Treść opublikowana przez paweu1
-
Co Wy na to ? Top 10 najbardziej awaryjnych silników.
Kiepski artykuł, żadnych konkretów
-
Przeróbka lamp a4 b6 z anglika na europe
Lampy A4 b6 | Angliki - Serwis informacyjny o samochodach z Wielkiej Brytanii [Audi A4 B6] angielska lampa. czy da sie jakos przerobic?
-
Przetwornica 230V
Kupić droższą przetwornicę z pełną sinusoidą
-
Przetwornica 230V
Rzeczywiście odkurzacz ma regulację mocy, pewnie jakiś układ tyrystorowy. Odkurzacz pracujący na pół gwizdka, będzie słabo zasysał. Przy pracującym silniku na wolnych obrotach, alternator daje za mały prąd ładowania żeby zaspokoić pracujący odkurzacz, także akumulator podczas pracy odkurzacza byłby nadal rozładowywany. Chociaż w mniejszym stopniu. Poszukaj w sklepie AGD odkurzacza o stosunkowo niskiej mocy (powiedzmy do 1000W) i dużej sile ssania. Może znajdziesz coś sensownego. Korzystanie z odkurzacza przez kilkanaście minut (do pół godziny max) nie powinno zrobić szkody akumulatorowi, przy pracującym silniku. Jeśli masz możliwość to pożycz przetwornice, lub weź ze sklepu na próbę i zobaczysz jak się zachowuje akumulator
-
Przetwornica 230V
Ta przetwornica ma "tylko" 800W mocy znamionowej, także zapomnij o podłaczeniu odkurzacza. Zastanów się czy jest sens podłączać odkurzacz pod akumulator 1600W/12V=133,33A 133A to prąd jaki płynie z aku do przetwornicy przy obciążeniu 1600W, z tego wynika, że przewód zasilający przetwornicę powinien mieć około 50mm kwadrat (przewód miedziany grubości małego palca) Przy pojemności akumulatora, powiedzmy 80Ah, pozwala ci to na pracę z odkurzaczem przez około 30 minut i akumulator rozładowany do cna Zastanów się nad przedłużaczem
-
Pasat b6 1.9 tdi PD proszę o ocenę
Ciszę się, że w końcu temat ruszył. Dzięki za potwierdznie moich podejrzeń co do przycinających się kierownic To jest Passek kolegi, powiem mu żeby go troche przegonił i wtedy wrzucę komplet logów.
-
Pasat b6 1.9 tdi PD proszę o ocenę
Proszę o ocenę logów Passata kolegi Interesują mnie opinie na temat tego co dzieję się powyżej 2700 obrotów, spada doładowanie, a co za tym idzie przepływka źle mierzy i jest zła dawka paliwa w 008 (wartości w kolumnie 4 są wyższe od pozostałych) Czy to jest początek zacinających się kierownic w turbo? Logi zrobione na szybko, 3 grupy jednocześnie Log (0 - 003,008,011)
-
Podgrzewanie świec.
Skąd wiesz, że świece nie grzeją, sprawdzałeś napięcie na kapturkach? Sprawdzałeś bezpiecznik i przekaźnik świec? Świece sprawne?
-
Dmuchawa pracuje tylko na 4 biegu
Może być upalona opornica, Wymontuj schowek od pasażera na obudowie dmuchawy na górze jest oponica, wymontuj, miernik w dłoń i sprawdź czy jest sprawna
-
Instalacja elektryczna
Napisz przynajmniej jakiej mocy są te sprzęty
-
1.9 TDI AFN i 1Z Montaż tempomatu
U mnie w tym pinach sa kable. Moge te kable przeciac i wychodzace z ECU podlaczyc bezposrednio pod nowe kable z manetki?? A idace z wiazka uciete kable zaizolowac? ---------- Post dopisany 15-08-2012 at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2012 at 21:59 ---------- HELP Nic nie ucinasz, znajdujesz odpowiedni przewód wychodzący z komputera, zdejmujesz z niego kawałek izolacji i w to miejsce wlutowujesz się przewodem z manetki Przykłady <br /><br />
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
Wlaśnie założyłem tempomat do mojego przedlifta, manetka pasuje z a8 D2 (1994-2002) przedlift.
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
Nie wiadomo jakie są wtyczki, jak nie spasują to przełożysz ramie i będzie
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
wygląda identycznie jak przedlift, powinno pasować
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
W tej manetce nie ma przełącznika świateł, ma całkiem inną budowę i dlatego nie pasuje. W opisie przedmiotu jest błąd, nie możliwe żeby pasowała do A4 polifta, bo nie ma przełącznika świateł
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
Taka manetka nie pasuje, nawet samego ramienia nie da się przełożyć do przedlifta
-
Zmiana manetki tempomatu z polifta do przedlifta bez ingerencji w instalacje
Czyli ramię z tej manetki też będzie pasowało? VW Skoda Audi Seat przełącznik świateł Z TEMPOMATE (2517304724) - motoAllegro
-
podatek od koni mechanicznych.
widze zwolennik pisu Widzę zwolennik PO?
-
podatek od koni mechanicznych.
Tylko czekać, kiedy Donek wprowadzi go u nas? Już są zapowiedzi podatku od nieruchomości, to dlaczego nie wprowadzić podatku od KM. Wyśmiewajcie się nadal z PiSu, to będziecie mieć tanie państwo
-
Nowe autostrady-jakie?
Nie rozumiem ujadania pewnej opcji politycznej że wszystko jest do D i w ogóle że nic nie działa. Poczekajmy kilka lat i zobaczymy jak będzie z jakością tych dróg, i jakie wyjdą przekręty związane z budową Napewno jest zauważalna zmiana w porównaniu do tego co było jeszcze kilka lat temu. Proponuje zapoznać się z argumentami opozycji (zapewne chodzi i PiS) i trzeźwo spojrzeć na całą sprawę, bo w rzeczywistości nie jest tak pięknie jak przedstawiają to media szczególnie TVN, propaganda sukcesu trwa, a w tle upadające firmy budowlane, dramat podwykonawców, wyprowadzanie pieniędzy i zarzuty w prokuraturze odnośnie odnośnie użytych materiałów do budowy autostrad. Co do przejezdnej A2, oddanie "autostrady" bez warstwy ścieralnej, może mieć konsekwencje przy uwzglednieniu gwarancji w razie uszkodzeń.
-
Prośba i analize kompletu logów.
Późny kąt wtrysku, przestaw w okolice 55, umyj przepływkę i zrób jeszcze raz logi
-
Uderzenie w zawieszeniu odczuwalne na kierownicy
Wymieniłem wczoraj, jest lepiej, ale jeszcze gdzieś na górze kolumny kierowniczej jest niewielki luz
-
Uderzenie w zawieszeniu odczuwalne na kierownicy
Znalazłem, to luz na krzyżaku pod kierownicą
-
Uderzenie w zawieszeniu odczuwalne na kierownicy
Krzyżak chyba odpada, bo czuć tylko uderzenia od lewego koła (od kierowcy), drążek sprawdzę we wtorek
-
Uderzenie w zawieszeniu odczuwalne na kierownicy
Cześć, mam problem z zwieszeniem, wymieniłem 4 wahacze od strony kierowcy, ale nadal czuje luz w zawieszeniu który przenosi się na kierownicę, Szczególnie jest to odczuwalne przy przejeżdżaniu przez korytko odprowadzające wodę, przy maksymalnym skręcie kół, przy przejżdżaniu przez przejazd kolejowy, Sprawdziłem łącznik stabilizatora, jest w porządku, końcówki drążków też wymienione, czy może to być luz na maglu i może być wyczulny z jednej strony? Gdzie jest luz skoro przenosi uderzenie na kierownicę?