Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. Nie grzanek tylko ktoś inny szkoda że mnie nie będzie, bo chętnie bym poznał nowych z którymy się nie znam trudno mam Komunie dziś w Kielcach więc trudno będzie jutro przyjechać ale życzę wszystkim udanego spota
  2. Oczywiście obecność obowiązkowa
  3. to już sporo
  4. według mnie nie jest źle jak by była trasa albo pół na poł to spokojnie by wyszło ponad 1000 km na baku a tu jedziesz 9 km i trzeba zgasić silnik nawqet sie dobrze nie rozgrzeje więc wydaje mi się że znowu tak dużo nie pali
  5. teraz mam 800 km i zaświeciła się rezerwa czyli można powiedzieć że koło 870 km zrobie na całym baku tylko praktycznie trasa w mieście z tego może 200km trasa ciągła
  6. panowie mi termin odpowiada a takie małe pytanko zastanawiam się przypadkiem czy mi ropy za dużo nie chleje cały bak i przejeżdzam 800 km tylko praktycznie nasze kazimierskie zadupia tylko raz była trasa 200Km czy to dużo
  7. obczaiłem zasade sterowania tego przycisku i jak wyżej piszą Pin 3: czerwono-fioletowy - +12 żaróweczki Pin 2: brązowy - masa Pin 1: czerwono-niebieski - +12 z akumulatora Pin 4: żółto-niebieski - sterujący i tu jest taki myk że ten kabel sterujący podaje na przemian + i - ( przycisk taka sama zasada jak przycisk od szyb elektrycznych tzn ten przycisk jest dwu kierunkowy) i ta klamka z centralnym była dedykowana pod konkrętny rodzaj centralnego u mnie chodzi ładnie może to dla tego że mam sterowanie zamkiem centralnym na przemian Kabel pod który podłączyłem przycisk to pierwsza kostka od lewej u samej górze pod ten kabel jest podłączona centralka na pilota tzn. Ten kabelek wchodzi w gumę od drzwi i jest on przecięty na dwie części. przycisk centralnego należy podłączyć do kabelka który wchodzi w tą gumę należy ściągnąć troche izolacji z niego i podpiąć kebelek od przycisku. U mnie działa aż miło ważna uwaga to taka że u nie też paliło bezpiecznik tzn jest większy pobór prądu przez ten przycisk. U mnie było że zamykałem otwierałem i dopiero za trzecim razem palił bezpiecznik. wystarczy wymienić bezpiecznik z 15A na 20 A i wszystko gra przynajmniej u mnie
  8. uruchamiasz vaga wchodz bodajże w 017 instruments i tam masz test
  9. może czujnik masz walnięty przy skrzyni? zrób tes wskaźników i zobacz czy wszystko ok z licznikiem ja obstawiam ze to bedzie czujnik. W najgorszym przypadku coś wysypało się w skrzyni ja tak miałem u siebie bo też nie chodził. Jak by się okazało ze czujnik to mam na zbyciu dwa sprawne
  10. fajnie to wygląda a myślałeś żeby te tylne ledy lekko przyciemnić wtedy byłby bo ciut jasne są do koloru nadwozia
  11. grippen odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    STP polecam
  12. czujnik temperatury znajduje się z przodu,na dole chłodnicy,przypięty do chłodniczki wspomagania Tak jak Dominik pisze tylko dodam że u ciebie najprawdopodobnie nie bedzie pokazywać, bo masz wstawione zaślepki w miejscu gdzie powinien znajdywać się wyświetlacz, a twój znajomy pewnie wstawił taki wyśwetlacz i ma
  13. gratulacje niech rośnie zdrowo
  14. musisz zobaczyć który to kabelek jest od bagażnika weź sobie probówkę i spróbuj w tych kostkach poszukać dotykaj kabli na którymś powinien działać sam bagażnik, a Aby upewnić się co do tych przewodów należy włączyć światła awaryjne, żabką próbówki złapać się do masy, zaś szpicem sprawdzać te przewody. Mruganie próbówki (równo ze światłami) będzie oznaczało znalezienie właściwych przewodów. Przewód sterownika należy podłączyć do anod diod prostowniczych, zaś katody (oznaczone jasnym paskiem) podłączyć do przewodów od kierunkowskazów. ( A więc kupić diody prostownicze 3A lub 4A )
  15. proponuję zmienić żony
  16. poczekaj sekunde[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:00_________________________________________________[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:03_________________________________________________czerwono czarny to będzie bagażnik [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:06_________________________________________________tylko spoglądając na schemat, jeżeli będziesz robił potwierdzenie kierunkami musisz wykorzystać diode jednokierunkową bo masz tylko wyjście jednego kabla na kierunki
  17. Michał teraz tak kolory kabli: te co napisze są do centralnego zamka czyli Pomarańczowy Biały Żółty Pomarańczowo/czarny Biały/czarny Żółty/czarny to sa kable do centralnego zamka one sterują centralnym zamkiem kabel kolor brązowy podłączasz pod kierunki czerwony +12 stałe czarny pod masę a ten ostatni to jest funkcja bagażnik musisz też zworkę ustawić na dłuższy czas A kable od centralki podłącz pod schemat U ciebie będzie to najprawdopodobniej schemat c czyli minusem u mnie jest schemat E ale ja mam na przemian wykorzystaj u siebie c i daj znać [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 19:26_________________________________________________czyli u ciebie jak będzie schemat c to podłącz to tak kabel biały podłącz pod przewód na zamykanie żółty i żółto czarny razem zwierasz i przykręcasz do masy a biało czarny wpinasz na kabel ot otwierania mam nadzieje że wiesz o co chodzi
  18. może wy macie jakieś propozycje w gdzieś w soich rejonach na taki weekendowy zlot
  19. Myslę że nie było by problemu z naszymi połówkami, nie każdy może jechać na zlot ogólnopolski bo termin mu nie odpowiada, a taki zlot miedzy regionami można by spróbować zrobić
  20. nie no moja aż taka nie jest na wszystko mi pozwala [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 12:49_________________________________________________jest taki fajny zameczek w Busku-Zdroju znajomy ma go więc i ceny były by niższe więc fajnie można by się zabawić
  21. chciałem tylko zobaczyć kto byłby chętny na takie coś. oczywiście z osobami towarzyszącymi itp. taki mini Zlot
  22. Panowie mam taki mały pomysł, może wspólnie udało by nam się zrobić 3 dniowy zlot ziemi świętokrzyskiej co o tym myślicie dodałem ankiete i licze na wasze głosy mógłbym coś zorganizować aby miło spędzić te 3 dni w miłym gronie ja jako I jestem za
  23. współczuję ;( ale dobrze ze nikomu nic się nie stało
  24. mnie zawsze uczyli że poziom oleju w silniku sprawdza się rano ewentualnie po 10 minutowym postoju jak cały olej spłynie do miski poziom powinien być w połowie międzi min a max
  25. pewnie aparat przepiłeś i nic nie pamiętasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.