Na szybko pędzlem z rozpuszczalnikiem wyczyściłem tam wszytko, później popsikałem obficie wd40 po czym obiłem młotkiem Ręczny chodzi, koło się nie grzeje. Teraz moje pytanie, zacisk na stół czy został naprawiony
-
[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?
na DPF to ostatnio stała w serwisie, pojawiał się na komputerze komunikat o awarii Spanky chyba mnie na coś nakierowujesz
-
[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?
porównanie z fordem mondeo trochę mnie przeraża ale widziałem też nową renualt i tez kopciła...Mimo to jednak poczekam na inne wypowiedzi
-
[ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
no smarujcie smarujcie w uazach też się smaruje
-
[B6 AVF] Zaślepienie egr - minusy
ja też mam egr uważam że jak ma coś dać to nie dużo
-
[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?
Witam czy auto z przebiegiem niecałych 10tyś km może kopcić na czarno przy bardzo ostrym ruszaniu? Dymu jest dość sporo, spokojnie widać go w lusterku, silnik to 6.0tdi oznaczenie CCGA bez żadnego programu, nie wiem czy kopcił od nowości bo był bardzo spokojnie jeżdżony wcześniej. Dodam że nie wiem czy ma jakieś błędy, nie mam urządzeń do diagnozy takiego auta. W serwisie nie widzą najmniejszego problemu... ale nie pierwszy raz...
-
[ALL B6] Piloty działające tylko z bliska
mi się wydaje że może jakoś nadajnik w samym pilocie się zużywa/traci swoją moc.. no bo jak inaczej to wytłumaczyć
-
[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
niekoniecznie... miałem dziś zobaczyć w lampy od passatow ale mi wyleciało z głowy
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
jeśli nie wyskoczy jakiś nieprzewidywalny czynnik to proste jak ..... wiadomo co Za 50zł też dokodować Ci to powinien każdy elektromechanik samochodowy i to chyba będzie dla Ciebie najlepsza opcja
-
[ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
to sobie smarujcie, ja nie widzę sensu a wiercenie to już w ogóle jakaś paranoja i patologia...
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
a czemu ma nie mieć jak kupił używany kluczyk....
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
po co nam ta fotka? napisałem Ci co masz zrobić żeby za 50-70zł działało Ci wszytko w aucie[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 18:46_________________________________________________ uknsi na pewno nie vdo lub jager one nie mają napisów, trzeba vagiem sprawdzić lub wyjąć zegar co nie zmienia faktu że oba przyjmują nowe klucze
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
nie trzeba wymieniać pestki :gwizdanie: trzeba dokodować kluczyk do licznika i tyle potrzeba vag commandera który wyciągnie pin z zegarów później standardowa adaptacja o której było już na tym forum nie raz no i na końcu kodowanie centralnego... Nawet jak nie masz vag commandera to jego zakup będzie ~1/3 ceny jaką Ci podali... a przyda się na pewno jeszcze nie raz
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w prawym, dałem jego zdjęcia wcześniej
-
[ALL B5] Smarowniczki w wahaczach ;-)
czytam ten temat i nie wierzę....
-
[ALL B5] Dziwne odgłosy przedniego zawieszenia po wymianie na MTS'a - FILMIK
o mam takie coś w golfie 4 na gwincie TA ktos pisał żeby odboje przesmarować czy coś, ja się jeszcze w to nie bawiłem bo aż tak jak u CIebie to nie słychać
-
[B5 AVG] Potrzebny "wsad" oprogramowanie do licznika!
nie koniecznie DEF to tylko błąd w liczeniu sum daj nr licznika
-
[ALL B5] Licznik
no ale będzie wiedział może sama płytka licznika jest uszkodzona lub wsad, Tylko że w A6 pewne funkcje sterowane są m.komfortu a w A4 takiego nie ma