Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. ^^^ X 2
  2. O tej firmie nie było i nie powinno być...było o kilku innych, które polecamy bo mamy z nimi doświadczenie.
  3. hehe może jak będziesz na miejscu to chłopaki się szybciej uwiną ostatnio El-Tec zrobił Kuniowi kolektor wydechowy z flanszą pod K16 - naprawde super robota pewnie się zobaczymy w czwartek
  4. dostaniesz herbate z cytryną gratis Co i kiedy chcesz robić u Wojtka??
  5. Siemanko, do styknięcia w NY
  6. tylne ledy można włozyć i nie ma żadnch problemów - trzeba tylko odpowiednie kupić
  7. Jest to jedyna firma którą mogę ci polecić... Powołaj się na A4-klub Mój wydech wygląda super i do tego fajnie brzmi
  8. przecież Oniacz wyjechał gdzieś tam na wypiz*ówie
  9. czekamy na prezentacje furki na Torwarze
  10. poziek odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6
    a to ja się jeszcze dopytam: co Ty masz na tym przednim zderzaku weź no ogarnij się chłopie
  11. ATE Power Disk + Textar = optymalny zestaw :twisted:
  12. Witamy Gdańsk
  13. Skoro w Niemczech prawie 70% aut z salonu jedzie prosto do tunera na podniesienie mocy i dalej śmiga bezproblemowo to nie ma się nawet nad czym zastanawiać i o czym pisać. Smiało wgrywaj program, a szczegolnie do quattro - wrażenia z jazdy - bezcenne
  14. Proszę przekazać specjalne życzenia swoim Paniom, że wujek DVD POZIEK życzy im SMACZNEGO JAJKA :twisted:
  15. u mnie dzisiaj na topie był Ekwador Maniczki 2004 :twisted:
  16. chciałem serdecznie powitać LUKASA w klubie A4 DVD :twisted: :twisted: :twisted: i czekam na następnych
  17. hornet, która lampa?? nic nie trzeba wyjmować - trust me
  18. oj dziadki moje dziadki, jak dobrze wiedzieć, że jeszcze młoda krew u mnie w żyłach :twisted: :twisted: błądziłem ale już wyszedłem na prostą Oniak przestań błądzić i kup sobie w końcu Dacie Logan na benzynowtrysku i będziesz po maksie zadowolony
  19. w życiu nie zamienie się na te padake oniaka na olej kujawski - traktory są fajne jak się ma 5 lat a moje 15" to jest ciągle hit sezonu i tak będzie i tego lata
  20. Hahhaha no pięknie i gaz tez mial ..... to są wszystko błędy młodości
  21. ja miałem magnetyzery - wstyd się przyznać - przez ponad rok - jak zdjąłem to mi spalanie zmalało :twisted:
  22. ctv, 2.0 jakie oznaczenie silnika
  23. pisky, myślę, że CTV dorzuci Ci jeszcze instalacje nitro extra :twisted: od firmy
  24. ale zaraz, zaraz.... kto to wystroi TY CTV osobiście doradzałbym swapa na 1.8T a swój silnik mógłbyś sprzedać
  25. no mam pisac drugi raz?? przecież napisałem dwa posty wyżej ile to kosztuje... jak coś to namiary na priva.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.