Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Quattro w tdi to dobre rozwiązanie Myśle że tym bardziej w TDI ze względu na dyży Nm
  2. Ja bym w szukaj wpisał : silnik mi muli ? hehe
  3. zaluzje ?? To napewno nie u Norbiego . Było by to za proste
  4. A ja sobie dzisiaj cisne z Płocka a tu na mnie trąbi kolega Norbi Chwilke wcześniej miałem pięknego killa z nową Alfą 159 Sportwagon 2.4 JTDM. Niby ma 200 KM ale różnica była naprawde znaczna ... dziwne. Kill był rolowany , potem na światłach koleś odpuścił jak miałem 2 a szkoda bo chciałem mu pokazać że wybrał złą marke
  5. No to nie jest najgorzej 1200 zl ,mnie tak w uja zrobili w VW ze zaplacilem 8 tyś za nową glowice Kurde ja tu czekam na meila ze cos sie w temacie dzieje a ty dopisujesz tylko
  6. Ta z twoich zdjęć, poprostu za***ista
  7. lukas myśle że taka turbina by wlazła do bartka :D
  8. No dobry pomysł , poupalamy Evo Poziek słyszałem że ty kontener zamawiasz z USA do PL :mrgreen:
  9. Oj tam już tak sie nie przejmuj wyglądem , wpaść możesz
  10. Piurko ma mi na pw napisać ile dokladnie kasy wysłać i namiary na ten ośrodek
  11. Poziek jeszcze nie wymieniłem , wczoraj byłem to mnie umówili na poniedziałek dopiero " bo tu jest potrzebny elektronik" .Może jeszcze coś wymyśle na gwarancji :mrgreen: Traviz wpadnij daleko nie masz
  12. Eh te koła :mrgreen: Foty super ,Hugo zrobi dział w albumie na tego spota to sie tam wsadzi. Jak zwykle Żółw wyszedł najładniej na zdjęciach. hehe
  13. Ja tam z nim nie bede juz latał bo sie boje Wole jednak kierować
  14. No kurde z tym twoim motorem to naprawde jakieś czary mary,tyle już walczysz i dalej coś nie halo , podjedz do GS jest tam hamownia może on na coś wpadnie ,tylko taki mam pomysł.
  15. No i po spocie miło było poznać nowych kolegów i uroczą koleżanke Kamil jak masz foty to dawaj na meila [email protected]
  16. No to żeś dał porownanie heheh Dodge grand caravan vs audi a4 :mrgreen:
  17. Mi sie wydaje ze zawiecha w B7 to dobry kompromis między twardością a komfortem .Bardzo ładnie wybiera syf na drodze przy dużych prędkościach prowadzi sie idealnie ,za to w ciasnych zakrętach "robi sie twardy" bardzo precyzyjnie czuć każdą nierowność na drodze przez co szybka jazda to naprawde super zabawa. Latałem też A6 2.8 Biturbo i A6 3.0 TDI i te samochody prowadzą sie jak tankowce nawet z aktywnym zawieszeniem przestawionym na sport kompletnie tych samochodów nie czułem , więc wydaje mi sie ze A4 to bryka dla ludzi ktorzy czasem jadą z rodziną na biwak ale czasem im odbija palma i lubią troche przyświrować :mrgreen: Tak sie rozpisałem bo mi sie nudziło
  18. No jutro na spocie bedziemy gadac i pewnie zadzwonimy
  19. Jutro moge sprawdzić czy pasuje do B5
  20. Ja mam taką gumowo welurową mate nawet fajna sprawa
  21. Mi kiedyś w golfie połamali ten dzyndzel na lewarek w salonie VW więc nie jest to takie oczywiste nawet dla doświadczonych mechaników Ja naszczęście mam piane i kompresor
  22. Wpaść możemy jasne
  23. Wygrałeś przejazd na relingach na następnym spocie :mrgreen:
  24. http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=70&start=0 tu coś było o tym
  25. Ostatnio mieliśmy spota w środe i gadaliśmy z chłopakami z AKP . Napewno jeszcze sie spotkamy na wspólnym spocie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.