Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paweu1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paweu1

  1. Szklanki wymienione, ale buczenie pozostało. Sprawdzałem w drugim Audi 1Z, i tam też buczy z filtra powietrza, ale w czasie jazdy tego nie słychać. Podejrzewam, że jest coś nie tak z wydechem, mam wyciętego kata - wstawiona rura, nowa plecionka, ale wydech nadal jest sztywny i to pewnie on powoduje buczenie
  2. Jutro wymiana szklanek, mam nadzieję, że to rozwiąże problem buczenia
  3. Dlaczego wymieniałeś pompę? Prawdopodobnie pompa źle ustawiona na pasku, lub wyrobione koło pasowe na wale
  4. Cześć. Mam problem z moim AFN, dudni, buczy z filtra powietrza, wyczytałem, że może być uszkodzony wałek lub szklanki. Chce sprawdzić stan szklanek i wałka rozrządu, dlatego potrzebuje wymiarów wałka - wysokości krzywek. edit: Na szybko zmierzyłem wałek każda krzywka ma 46,6mm. Czy wałek wymaga wymiany?
  5. Kup matę butylową (jest bardzo miękka można układać bez opalarki), połóż 2 warstwy i na to dopiero tą piankę z linka Wyklej grodź i podszybie, od strony silnika. Powinny być najlepsze efekty. Pochwal się po robocie, jaka jest różnica. Też mnie denerwuje klekot silnika, szczególnie teraz w zimie. Też zastanawiam się nad wyklejeniem grodzi i podłogi od wewnątrz.
  6. Co sądzicie o takim zestawie? http://olx.pl/oferta/zawieszenie-vw-passat-b5-audi-a4-weitec-CID5-ID7kye1.html#4313c4d79f Obniżenie o 35 czyli w sam raz, a jak z twardością, czy to będzie beton, w sam raz, czy za miękko i będzie ocierało zderzakiem na hopkach?
  7. Dzięki za odpowiedź. Ile w takim razie powinien kosztować ten zestaw?
  8. Cześć. Czy coś z tymi felgami jest coś nie tak. Od dłuższego czasu wiszą na Allegro, nikt nie kupuje. Czy to za wysoka cena za taki zestaw, czy coś z nimi nie w porządku? Marzy mi się taki zestaw do b5. Czy można założyć na te felgi opony 205/50/17? Aukcja numer 4800018147
  9. paweu1 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Cześć. Jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie. Co sądzicie o tym zawiasie KW? OLX nr 96831937 Czy to jest wersja INOX, czy jest warta tych pieniędzy, w jakim zakresie można regulować gwint? Nie chciałbym w zimie robić za pług śnieżny jeżdżąc na - 40 względem 1BA. Potrzebuje komfortowego gwintu do 17", w lecie ustawiony na -30-40 mm, a na zimę max w górę. Pytanie, jakie jest maksymalne ustawienie w górę dla gwintu, tak żeby dało się jeździć w zimie?
  10. Cześć. Powoli zbliża się wymiana sprzęgła, znalazłem aukcje ze sprzęgłem do wzdłużnego 1.9tdi PD, LUK 6-623330100. Moje pytanie, czy tarcza, docisk i łożysko z PD pasuje p&p do dwumasy AFN? Jeśli ten temat nie właściwy dział to proszę o przeniesienie
  11. Przesyłka dotarła "migiem" WIELKIE DZIĘKI
  12. Nieźle Nieźle umoczyłeś. Do mnie przyszła fotka i w sumie musiałem zapłać około 120Euro za przekroczenie o 23km. Przygotuj sobie kilka stów na mndat, oczywiście Euro
  13. Cześć. Za tydzień mam wyjazd do Holandii, ale okazało się że mój dowód osobisty starcił ważność w kwietniu, paszport nieważany kilka lat. Złożyłem już wniosek o nowy dowód osobisty, ale czas oczekiwania 3 tygodznie. Co można zrobić w tej sytuacji? Czy można przyspieszyć wyrobienie DO, lub paszportu? Czy jest jakiś tymczasowy dokument, na podstawie którego mozna przekroczyć granicę? Co w sytuacji kontroli przez straż graniczną w DE lub NL? Mandat, dołek?
  14. Nie da się zrobić polerki za 150 zł. Profi robota trwa co najmiej kilkanaście godzin. Dokładne umycie, glinkowanie, mycie, korekta, mycie, cleaner, wosk, zabezpieczenie plastików. Dowiedz sie dokładnie co oferuje za 150zl. Jakiej chemi używa. Co kryje się pod pojęciem polerka? Zrobiłem 4 auta w domu i wiem co pisze
  15. Cześć. Przeglądając stronę Urzędu Pracy w Rzeszowie, natrafiłem na taką ofertę. ..:: WUP Rzeszw ::..!!! EURES - Sieć Europejskich Ofert Pracy Czy ktoś ma doświadczenie z takimi ofertami pracy tj. przez Urząd Pracy? Na co zwrócić uwagę, jak sprawdzić pracodawcę? Czy można jechać w ciemno, wiedząc że pośredniczy w tym Urząd Pracy i nikt nas nie orżnie? Proszę o wszelkie opinie i wskazówki
  16. Jeśli akumulator jest z 2007 roku, gwarancja już się skończyła, to też jestem zdania, żeby otworzyć korki i zajrzeć do środka, uzupełnić poziom elektrolitu wodą destylowaną i ładować małym prądem 3-4A kilkanaście godzin. Im niższy prąd tym lepiej. W Lidlu są chyba jeszcze fajne automtyczne prostowniki, prąd 3,8A w sam raz. Co do bezobsługowości. To może rzeczywiscie akumulator jest bezobsługowy przez okres gwarancji tj. 2-3 lata. Ale przy starszym aku jeśli tylko jest możliwość to trzeba uzupełnić poziom elektrolitu, który mimo wszystko ubywa Cytat z elektrody Akumulator bezobsługowy to taki który spełnia normę o bezobsługowości. A norma ta określa ilość zużycia wody w % w określonym czasie oraz samorozładowanie akumulatora w % i w czasie. Oczywiście w normie są podane wartości które normalnemu urzytkownikowi są nie potrzebne. Ubytek wody w akumulatorze zawsze może się zdarzyć (np. przeładowanie przez alternator). Jeżeli są korki w akumulatorze to po prostu dolać i już (1,5 cm ponad górną krawędź płyt - więcej nie bo będzie chlapać).
  17. Moje SV650 do sprzedania Suzuku SV650S 2006 Leżajsk Leżajsk ? Tablica.pl ---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------
  18. Zapomnij. Za 10 tyś. nie kupisz sensownego motocykla, klasy 600, chyba że szukasz ponad 10 letniego. Pomyśl jeszcze o ubraniu, kasku, rękawicach, oponie, oleju...
  19. Ile możesz wydać na moto? Ważne, żeby kupić zadbany egzemplarz. W r6 z początkowych lat trzeba się liczyć z padającą dwójką i tym, że większość egzemplarzy będzie skatowana, bo uchodzi za najbardziej sportową 600. Na twoim miejscu celowałbym w roczniki od 2005-2006. Weź pod uwagę nakedbike, może SV650/1000, za 12 000 kupisz przynajmniej 2006r
  20. Witaj w klubie, ja przekroczyłem o 23km/h. Wypełniłem papiery które przyszły i odesłałem do DE. Czekam na mandat, 70-80Euro Swoją drogą nie widziałem nigdzie znaku z informacją o kontroli radarowej.
  21. Przyszła fotka, przekroczenie o 23km/h, nie ma podanej wysokości mandatu. Jest karta do wypełnienia - kto był kierowcą samochodu. Według taryfikatora 70-80 Euro
  22. Teraz już wiem, że to fotoradar ---------- Post dopisany at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- Jeśli miało by przyjść, to też bym tyle chciał. Fotka z autobanu, czy z zwykłej drogi? ---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ---------- Tutaj piszą, że dopiero od jesieni tego roku, przychodzą mandatu z DE Będzie trudniej wywinąć się od mandatu z fotoradaru za granicą
  23. Cześć. Jechałem A2 w DE, na ograniczeniu prędkości do około 80-90km/h (nie pamiętam dokładnie jakie było) błysnął mi taki fotoradar TraffiStar S330. U mnie na liczniku było około 110km/h. Czy już mam być przygotowany na to, że prędzej czy później przyjdzie list z wezwaniem do zapłaty? Jak to jest ze ściągalnością mandatów z obcokrajowców? W necie są sprzeczne informacje, podobno nie przychodzą mandaty za przekroczenia poniżej 70Euro, bo im się nie opłaca Gdzie znajdę mapę z ograniczeniami prędkości na A2 w DE
  24. Na początku proponawałbym zapoznać się z tematyką car detailingu, z kosmetykami, pastami do polerowania. Pastą tempo można narobić więcej szkód niż pożytku. Polerowanie, to przynajmniej dwa stopnie: cięcie i wykończenie Polecam forum, temat o polerkach Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Wszystko o polerkach w kategoriach cenowych!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.