Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. podciągnij do góry i do siebie druga opcja może być taka że ktoś przed tobą ściągał i urwał zaczepy plastikowe i może jest od spodu też przykręcona ostanio u kumla widziałem że ktoś od spodu blachowkrętem przykręcił [br]Dopisany: 16 Maj 2010, 22:21_________________________________________________ masz dwie śrubki po bokach trzecią przy plastiku tam gdzie jest przycis od sterowania przyjrzyj się dokładnietam z boku zdejmiesz wtedy taką osłonkę i pod osłonką masz następne
  2. grippen odpowiedział(a) na biahh11 temat w Audi A4 B5
    wszystko na żywicy się kładzie zobacze jak to wyjdzie niech tylko przyjdzie
  3. grippen odpowiedział(a) na biahh11 temat w Audi A4 B5
    Mam chwilkę czasu to się pobawie może pomożecie który wzór będzie ładny 1. http://www.allegro.pl/item1030336836_wlokno_weglowe_carbon_tuning_karbon_twill_3k.html 2. http://www.allegro.pl/item1034599093_wlokno_weglowe_carbon_160g_m2_50cm_100cm.html 3. http://www.allegro.pl/item1041718639_wlokno_weglowe_carbon_160g_m2_50cm_100cm.html czy opcja 2 i 3 to ten sam wzór pisze że 160g ja myślałem nad opcją 1 aby kupić i coś wymodzić wszystkie listwy plus konsola środkowa
  4. wpisz sobie w allegro hidy i będziesz miała wszystko jasne żarnik barwy 6000K i będzie malina[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:55_________________________________________________ mogą być tylko bierz pod mocowanie H7
  5. sprawdź bardzo dokładnie bezpieczniki może lekko się przepalił i bardzo tego nie widać
  6. a może gdzieś na łączeniu blach jak mówisz że dostało w lewą strone
  7. ja mam ten pierwszy a jeśli chodzi o dorobienie grota to zapomnij bo to jest tandeta ale jako sam pilot jest ok
  8. a podepniesz sobie sam bez niego jest instrukcja na forum roboty na 15 minut
  9. kup tylko centralke (sterownik) na pilota i bedzie ci ładnie chodzić bo piszesz ze jak kluczykiem zamykasz to ci szyby sie zamykają
  10. a ja miałem jakieś kadzidełka w domu i chciałem przetestować i co i nic nie chcą pachnieć ja kupuję w Sellgrosie takie małe puszeczki zapachowe kłade pod siedzeniem i pięknie pachnie
  11. Nie napisałeś czy posiadasz ori czy jakiś inny pewnie wystarczy podpiąć kabelek do centralki która ma wyjście impuls masy przez conajmniej 20 S
  12. Przecież ma zmieniony ?
  13. ?? :mysli: jak byś nie wiedział z jakiego kupy.eu lub jak to woli wytarmoś mi suty.pl
  14. podoba mi się naklejka ta nad nawiewami skąd ją masz ? poza tym zmień lampy przód i tył na polifty
  15. ja wymieniałem na te szersze po lifcie i u mnie były na spinki i dodatkowo na taśmie
  16. ona jest na spinkach musisz zdjąć tapicerke z drzwi aby się do nich dostać
  17. ale wcześniej rezałeś przecież możesz później zerknąć na jakiej są wysokośći te czerwone lampki
  18. jak wyrezam lamki w drzwiach te czerwone i te białe pod drzwiami to ci pokaże tylko musze wiedzieć na jakiej wysokości są te czerwone jak to jest u ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.