Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. pany mam jedno pytanie odnośnie licznika od anglika benzyny ale z A4 nie będzie problemów z odwrotnym wskazaniem paliwa ani z air Bag drugie pytanko chce aby pokazywało tak jak ori ikonke z kluczykiem (imobilizer) to trzeba gdzieś się wpiąć z kabelkiem czy jak. oraz kontrolka świec żarowych u mnie na osobnym kabelku w poliftach już w liczniku pod co to podpiąć
  2. doszedłem do tego że winowajcą jest licznik jak głupieje to wspoczynku ma prawie 200mA pobotu a jak go sie wyciągnie i ze trzy razy mocniej pierdolnie w licznik od tyłu to licznik chodzi i prąd poboru jest 120ma wiec stawiam na licznik
  3. bede wszystko sprawdzała może jakiś przekaźnik świruje gdzieś wyczytałem że może to być przez przekaźnik od świec lub 213 bede patrzył wszystko
  4. patrzyłem dziś jeszcze wyciągne wszystkie bezpieczniki i sprawdzę pobór prądu na starym aku miałem 130mA a jak załadowałem nowy to 190mA i tu mnie dziwi i żeby tak nagle licznik walnął koszmar, żebym to ja miał kogoś kto ma A4 to bym podmienił. Sprawdze dziś całą instalację wszystkie bezpieczniki i będe wkładał po kolei i mierzył. Możliwe że licznik tak zżera prąd
  5. Witam Więc przyszedł na mnie czas mam problem z instalacją. Dokładnie zaczęło się tak rano wstaje odpalam wszystko ładnie pięknie wszystko chodzi jadę do roboty, po robocie wsiadam chce zapalić a tu zonk wchodzę przekręcam kluczyk a tu żadnej reakcji tylko licznik lekko pika nie jest to jakiś gong słaby sygnał typu pi pi pi. Telefon do trzeba nowy aku kupić więc jade i kupiłem Varte 77 680A zakładam samochód odpalił. Ale licznik brak reakcji włącze światło to podświetlenie raz jest raz nie i na dodatek nie świeci się cały czas tylko tak miga. Brak jakich kolwiek wskazań obrotomierza prędkościomierza itp. Podłączam Vaga łączy się z licznikiem przeprowadzam test i nic się nie dzieje oprócz podświetlenia licznika jasność ciemność. Co się mogło sp***dolić. Czy licznik mógł się uwalić tak nagle i czy licznik w spoczynku może zżerać prąd. Może jakiś przekaźnik walnął. Bezpieczniki sprawdzone wygląda na to ze wszystkie ok. Ecu czyste brak wody tylko troszkę oleju na kostkach ale minimalne ilości Jakieś porady sugestie co zrobić wczoraj cały samochód rozebrałem i będe patrzył całą elektrykę
  6. pasują wszystkie klimy tylko maja być od R4
  7. kumpel ma samsunga 32" Ja kupiłem też samsunga 40" ze smart TV i powiem ci że bajka fajne opcje więc bierz 40" cali ja 6też nie mam dużego pokoju:decayed:
  8. ok twoja decyzja tak na szybko w alledrogo zeknołem i wpisując cene do 6000 tyś 1.8 + gaz i dosłownie może ze dwa samochody warte uwagiresz to
  9. kupisz oczywiście ale na pewno nie na takim wyposażeniu jak miałeś wcześniej (webasto itp) ale trzeba i tak troszkę kasy dołożyć rozrząd itp. Ja jak miałbym sprzedać za 6 tyś sam z 95 roku to już wolałbym aby został w domu i żeby teściowa tukła a kasy na mody troche poszło
  10. kuźwa za jaką reklamę Kupuj gdzie chcesz ważne aby były dystanse pytałeś więc grzecznie odpowiedziałem ja montowałem u siebie i wszystko ok. Tylko pamiętaj o dystansach ---------- Post dopisany at 08:06 ---------- Poprzedni post napisany at 08:05 ---------- wkładasz ją od przodu drzwiami pasażera fotele składasz i nic nie trzeba giąć
  11. Kup komplet od huzia i masz problem z głowy a dokładnie interesują cie dystanse podsufitki rączki i podsufitka i to wszystko i pasuje idealnie
  12. po wlepce i kodach wyposażenia jeżeli masz taki kod 0L2 = Pedał gazu z modułem elektronicznym to zakładasz manetkę i w odpowiednie piny podłączasz jeżeli nie masz kodu to gra nie warta świeczki
  13. ja zmieniam za jakieś dwa tygodnie już nie zapowiadają śniegu więc
  14. podłącz pod te same kolory czyli tylnia lampka pod przednią te same kolory kabli ja mam tak podłączone i wszystko chodzi podświetlenie też i zwolnij skrzynkę ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- Mati Ty masz taką samą wtyczkę jak ja to podłącz to według sposobu pawelwor i musi chodzić innego wyjścia nie ma
  15. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    lepiej kupić mały kubełek i zainstalować w 112L i będzie ok bo beczka troche duża ja miałem taką i miała 55cm ale idealnie wchodziła w szafkę
  16. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    właśnie wszystko zależy od wielkości akwa wcześniej miałem 500L i beczke ale niestety pękło akwa i niestety już zona niepozwoliła takiego duzego tzn dużego dlamnie to i tak małe było. Teraz niestety tylko stoi 350L ale to mało i beczka nie potrzebna aktualnie to mam unimaxa 500 ale gdyby mnie ochota wzieła to chętnie bym do beczki powrócił bo i tak bije kubełki na głowe.
  17. grippen odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    co do kubełka własnej roboty to zależy do jakiego akwa to ma być wykorzystane. Ja wcześniej miałem w akwa 500L beczkę jako filtr zewnętrzny 30L zapełniona w całości keramzytem plus pompa atmana. I chodziło wszystko ładnie i nic nie ciekło. Zależy jaką się trafi beczkę bo są różne rodzaje zakręcane, zaciskane itp. Ogólnie jak ktoś ma duże akwarium to polecam takie rozwiązanie. Przecież taki filtr ręcznej roboty a taki ori kubełek to jest to samo. Chodzi tylko o estetykę Zdjęcie kumpla ja miałem identyczną bo razem robiliśmy później została rozbudowana i dołączone prefiltry aby mniej ingerować w beczkę ja polecam woda po takim czymś krystaliczna cały czas
  18. pierwsze słyszę żeby w A4 była antena elektrycznie wysuwana a jeżeli by faktycznie taka była to pewnie zakładana przez kogoś. W naszych paździochach antena jest w tylnej szybie bodajże 3 linie od góry do tego w słupku jest wzmacniacz i tyle
  19. grippen odpowiedział(a) na EmilAudi_LLE temat w Audi A4 B5
    No co ty ten badziew tyle kosztuje zapomnij o tym po takim czymś to będzie Wieś tańczy wieś śpiewa. Za to kwotę można wyrezać już fisa
  20. pany korzysta ktoś z aplikacji iplex na tv bo kuźwa wszystko było ok a teraz bajka idzie 2 minuty i się wyłącza co jest grane oczywiście łącze przez Wifi do tej pory było ok model to samsung 40UE6100 coś takiego
  21. założenie to jest bułka z masłem proste jak drut też się bałem żeby coś się nie stało ale do tej pory nic się nie stało więc wszystko gra części to mam pół na pół trochę z a4 trochę z passata bytłe wszytko było od 4 -cylindrowców nie ważne czy 1.9 czy 1.8. Schemat elektryczny gdyby ktoś chciał pod klime manualną to oczywiści mam i laik by sobie poradził bo ładnie opisane gdzie się wpiąć a wszystko jest na trzech przekaźnikach ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- faktycznie mój błąd kurcze pisałeś do Tadzia jak ci mówiłem może on by miał tą wiązke albo u kogoś podpatrzyć gdzie to idzie i dorobić. bo tak ogólnie mówiąc to ten czujnik ma załączyć sprężarkę gdy jest ciśnienie w układzie. Daniel przy dobrych wiatrach to dosłownie 1 dzień roboty i wszystko ładnie będzie hulać ---------- Post dopisany at 09:44 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- KLIMATYZACJA KOMPLETNA AUDI A4 B5 1.8 (3007521461) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zapytać o wiążke i macie ori:decayed:
  22. U samej góry jest fotka tego czujnik przy chłodnicy klimy masz takie coś czy nie ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- U ciebie na 4-tej fotce jest kostka czteropinowa chyba pod ten czujnik do klimy ona jest nie podpięta ??
  23. Były i w tym miejscu czujniki bodajże ten czujnik odpowiada za załączenie klimy ( on sprawdza czy jest wystarczająca czynnika w układzie czyli ciśnienia ). Czyli gdybyś miał wiązke do niego to dwa piny w tej wiązce gdybyś zwarł to powinien ci kompresor się załączyć po właczeniu odpowiedniego przycisku na klimatroniku. Tylko dziwne że nie masz wiązki do tego czujnika. A masz czujnik przy chłodnicy klimy z prawej strony za lampą Ja jak zakładałem klimę (manualną) to też miałem w tym miejscu czujnik i jeden zaworek tylko i straszne były problemy z nabiciem klimy bo nie potrafili nabić przez jeden zawór. Musiałem pokombinować właśnie z wymianą rurki tej z czujnikiem na taką już z zaworkiem ale udało mi się. U mnie czujnik jest przy chłodnicy klimy 4 pinowy. Gdybyś chciał jakiejś pomocy to daj znać
  24. Weź sobie zwykłą probówkę koniec probówki podłącz do stałego plusa a szpic probówki podłącz do kabla czarno zielony i otwórz drzwi jak będzie świecić tzn że jest ok ---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- czarny - stały plus czarny z białym - masa czarny z zielonym - (z tego kabla po otwarciu drzwi robi się masa)
  25. Jaki fajny gratki stary i niech rośnie zdrowo:drunk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.