Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. mówisz od razu mam iść odkręcać?
  2. mam ebc green i mikode nacinaną i... szału nie ma
  3. myślę że poradzę... a jak nie to wykręcę z którejś z anglików
  4. dzięki, więc jutro działem... nawet dobrze zrobię dwa zaciski od razu
  5. tam są dwa doloty, za dużo roboty na przeglądanie tego, w poniedziałek odstawię do serwisu
  6. Stwierdziłem dziś że ręczny dziwnie mi chodzi po krótkich oględzinach zauważyłem że felga jest gorąca, więc ściągam koło i widzę że mechanizm przy zacisku w który wchodzi linka ręcznego nie schodzi do końca. Na szybko pędzlem z rozpuszczalnikiem wyczyściłem tam wszytko, później popsikałem obficie wd40 po czym obiłem młotkiem Ręczny chodzi, koło się nie grzeje. Teraz moje pytanie, zacisk na stół czy został naprawiony
  7. na DPF to ostatnio stała w serwisie, pojawiał się na komputerze komunikat o awarii Spanky chyba mnie na coś nakierowujesz
  8. porównanie z fordem mondeo trochę mnie przeraża ale widziałem też nową renualt i tez kopciła...Mimo to jednak poczekam na inne wypowiedzi
  9. no smarujcie smarujcie w uazach też się smaruje
  10. ja też mam egr uważam że jak ma coś dać to nie dużo
  11. Witam czy auto z przebiegiem niecałych 10tyś km może kopcić na czarno przy bardzo ostrym ruszaniu? Dymu jest dość sporo, spokojnie widać go w lusterku, silnik to 6.0tdi oznaczenie CCGA bez żadnego programu, nie wiem czy kopcił od nowości bo był bardzo spokojnie jeżdżony wcześniej. Dodam że nie wiem czy ma jakieś błędy, nie mam urządzeń do diagnozy takiego auta. W serwisie nie widzą najmniejszego problemu... ale nie pierwszy raz...
  12. mi się wydaje że może jakoś nadajnik w samym pilocie się zużywa/traci swoją moc.. no bo jak inaczej to wytłumaczyć
  13. niekoniecznie... miałem dziś zobaczyć w lampy od passatow ale mi wyleciało z głowy
  14. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    jeśli nie wyskoczy jakiś nieprzewidywalny czynnik to proste jak ..... wiadomo co Za 50zł też dokodować Ci to powinien każdy elektromechanik samochodowy i to chyba będzie dla Ciebie najlepsza opcja
  15. to sobie smarujcie, ja nie widzę sensu a wiercenie to już w ogóle jakaś paranoja i patologia...
  16. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    a czemu ma nie mieć jak kupił używany kluczyk....
  17. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    po co nam ta fotka? napisałem Ci co masz zrobić żeby za 50-70zł działało Ci wszytko w aucie[br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 18:46_________________________________________________ uknsi na pewno nie vdo lub jager one nie mają napisów, trzeba vagiem sprawdzić lub wyjąć zegar co nie zmienia faktu że oba przyjmują nowe klucze
  18. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    nie trzeba wymieniać pestki :gwizdanie: trzeba dokodować kluczyk do licznika i tyle potrzeba vag commandera który wyciągnie pin z zegarów później standardowa adaptacja o której było już na tym forum nie raz no i na końcu kodowanie centralnego... Nawet jak nie masz vag commandera to jego zakup będzie ~1/3 ceny jaką Ci podali... a przyda się na pewno jeszcze nie raz
  19. w prawym, dałem jego zdjęcia wcześniej
  20. czytam ten temat i nie wierzę....
  21. o mam takie coś w golfie 4 na gwincie TA ktos pisał żeby odboje przesmarować czy coś, ja się jeszcze w to nie bawiłem bo aż tak jak u CIebie to nie słychać
  22. nie koniecznie DEF to tylko błąd w liczeniu sum daj nr licznika
  23. aju odpowiedział(a) na msuchecki90 temat w Audi A4 B5
    no ale będzie wiedział może sama płytka licznika jest uszkodzona lub wsad, Tylko że w A6 pewne funkcje sterowane są m.komfortu a w A4 takiego nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.