Treść opublikowana przez paweu1
-
Polerowanie- parę pytań początkującego
Panowie, taka maszynka z lidla do niczego się nie nadaje, ze swoją mocą 90W lekko ją przyciśniesz i się zatrzyma, albo spali, i nie ma regulacji obrotów. Jeśli już macie zamiar zabierać się za polerowanie to proponuje dołożyć i kupić coś sensownego Silverline 668445, ma odpowiednią moc, regulację i stabilizację obrotów. Poza tym polerownie to nie jest tania zabawa, maszyna + pady (15-30zł/szt.) + pasta ścierna (40zł) i wykończeniowa (40zł), do tego przydałby się jakiś wosk, żeby zabezpieczyć efekt, a przed polerowniem glinka do oczyszczenia lakieru. Ogólnie zasada jest taka, że zaczyna się od najmniej ściernych środków, jeśli nie dają rady idziemy w mocniejsze środki. Jeśli zależy ci na niskim koszcie i dobrym efekcie proponuje kupić srodek "all in one" (AIO) do ręcznej aplikacji, bardzo lekko ścierne i wypełniające rysy np. AUTO FINESSE ALL IN ONE TRIPPLE VALETPRO ACHILLES PREP AUTOGLYM SUPER RESIN POLISH SRP AUTOBRITE CHERRY GLAZE do tego twardy aplikator VALETPRO POLISHING APPLICATOR miękka mikrofibra do polerowania Moje rękodzieło z Achilles prep, efekt 50/50 ..wa mać jak tu wstawić zdjęcie, żeby normalnie się wyświetlało, w nowej wersji forum nic nie mogę znaleźć link do dobrego sklepu http://showcarshine.pl/
-
Jakie imię dla syna
Jerzy, Jurek, Jorguś, w szkole będzie miał ksywę kiler
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
I mozliwe, ze zarabiasz wiecej niz oni Niestety chyba masz rację
-
Jakie imię dla syna
Franc, Franek, Franciszek Napewno nie Dominik albo Wacek (Wacław)
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Aktualnie zastępuje kierownika budowy sieci elektrycznych i jednocześnie poznaje stanowisko. Ludzie robią robotę w jeden dzień, a ja jeżdże z papierami 3 dni 8 godzin + godzina dziennie na dojazd
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Kornacki nie urodził się wczoraj i powinien zachować więcej rozsądku (nie otwierać tak szeroko drzwi i szybko wśiąść do auta) wsiądając do auta od strony ruchliwej ulicy. To, że jego auto nie było w ruchu, nie zwalnia go z obowiązku myślenia. Według mnie sytuacja nie jest do końca jasna, tym bardziej dlatego że zatrzymał się w zatoczce, a nie powinien
-
Klima co poczeba???
Wystarczy poszukać, wszystko jest na forum http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?79670-B5-1Z-Monta%BF-klimatyzacji-manualnej-A4-B5-1-9-TDi-1Z&highlight=monta%BF+klimy
-
Strefa motocyklistów
Czy to możliwe, że widziałem cię w zeszłym sezonie na torze w Biłgoraju? Przyjechałeś z ekipą m.in KTM RC08, GSXR 1000 K7 ( może młodszy)?
-
[ALL B5] Włącznik świateł
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18542.0
-
[ALL B5] Regulacja drzwi
Po zdjęciu tapicerki, widać klin regulacyjny ( na zdjeciu nr 4 ), wystarczy poluzować śrubę i wbić głębiej klin ( w górę ) i drzwi się podniosą. Regulacja na ryglu nie ma sensu, bo drzwi się od tego nie podniosą, to samo tyczy się regulacji ramki
-
[B5 AFN] 4 i 5 bieg drga
Drży przy przyspieszaniu? Czy lewarek od zmiany biegów "lata" na boki?
-
[B5 AFN] Czujnik G17
http://img2.imageshack.us/img2/1994/audif.jpg charkterystyka, czujnik jest do dole w zderzaku przed chłodnicą klimy, kostka łącząca jest pod plastikiem przy zbiorniczku płynu wspomagania
-
[ALL B5] Jak rozpoznać 1BE po kropkach?
http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=100929 do 4 cylindrowych silników przód 1 zielony 1 fioletowy (różowy) tył sedan 2 białe 1 zielony tył avant 3 białe 1 szary - ale tu nie mam pewności
-
[B6 AWX] Zastąpienie koła dwumasowego - wasze opinie
Też się włącze w dyskusje. Mam 1Z i włożyłem dwumasa, bo jednomas mnie denerwował. Objawiało się to głośniejszą pracą na biegu jałowym, głośną pracą przy jęździe na niskich obrotach, szarpaniem przy zmianie obciążenia i co najbardziej denerujące drżała buda przy przyspieszaniu w zakresie 1700-2100 obr. Jeśli chcesz zaoszczędzić możesz szukać używanego dwumasa, można znaleźć łasną sztukę za dobre pieniądze
-
Wasze niunie i mrozy
Zetor pod chmurką, ropa + STP w baku, X-cess w silniku, -30 przy gruncie i pali od aż miło, 3 obroty wałem i kle, kle kle... To była chyba najmroźniejsza noc tej zimy
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Będzie pasować, przecież 1Z i AFN to ten sam słupek
-
[ALL B5] Regulacja ręcznego
Każdy ma rację. Zasadniczo linka ma samoregulację, ale po wymianie na nową została pewnie wstępnie źle wyregulowana i stąd problem. Dlatego powinieneś ją wyregulować przy dźwigni ręcznego, dostęp od spodu, ponad osłoną termiczną wydechu. Chyba każdy się z tym zgodzi?
-
[B5 AFN] Rezonans przenoszony na bude przy przyśpieszaniu
Włóż dwumasę. Byłem w podobnej sytuacji, u mnie pomogło. Na forum jest już kilka osób z dwumasą w 1Z
-
[ALL B5] Regulacja ręcznego
Według książki, hamulec ręczny reguluje się samoczynnie
-
[B5 AFN] Rezonans przenoszony na bude przy przyśpieszaniu
Miałem to samo w miom 1Z, założyłem dwumasę razem ze sprzęgłem od AWX i problem z głowy
-
[B5 AFN] Rezonans przenoszony na bude przy przyśpieszaniu
Niech zgadnę, w zakresie 1800-2100 obr/min? Dobijasz dwumasę, lub w najlepszym przypadku to tylko plecionka wydechu
-
[B5 1Z] Wymiana paska klimy
Ściągasz osłone pod silnikiem i od dołu masz wystarczająco dobry dostęp żeby wymienić pasek. Imbus w dłoń i do roboty
-
[B5 1Z] Ciężko pali
Wrzuć przynajmniej log 000 i 001, w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić kąt wtrysku i dawkę paliwa
-
[B5 AHU] Buczenie wydechu
Wjedź na kanał i posłuchaj w którym miejscu buczy. U mnie odpowiedzialna za buczenie była opaska łącząca wydech w połowie jego długości. Po wymianie na nową, cisza aż miło
-
[B5 1Z] Wymiana silnika z 1.9 na 2.5
Nie wiadomo czy R5 zmieści się na długość, pod maską. Gra nie warta świeczki