Treść opublikowana przez poziek
-
[B5 AJM] Brak odciecia paliwa przy puszczonym gazie+EGR+N18
^^^ X 2
-
Gdzie chip tuning w Warszawie?
O tej firmie nie było i nie powinno być...było o kilku innych, które polecamy bo mamy z nimi doświadczenie.
-
EL-TEC - opinie
hehe może jak będziesz na miejscu to chłopaki się szybciej uwiną ostatnio El-Tec zrobił Kuniowi kolektor wydechowy z flanszą pod K16 - naprawde super robota pewnie się zobaczymy w czwartek
-
EL-TEC - opinie
dostaniesz herbate z cytryną gratis Co i kiedy chcesz robić u Wojtka??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko, do styknięcia w NY
-
[ALL B6] Żarówki LED - funkcjonowanie w A4 B6
tylne ledy można włozyć i nie ma żadnch problemów - trzeba tylko odpowiednie kupić
-
EL-TEC - opinie
Jest to jedyna firma którą mogę ci polecić... Powołaj się na A4-klub Mój wydech wygląda super i do tego fajnie brzmi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież Oniacz wyjechał gdzieś tam na wypiz*ówie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czekamy na prezentacje furki na Torwarze
-
[B6] zaciski hamulcowe
a to ja się jeszcze dopytam: co Ty masz na tym przednim zderzaku weź no ogarnij się chłopie
-
Jakie tarcze polecacie na przód i tył
ATE Power Disk + Textar = optymalny zestaw :twisted:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy Gdańsk
-
Chiptuning a quattro
Skoro w Niemczech prawie 70% aut z salonu jedzie prosto do tunera na podniesienie mocy i dalej śmiga bezproblemowo to nie ma się nawet nad czym zastanawiać i o czym pisać. Smiało wgrywaj program, a szczegolnie do quattro - wrażenia z jazdy - bezcenne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszę przekazać specjalne życzenia swoim Paniom, że wujek DVD POZIEK życzy im SMACZNEGO JAJKA :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u mnie dzisiaj na topie był Ekwador Maniczki 2004 :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chciałem serdecznie powitać LUKASA w klubie A4 DVD :twisted: :twisted: :twisted: i czekam na następnych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet, która lampa?? nic nie trzeba wyjmować - trust me
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj dziadki moje dziadki, jak dobrze wiedzieć, że jeszcze młoda krew u mnie w żyłach :twisted: :twisted: błądziłem ale już wyszedłem na prostą Oniak przestań błądzić i kup sobie w końcu Dacie Logan na benzynowtrysku i będziesz po maksie zadowolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w życiu nie zamienie się na te padake oniaka na olej kujawski - traktory są fajne jak się ma 5 lat a moje 15" to jest ciągle hit sezonu i tak będzie i tego lata
-
Magnetyzery - czy to bajka, czy naprawdę coś dają?
Hahhaha no pięknie i gaz tez mial ..... to są wszystko błędy młodości
-
Magnetyzery - czy to bajka, czy naprawdę coś dają?
ja miałem magnetyzery - wstyd się przyznać - przez ponad rok - jak zdjąłem to mi spalanie zmalało :twisted:
-
[B6 ALT] Więcej mocy
ctv, 2.0 jakie oznaczenie silnika
-
[B6 ALT] Więcej mocy
pisky, myślę, że CTV dorzuci Ci jeszcze instalacje nitro extra :twisted: od firmy
-
[B6 ALT] Więcej mocy
ale zaraz, zaraz.... kto to wystroi TY CTV osobiście doradzałbym swapa na 1.8T a swój silnik mógłbyś sprzedać
-
Navi plus - montaz , ceny itp. ??
no mam pisac drugi raz?? przecież napisałem dwa posty wyżej ile to kosztuje... jak coś to namiary na priva.