Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. ja bym się w 6kę nie bawił, 5ka jest nie dużo krótsza(niż 6 z 1,9), szukaj z silników PD (130ek) a sprzęgło "małe" i tak spokojnie znosi 400Nm+
  2. można składać każdą firmę Na sprzęgle z AWX spokojnie 400Nm można robić, ale docisk też bym brał z AWX (komplet)
  3. tylko to zależy od rozmiaru opony
  4. ja dla dwóch linii napisu na fisie nie kupił bym seryjnego radia które jakością nie grzeszy....
  5. ja preferuję DUNLOP SP SPORT MAXX ostatecznie Pirelli P Zero choć nie bardzo rozumiem do każdych warunków atm.... czyli co szukasz całorocznych opon?
  6. aju odpowiedział(a) na aju temat w Audi A4 B5
    dziękuję
  7. ja bym zaczął od wgrania wsadu, jak się nie zmieni to znaczy że licznik do naprawy/wymiany (obecnie wymiana najtańsza, anglik to parę zł a TY w swoim masz tarcze na podmiankę, zostaje wgrać wsad na kmh zakodować imo i po sprawie)
  8. są jakieś błędy na vagu?
  9. aju opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, jaki jest nr końcowego tłumika do 1,9tdi (ajm) 115 czyli takiego z dwoma osobnymi końcówkami (nie pojedynczą rozchodzącą się na dwie)
  10. tak, wujek google, allegro itp
  11. aju odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    bez problemu wejdzie
  12. ja robiłem do allroada 2,7bit, fiata coupe 16vt i do e46 3.0d -> ->
  13. w IC są ---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:24 ---------- polift diesel PD bodaj 8D0 955 101 AA z tego co pamiętam kilka stówek . Ja np sprzedaje tylko z zderzakami bo później nikt nie chce zderzaka bez hokeja
  14. szefie, uwierz że się da . szajs, na mokrym będziesz się ślizgał tak że tico na 12tkach szybciej będzie wchodzić w zakręty:jerk:
  15. zawsze się zastanawiam o co wam kaman latam ze dwa lata na 19stce w a4b5 i nie widzę problemu z ganianiem na takich felgach, czy ze mną coś nie halo? Jedyny minus to krawężniki a raczej brak możliwości wjechania na nie...
  16. nie trzeba kodować... (wsad z full fis różni się od wsadu z pół fisa)
  17. ale wysoka koza Kowi
  18. aju odpowiedział(a) na icetape temat w Układ Jezdny
    Pamiętaj że do Q jest inny gwint niż do ośki i jest zdecydowanie droższy. Zresztą na forum już wszytko o tym jest
  19. jak z A3 jak ono ma 5x100 Nie ma znaczenia czy Q czy Ośka pod względem ET chodzi mi o to jak wychodzi na zewnątrz, a do środka to nie wiem jaka jest różnica ale nie daje się więcej jak 45 wg mnie czyli przedział 35-45 dla mnie idealne felgi do A4 B5
  20. nie bedzie bo ja mam taki zestaw na 19stce
  21. tiaaa
  22. Ja wymienilem swoj stary na regenerowany inny.
  23. A skad przypuszczenie ze nie ma serii? Co koledzy w dziale logow mowia na nie? Robiles j?
  24. mam ori z B6 ale z lampami
  25. rozbierasz zegary, robisz test wskazówek, małe mają stanąć dęba, ustawiasz idealnie w pionie, kręcąc zawsze w LEWO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.