Treść opublikowana przez grippen
-
Spociki w Kielcach
Nie grzanek tylko ktoś inny szkoda że mnie nie będzie, bo chętnie bym poznał nowych z którymy się nie znam trudno mam Komunie dziś w Kielcach więc trudno będzie jutro przyjechać ale życzę wszystkim udanego spota
-
Spociki w Kielcach
Oczywiście obecność obowiązkowa
-
Spociki w Kielcach
to już sporo
-
Spociki w Kielcach
według mnie nie jest źle jak by była trasa albo pół na poł to spokojnie by wyszło ponad 1000 km na baku a tu jedziesz 9 km i trzeba zgasić silnik nawqet sie dobrze nie rozgrzeje więc wydaje mi się że znowu tak dużo nie pali
-
Spociki w Kielcach
teraz mam 800 km i zaświeciła się rezerwa czyli można powiedzieć że koło 870 km zrobie na całym baku tylko praktycznie trasa w mieście z tego może 200km trasa ciągła
-
Spociki w Kielcach
panowie mi termin odpowiada a takie małe pytanko zastanawiam się przypadkiem czy mi ropy za dużo nie chleje cały bak i przejeżdzam 800 km tylko praktycznie nasze kazimierskie zadupia tylko raz była trasa 200Km czy to dużo
-
[ALL B5] Przycisk centralnego zamka - schemat
obczaiłem zasade sterowania tego przycisku i jak wyżej piszą Pin 3: czerwono-fioletowy - +12 żaróweczki Pin 2: brązowy - masa Pin 1: czerwono-niebieski - +12 z akumulatora Pin 4: żółto-niebieski - sterujący i tu jest taki myk że ten kabel sterujący podaje na przemian + i - ( przycisk taka sama zasada jak przycisk od szyb elektrycznych tzn ten przycisk jest dwu kierunkowy) i ta klamka z centralnym była dedykowana pod konkrętny rodzaj centralnego u mnie chodzi ładnie może to dla tego że mam sterowanie zamkiem centralnym na przemian Kabel pod który podłączyłem przycisk to pierwsza kostka od lewej u samej górze pod ten kabel jest podłączona centralka na pilota tzn. Ten kabelek wchodzi w gumę od drzwi i jest on przecięty na dwie części. przycisk centralnego należy podłączyć do kabelka który wchodzi w tą gumę należy ściągnąć troche izolacji z niego i podpiąć kebelek od przycisku. U mnie działa aż miło ważna uwaga to taka że u nie też paliło bezpiecznik tzn jest większy pobór prądu przez ten przycisk. U mnie było że zamykałem otwierałem i dopiero za trzecim razem palił bezpiecznik. wystarczy wymienić bezpiecznik z 15A na 20 A i wszystko gra przynajmniej u mnie
-
[B5 AFN] Nie działający prędkościomierz
uruchamiasz vaga wchodz bodajże w 017 instruments i tam masz test
-
[B5 AFN] Nie działający prędkościomierz
może czujnik masz walnięty przy skrzyni? zrób tes wskaźników i zobacz czy wszystko ok z licznikiem ja obstawiam ze to bedzie czujnik. W najgorszym przypadku coś wysypało się w skrzyni ja tak miałem u siebie bo też nie chodził. Jak by się okazało ze czujnik to mam na zbyciu dwa sprawne
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
fajnie to wygląda a myślałeś żeby te tylne ledy lekko przyciemnić wtedy byłby bo ciut jasne są do koloru nadwozia
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
STP polecam
-
[ALL B5] Nie pokazuje temp. zewnetrznej na zegarach
czujnik temperatury znajduje się z przodu,na dole chłodnicy,przypięty do chłodniczki wspomagania Tak jak Dominik pisze tylko dodam że u ciebie najprawdopodobnie nie bedzie pokazywać, bo masz wstawione zaślepki w miejscu gdzie powinien znajdywać się wyświetlacz, a twój znajomy pewnie wstawił taki wyśwetlacz i ma
-
Spociki w Kielcach
gratulacje niech rośnie zdrowo
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
musisz zobaczyć który to kabelek jest od bagażnika weź sobie probówkę i spróbuj w tych kostkach poszukać dotykaj kabli na którymś powinien działać sam bagażnik, a Aby upewnić się co do tych przewodów należy włączyć światła awaryjne, żabką próbówki złapać się do masy, zaś szpicem sprawdzać te przewody. Mruganie próbówki (równo ze światłami) będzie oznaczało znalezienie właściwych przewodów. Przewód sterownika należy podłączyć do anod diod prostowniczych, zaś katody (oznaczone jasnym paskiem) podłączyć do przewodów od kierunkowskazów. ( A więc kupić diody prostownicze 3A lub 4A )
-
Spociki w Kielcach
proponuję zmienić żony
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
poczekaj sekunde[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:00_________________________________________________[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:03_________________________________________________czerwono czarny to będzie bagażnik [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:06_________________________________________________tylko spoglądając na schemat, jeżeli będziesz robił potwierdzenie kierunkami musisz wykorzystać diode jednokierunkową bo masz tylko wyjście jednego kabla na kierunki
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Michał teraz tak kolory kabli: te co napisze są do centralnego zamka czyli Pomarańczowy Biały Żółty Pomarańczowo/czarny Biały/czarny Żółty/czarny to sa kable do centralnego zamka one sterują centralnym zamkiem kabel kolor brązowy podłączasz pod kierunki czerwony +12 stałe czarny pod masę a ten ostatni to jest funkcja bagażnik musisz też zworkę ustawić na dłuższy czas A kable od centralki podłącz pod schemat U ciebie będzie to najprawdopodobniej schemat c czyli minusem u mnie jest schemat E ale ja mam na przemian wykorzystaj u siebie c i daj znać [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 19:26_________________________________________________czyli u ciebie jak będzie schemat c to podłącz to tak kabel biały podłącz pod przewód na zamykanie żółty i żółto czarny razem zwierasz i przykręcasz do masy a biało czarny wpinasz na kabel ot otwierania mam nadzieje że wiesz o co chodzi
-
Spociki w Kielcach
może wy macie jakieś propozycje w gdzieś w soich rejonach na taki weekendowy zlot
-
Spociki w Kielcach
Myslę że nie było by problemu z naszymi połówkami, nie każdy może jechać na zlot ogólnopolski bo termin mu nie odpowiada, a taki zlot miedzy regionami można by spróbować zrobić
-
Spociki w Kielcach
nie no moja aż taka nie jest na wszystko mi pozwala [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 12:49_________________________________________________jest taki fajny zameczek w Busku-Zdroju znajomy ma go więc i ceny były by niższe więc fajnie można by się zabawić
-
Spociki w Kielcach
chciałem tylko zobaczyć kto byłby chętny na takie coś. oczywiście z osobami towarzyszącymi itp. taki mini Zlot
-
Spociki w Kielcach
Panowie mam taki mały pomysł, może wspólnie udało by nam się zrobić 3 dniowy zlot ziemi świętokrzyskiej co o tym myślicie dodałem ankiete i licze na wasze głosy mógłbym coś zorganizować aby miło spędzić te 3 dni w miłym gronie ja jako I jestem za
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
współczuję ;( ale dobrze ze nikomu nic się nie stało
-
[B6 BDG] Poziom oleju na bagnecie
mnie zawsze uczyli że poziom oleju w silniku sprawdza się rano ewentualnie po 10 minutowym postoju jak cały olej spłynie do miski poziom powinien być w połowie międzi min a max
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
pewnie aparat przepiłeś i nic nie pamiętasz