Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paweu1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paweu1

  1. Jeśli twoja dwumasa jest w dobrym stanie, to dobrze się zastanów czy warto zmieniać na jednomasa. Bo możesz się bardzo rozczarować, po pierwszej jeździe. Napewno pojawi się buczenie i drgania przy jeździe na niskich obrotach (np na dwójce bez gazu) i bardziej wyczuwalny luz w układzie przeniesienia napędu, przy zaminach obciążenia, co jest bardzo denerwujące. Wiem co pisze, do swojego 1Z włożyłem dwumasę, bo miałem drgania przy przyspieszaniu, przy obrotach 1600-2000, poza tym silnik głośniej pracował. A teraz cisza, nic nie szarpie przy ruszaniu i ogólnie na plus
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8812.0
  3. Albo własnoręczna rzeźba. Co do dziury, możesz okleić tunel folią ala carbon
  4. Ja bym się skupił na uszczelniaczach zaworowych, były zmieniane. U mnie, po wymia znacząca poprawa, zero siwego dymu na zimnym silniku
  5. Dokładnie tak, wrzuć do miski z ON i niech leżą
  6. Czego to ludzie nie wymyślą :polew: :polew:
  7. paweu1 odpowiedział(a) na marekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Clarkson porównanie spalanie Priusa i M3 Oczywiście M3 bardziej ekonomiczne A tak na serio, warto się zastanowić nad kosztami eksploatacji kilku letniego Priusa. Lepszą opcją było auto z Plug-in
  8. Na moje oko 1BA, czyli standard Jak chcesz mam do sprzedania przednie amorki BOGE 65-67% sprawności, jedyne 60zł + KW
  9. Może obieg wewnętrzny się przyciął i jest zamknięty częściowo
  10. Przepływka źle mierzy, kąt wtrysku możesz lekko przyspierzyć Kierownice w turbinie chyba sie lekko przycinają, ale na ten temat niech sie wypowiedzą znawcy tematu
  11. paweu1 odpowiedział(a) na leohakin temat w Audi A4 B5
    Co to znaczy, że silnik ma drgania? Drży na postoju na biegi jałowym, czy w czasie jazdy przy przyspieszaniu? Sprawdzałeś, plecionke na wydechu, poduszki silnika? Co do szarpania przy ruszaniu, przyczyna tkwi w sprzęgle, przy wymianie sprzęgła nie jest potrzebna wymiana koła zamachowego
  12. Radio pasuje, tylko że nie będzie włączało się po kluczyku i będzie się samo wyłączało ponieważ nie masz lini CAN
  13. Nie dusiłeś go przypadkiem na zimnym silniku?
  14. Jeśli poduchy rzeczywiście są dobre, to jedynym łącznikiem między silnikiem a skrzynią biegów jest sprzęgło i w nim trzeba szykać przyczyny. Nie zawsze można określić stan tarczy na oko
  15. Racja. Co do czyszczenia czyszczenia, myślałem o Chorusie II
  16. Mniejszeggo zdjęcia już się nie dało wstawić? Czarna chyba od zmieniarki, słabo widze
  17. Jeśli poduchy sa OK, to pozostaje sprzęgło, spręzynki w tarczy wyświechtane
  18. Załóż i sprawdź, jeśli nie będzie działało to musisz przepinować kostkę przy sterowaniu szybami, chyba piny 5 i6 trzeba zamienić miejscami. Tak się robi w passacie, w audi powinno być tak samo.
  19. Też miałem się bawić z konserwacją, ale odpuściłem. Audi jest tak dobrze, zabezpieczone, że nie ma co szukać. Uzupełnij jedynie braki powłoki zabezpieczającej, jeśli takie są i to wystarczy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=16436.0;highlight=zabezpiecz
  20. Trzeba rozebrać i wyczyścić potencjometr. Jeśli masz lutownicę i jakiekolwiek pojęcie, to dasz sobie radę. Uważaj żeby nie zgubić, malutkiej części z potencjometra
  21. Spróbuj wyłożyć wewnętrzą stronę tapicerki filcem, możesz go nawet przykleić http://allegro.pl/filc-techniczny-wloknina-podkladkowa-400g-m2-i1863495656.html
  22. Wszystko opisane w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=107218.msg2087537#msg2087537 Miłej lektury
  23. I wszystko jasne, dziura jak stodoła na dole węża wychodzącego z turbinki
  24. Też mi się tak wydaje, bo przepływka mierzy w miarę prawidłowo, a dolocie ciśnienia nie ma Czy EGR może puszczać ciśnienie? cieknie z niego olej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.