Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. a czy przypadkiem wtryski od 2,5 nie mają innego mocowania chodzi mi o łapki coś mi się tak wydaje
  2. oczywiście że wystarczy aż za dość ja tam wykorzystałem taki kabel jaki jest w zasilaczu antenowym tam znowu nie idzie takie natężenie żeby coś się stało [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 09:58_________________________________________________ możesz przepuścić nic się nie stanie ale nie wiem czy nie byłoby prościej podpiąć się pod wiązke tam gdzie masz radio mniej komlikacji
  3. teraz na nowym termostacie wstaw logi statyczne i będziemy działać co i jak tylko postaraj się wkoleić pojedyńcze nie kilka na raz
  4. ciekaw jestem czy licznik który oddałeś do regeneracji fisa gosciu zwrócił ci ten sam a może inny a w twoim przypadku immo jest w liczniku
  5. 00799 Czujnik temperatury chłodziwa silnika – G110 00603 Klapa motoru nożno – ściennego odmrażacza – V85 01274 Motor klapy nawiewy powietrza – V71 a jak skasujesz te błędy to pojawiają się czy ich nie ma
  6. może łapie lewe powietrze posprawdzaj wszystkie przewody od pompy do filtra zobacz czy nie ma pecherzyków powietrza założ sobie jakiś przeźroczysty wężyk profilaktycznie możesz spróbować wymienić ten zaworek zwrotny kosztuje parę złoty
  7. pewnie masz kod silnika afn A jak odpalisz samochód po 15 sekundach i zgasisz go od razu i jak ponownie chciałbyś odpalić to też kręci długo czy odrazu zapala sprawdź wszystkie opaskim które idą do pompy może ci się przypowietrza, druga sprawa może paliwo cofa się i walnięty jest zaworek przeciw zwrotny. Zrób tak odpal go zgaś i zapal i powiedz jak zapala
  8. Rozgrzej samochód do maximum bo u ciebie im wyższe obroty silnika tym temperatura maleje a powinna być około 88 st na vagu nie zegarach zrób te logi najpierw okaże się co jest nie tak
  9. dokładnie tymi programami się nie da musisz zakupić Vag Tacho
  10. ale zrób logi dynamiczne i wrzuć tutaj oszczędzi ci to kasy i nerwów i będzie wszystko wiadomo [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 15:00_________________________________________________zrób takie logi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154293.0 i poczytaj jak się robi, to ci pomożemy
  11. ja jak osadzałem słupki dawałem dwie opaty piachu i jedną łopatę cementu
  12. grippen odpowiedział(a) na pawel2 temat w Audi A4 B5
    może żarówka spalona :gwizdanie:
  13. bez musiałbyś kupić nową centralke na allegro i sie tam wpiąć
  14. ta kostka wygląda jakby od centralki sterowanej pilotem której już tam niema pewnie ktoś przed tobą zdemontował
  15. a przepływka w jakim jest stanie zrób logi dynamiczne auta
  16. grippen odpowiedział(a) na szysz4 temat w Audi A4 B5
    może się pilot rozprogramował i trzeba go ponownie zaprogramować
  17. grippen odpowiedział(a) na szysz4 temat w Audi A4 B5
    bateria siadła
  18. masz pełną wersje vaga bo jeśli nie to nie ustawisz
  19. a w dobre pole wpisujesz ? wpisujesz w pole i bierzesz test
  20. grippen odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    a jaki login wpisujesz
  21. grippen odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    masz polifta I więc u ciebie manetka musi mieć dodatkową wtyczkę do kierunków taka mała 3 pinowa
  22. bo żeby ją zmienić musisz się zalogować czyli 01 później wpisujesz login adaptacje i i kanał 5 musi się coś zmieniać zmieniaj wartości co 10 i zobacz jak się zmienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.