Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

paweu1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez paweu1

  1. Panowie, taka maszynka z lidla do niczego się nie nadaje, ze swoją mocą 90W lekko ją przyciśniesz i się zatrzyma, albo spali, i nie ma regulacji obrotów. Jeśli już macie zamiar zabierać się za polerowanie to proponuje dołożyć i kupić coś sensownego Silverline 668445, ma odpowiednią moc, regulację i stabilizację obrotów. Poza tym polerownie to nie jest tania zabawa, maszyna + pady (15-30zł/szt.) + pasta ścierna (40zł) i wykończeniowa (40zł), do tego przydałby się jakiś wosk, żeby zabezpieczyć efekt, a przed polerowniem glinka do oczyszczenia lakieru. Ogólnie zasada jest taka, że zaczyna się od najmniej ściernych środków, jeśli nie dają rady idziemy w mocniejsze środki. Jeśli zależy ci na niskim koszcie i dobrym efekcie proponuje kupić srodek "all in one" (AIO) do ręcznej aplikacji, bardzo lekko ścierne i wypełniające rysy np. AUTO FINESSE ALL IN ONE TRIPPLE VALETPRO ACHILLES PREP AUTOGLYM SUPER RESIN POLISH SRP AUTOBRITE CHERRY GLAZE do tego twardy aplikator VALETPRO POLISHING APPLICATOR miękka mikrofibra do polerowania Moje rękodzieło z Achilles prep, efekt 50/50 ..wa mać jak tu wstawić zdjęcie, żeby normalnie się wyświetlało, w nowej wersji forum nic nie mogę znaleźć link do dobrego sklepu http://showcarshine.pl/
  2. Jerzy, Jurek, Jorguś, w szkole będzie miał ksywę kiler
  3. I mozliwe, ze zarabiasz wiecej niz oni Niestety chyba masz rację
  4. Franc, Franek, Franciszek Napewno nie Dominik albo Wacek (Wacław)
  5. Aktualnie zastępuje kierownika budowy sieci elektrycznych i jednocześnie poznaje stanowisko. Ludzie robią robotę w jeden dzień, a ja jeżdże z papierami 3 dni 8 godzin + godzina dziennie na dojazd
  6. Kornacki nie urodził się wczoraj i powinien zachować więcej rozsądku (nie otwierać tak szeroko drzwi i szybko wśiąść do auta) wsiądając do auta od strony ruchliwej ulicy. To, że jego auto nie było w ruchu, nie zwalnia go z obowiązku myślenia. Według mnie sytuacja nie jest do końca jasna, tym bardziej dlatego że zatrzymał się w zatoczce, a nie powinien
  7. Wystarczy poszukać, wszystko jest na forum http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?79670-B5-1Z-Monta%BF-klimatyzacji-manualnej-A4-B5-1-9-TDi-1Z&highlight=monta%BF+klimy
  8. Czy to możliwe, że widziałem cię w zeszłym sezonie na torze w Biłgoraju? Przyjechałeś z ekipą m.in KTM RC08, GSXR 1000 K7 ( może młodszy)?
  9. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18542.0
  10. Po zdjęciu tapicerki, widać klin regulacyjny ( na zdjeciu nr 4 ), wystarczy poluzować śrubę i wbić głębiej klin ( w górę ) i drzwi się podniosą. Regulacja na ryglu nie ma sensu, bo drzwi się od tego nie podniosą, to samo tyczy się regulacji ramki
  11. paweu1 odpowiedział(a) na matyss___ temat w Audi A4 B5
    Drży przy przyspieszaniu? Czy lewarek od zmiany biegów "lata" na boki?
  12. http://img2.imageshack.us/img2/1994/audif.jpg charkterystyka, czujnik jest do dole w zderzaku przed chłodnicą klimy, kostka łącząca jest pod plastikiem przy zbiorniczku płynu wspomagania
  13. http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=100929 do 4 cylindrowych silników przód 1 zielony 1 fioletowy (różowy) tył sedan 2 białe 1 zielony tył avant 3 białe 1 szary - ale tu nie mam pewności
  14. Też się włącze w dyskusje. Mam 1Z i włożyłem dwumasa, bo jednomas mnie denerwował. Objawiało się to głośniejszą pracą na biegu jałowym, głośną pracą przy jęździe na niskich obrotach, szarpaniem przy zmianie obciążenia i co najbardziej denerujące drżała buda przy przyspieszaniu w zakresie 1700-2100 obr. Jeśli chcesz zaoszczędzić możesz szukać używanego dwumasa, można znaleźć łasną sztukę za dobre pieniądze
  15. Zetor pod chmurką, ropa + STP w baku, X-cess w silniku, -30 przy gruncie i pali od aż miło, 3 obroty wałem i kle, kle kle... To była chyba najmroźniejsza noc tej zimy
  16. paweu1 odpowiedział(a) na Maras temat w Audi A4 B5
    Będzie pasować, przecież 1Z i AFN to ten sam słupek
  17. Każdy ma rację. Zasadniczo linka ma samoregulację, ale po wymianie na nową została pewnie wstępnie źle wyregulowana i stąd problem. Dlatego powinieneś ją wyregulować przy dźwigni ręcznego, dostęp od spodu, ponad osłoną termiczną wydechu. Chyba każdy się z tym zgodzi?
  18. Włóż dwumasę. Byłem w podobnej sytuacji, u mnie pomogło. Na forum jest już kilka osób z dwumasą w 1Z
  19. Według książki, hamulec ręczny reguluje się samoczynnie
  20. Miałem to samo w miom 1Z, założyłem dwumasę razem ze sprzęgłem od AWX i problem z głowy
  21. Niech zgadnę, w zakresie 1800-2100 obr/min? Dobijasz dwumasę, lub w najlepszym przypadku to tylko plecionka wydechu
  22. Ściągasz osłone pod silnikiem i od dołu masz wystarczająco dobry dostęp żeby wymienić pasek. Imbus w dłoń i do roboty
  23. paweu1 odpowiedział(a) na STASIU227 temat w Audi A4 B5
    Wrzuć przynajmniej log 000 i 001, w pierwszej kolejności trzeba sprawdzić kąt wtrysku i dawkę paliwa
  24. paweu1 odpowiedział(a) na Lok temat w Audi A4 B5
    Wjedź na kanał i posłuchaj w którym miejscu buczy. U mnie odpowiedzialna za buczenie była opaska łącząca wydech w połowie jego długości. Po wymianie na nową, cisza aż miło
  25. Nie wiadomo czy R5 zmieści się na długość, pod maską. Gra nie warta świeczki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.