Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Eeeeeee , myśle że w zbiorniku będą się działy ciekawsze rzeczy
  2. ku***a, jeden szyber to pryszcz , rezaj dwa Pierwszy B6 2.7 BT z dwoma szybrami , to byłby projekt .
  3. Ja byłem bez prawka , jeszcze skoczyłem do Bośni , luuuzzzz
  4. Kaaarwa ciesz się ze mnie akurat nie było , hyhy
  5. Jak soft będzie oki to i nic z dpf dziać się nie będzie .
  6. Prędkość max na 6 biegu jakieś 600 km/h, hyhyhy
  7. Teraz dopiero zatrybiłem że jakieś 10 lat temu siedziałem w Kraku , odwiedziłem ten salon i stała tam właśnie taka RS4 jak sobie przypominam za jakieś 360 czy 380 tyś zł , sikałem po nogawkach oglądając tą bryczke , może to właśnie ta
  8. Piękna j**ana , piękna , mam nadzieje ze będziesz dbał o ta perełke . Kaczy , jak zwykle fotki wyjebane
  9. Będę miał info pewnie do końca tyg , kompletny motor z kompem przystosowanym do sportu przez Audi , wyjebane zbędne czujniki, immo itd.
  10. hyhy , jak sie bawić to gruuubo
  11. Do fiata 500 , Koraszewski już mi załatwia , jak nie da rady będę rezał dalej
  12. Co do swapa , właśnie jestem w trakcie poszukiwań silnika 2.5 T od TT RS , ja pier**le co silniczek , moc jeszcze nie powala bo 350 KM , ale 450 Nm dostępne od 1600 do 5300 obr/min to ja pier**le . Niech mi teraz ktoś powie o elastyczności klekota , hyhy
  13. Staryyyy ja myślałem że jutro na spocie nim będziesz ,
  14. Tak , w A6 Allroad My tu gadu gadu a kiedy Flyy zapowiadany koniec prac ?
  15. Wiesz już nie pamiętam , uj wie . Nic nie będę w tym gównie grzebał , czekam , zaraz wychodzi 3.0 TDI 300 KM 650 Nm seria , moda sie jebnie na 380/800 i styka na dupowóz
  16. Poczekamy jak Fly zrobi brykę to się sprawdzi , ciekawe jak to wyjdzie A ja swoją drogą muszę zrobić korektę programu i coś sie zebrać nie mogę od 2 lat Fakt faktem że na programie Mastersa 250 KM odchodziłem Norbiemu na 2, potem on mi lekko na 3 , a po programie u Rogala 275 KM na 2 równo na 3 Norbi odchodził na 4 równo . Uj wie o co biega. Aaaa w ogóle to te Audi to gówno jakieś , hyhy
  17. CB radio o kant d*py , ja mam escorta redline , polecono mi go i jestem zadowolony , na forum jest chyba o tym temat.
  18. Jak walą suszarą w inne bryki przed tobą to z daleka drze ryja , więc w miare .Ryzyko jest , ale o wiele wiele % mniejsze I mi to wystarczy
  19. Ja od czasu jak kupiłem anty radar tak zapierdalam przez wiochy że po przyjeździe mam kaca moralnego , hyhyhy
  20. Ja mam zawieche -35 , lato 18 cali zima 17 , zrobiłem 190 tyś po całej Polsce , ostatnio zaczął mi lekko pukać dolny przedni wahacz , i to tyle . I jak będe wymieniał to tylko na ORI z ASO.
  21. Wystarczy klimatyzowany schowek , chłodzi tak samo koszt śmieszny, roboty na 20 minut , http://www.a4-klub.pl/smf/all_klimatyzowany_schowek_gdzie_jest_i_jak_go_zamontowac-t12905.0.html
  22. Ładnie wyrezany ładnie cóż za sukces Wg GPS ?
  23. za***ista , aż szkoda że już sąsiada w niej nie zobacze . :quattro: :quattro: :quattro:
  24. ono odpowiedział(a) na Racer RS4 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Daje rade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.