Treść opublikowana przez grippen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL B5] Krańcówki drzwi
nie wiem jak jest w modelach poliftowych , ale w moim roczniku jest taki schemat i wygląda na to że masa jest wspólna na drzwi pasażera, oraz tylne lewe, prawe.
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
zerkne na wieczór to podam [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 08:23_________________________________________________ostatni coś takiego wyrezałem Lapki ostrzegawcze drzwi + podświetlenie obszaru przed samochodem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
pić Dario wspominał o jakimś paleniu świństwa
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
mam jakieś dziwne przeczucie że dziś Sosnowski przegra- [B5 ALZ] Woda cieknie po słupku
chodzi ci o boczne czy o tą górną jeśli górną to nic nie zrobisz na tomiast te boczne one montowane są na wcisk i możesz ją zdemontować bez uszkodzenia szyby łapiesz za jeden koniec i mocno do góry ciągniesz tak energicznie i pokoleji bodajże ona jest w 5 albo 4 miejscach przyczepiona- [B5 ALZ] Woda cieknie po słupku
u mnie też jest taka jakby pianka to chyba ori ale na 100% nie jestem pewny- [B5 ALZ] Woda cieknie po słupku
2 opcja taka przynajmniej u kumpla tak było że jak masz tą listwe gumową przy słupku ona trzyma się na listwie spinającej. Ta listwa spinająca jest mocowana na nitach może któryś z nitów lekko puścił i dostaje się woda, bo tak samo mu leciało. 3 opcja u mnnie tak było że wklejałem szybę i tak się złożyło że u góry lekko nie docisnołem i jak padał deszcz to gdzieś woda znalazła ujcie i akurat u mnie też wylatywało tak jakby z profilu sprawdz dobrze- [ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
tak w Aso tylko to było bardzo dawno temu na allegro jest tylko drogo strasznie http://moto.allegro.pl/item1051363071_super_lampka_vw_golf_vw_passat_a4_octawia.html- [B5 1Z] Nie wskazuje prędkości i nie zlicza kilometrów
właśnie vag nie widzi prędkości a także tempomat przestał działać a jaki koszt i numer tego czujnika do mojego zeciora- [B5 1Z] Nie wskazuje prędkości i nie zlicza kilometrów
a podpinałeź pod kompa- [B5 1Z] Nie wskazuje prędkości i nie zlicza kilometrów
Panowie mam taki mały problem jechałem sobie dziś i nagle przestało pokazywać prędkość oraz nie zlicza kilometrów na vagu sprawdziłem licznik i jest ok wskazówki chodzą natomiast w sterowniku silnika był błąd taki 00625 - Vehicle Speed Signal 27-10 - Implausible Signal - Intermittent wykasowałem go i juz później się nie pojawił ale nadal nie pokazuje z jaką prędkością jade oraz zliczanie kilometrów obrotomierz chodzi czyżby czujnik walnoł i z której strony on jest bo widze że tam są 2 czujniki i niewiem który jest właśnie od prędkości i jaki koszt takiego czujnika [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 07:41_________________________________________________prosiłbym o numer tego czujnika czy (impulsatora) i jaki koszt- [ALL B5] MOja skromna lecz wciaz nieodkryta niunia
listwy dokładane przez poprzedniego właściciela i wiele innych kolorek fajny nie spotkałem się w A4 z żółtym komputerem może ktoś jakiś dodatkowy zamontował bo to na 99% nie ori daj fotki wnętrza to się okaże- [ALL B5] MOja skromna lecz wciaz nieodkryta niunia
jak to komputer świeci na żółto możesz wkleić fotkę [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 11:46_________________________________________________ przecież wszystkie są elektryczne- Spociki w Kielcach
kiedy następny spot- [B5 AFN] Oderwało się nadkole trzymające wahacze, szukam blacharza
wiele osób ma utwardzone i obniżone zawieszenie i nic takiego się nikomu nie stało może auto dostało w tamtą strone i nie zostało do końca dobrz zrobione- [B5 AFN] Problem z turbiną
Sztomel zapomniałeś napisać że temperatura musi być 90 st na blacie - Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...