Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Wyciszanie wentylatora działa wtedy gdy jest on na prawdę mocno podkręcony. Zazwyczaj na ustawieniach Auto klimatronika wentylator chodzi w miarę cicho, chyba że mówimy o sytuacji gdy wsiadasz do auta nagrzanego na słońcu i ustawisz sobie 19 stopni. Wtedy rzeczywiście wentylator mocno zaczyna pracować żeby schłodzić auto. Możesz jednak ręcznie podkręcić wentylator do np. 90%, następnie wcisnąć PTT i zobaczyć czy na czas rozpoznawania głosu lub rozmowy telefonicznej zejdzie do niszych wartości. Powinno to działać mniej więcej tak: Zarówno wyciszanie wentylatora jak i radia podczas używania rozpoznawania głosowego czy rozmowy telefonicznej realizowane jest automatycznie przez moduł komfortu. Nie trzeba nic specjalnie kodować.
  2. No tak jest na pewno "fachowo". Ale żaden problem samemu zlutować sobie przejściówkę ze starych słuchawek od walkmana.
  3. Koszt potrzebnych części to około 5 tyś jeśli będziemy szukać gratów z B7. Koszt przekładki + kodowanie to jakieś 2 tyś Od tego trzeba odliczyć to co nam się uda sprzedać. Dużo się pozmieniało widzę od czasu kiedy ja się interesowałem tematem montaży Q do mojej poprzedniej B6. Wtedy szacunkowe koszty M+R zamykały się w około 15k PLN. Mimo to, gratuluję odwagi!
  4. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Poziu, Sto lat!
  5. o shit!! to jest dobre! nie moge tego oszukac kombinowalem juz na rozne sposoby i zawsze im sie udaje Banalne. Oprócz usuwania karty, którą niby sobie "wybierzesz" usuwają też wszystkie inne z oryginalnej talii Dlatego wydaje Ci się, że odczytali Twoje myśli
  6. Cenna informacja proton. Dzięki.
  7. Wybierz radio, wciśnij klawisz rozpoznawania głosowego i powiedz "Help". Pani z nawigacji poda Ci wszsytkie komendy.
  8. Tomek dzięki za schemat. Na pewno się ludziom przyda. Sugestie co do zmiany miejsca montażu są jak najbardziej na miejscu. Przyjmijmy je jako udoskonalenie orginalnego projektu. Dla nas istotny był czas. Dlatego nie chciało nam się ciągnąć kabli w jakieś bardziej ustronne miejsce pod maską.
  9. Zalecam zbiórkę kasy najpierw. Wiem jak to tutaj wygląda. Zadeklaruje się mnóstwo osób. A jak przyjdzie co do czego to 3/4 się wycofa głupio się tłumacząc.
  10. Webasto daje radę. Ale i tak najlepszy ogrzewany garaż
  11. Oooooooooo! Kuuuuuuuuuuuuuuuu...nio!
  12. A jaka jest różnica pomiędzy podgrzewanymi fotelami i grzanymi stołkami?
  13. Hmmm... jak precyzja to tylko tablet. Polecam Wacom.
  14. Maska może za bardzo odstawać. Sprawdź czy łatwiej się ją otwiera gdy ktoś ją dociska do dołu przy zamku. Jeśli tak po skręć gumowe dystanse zamontowane w masce.
  15. Odradzam myszki BT. Żrą baterie błyskawicznie a i z dokładnością pracy nie jest za dobrze. Radiowa owszem, ale w zwykłej, analogowej technologii. W domu i w pracy używam myszek Microsoft Intellimouse i dają radę. Zarówno wersja dla stacjonarnego jak i lapka. Baterie wymieniam mniej więcej co 3-4 miesiące (przy codziennej pracy po 6-7h)
  16. Już widzę ten "zakup grupowy" Obserwowałem już kilka takich "zakupów grupowych" na tym forum i nigdy to nie wychodziło. Ludzie najpierw napalają się na maksa a później wycofują rakiem. Temu, który podejmie się zorganizowania takiej akcji radzę zebrać od wszystkich kase przed dokonaniem zamówienia. Bo później zostanie z kilkoma niesprzedanymi kompletami
  17. A od kiedy przy włączeniu świateł pozycyjnych stop ma świecić? A gdzie niby napisałem, że chodzi mi o światła pozycyjne? Odnisłem się do postu H4mm3r-a:
  18. A dlaczego niby stop w klapie nie świecił?
  19. Zgadza się. Wtyczka 4pin ma tak na prawdę tylko piny 1 i 2. Pozostałe są nieuzywane. Mam też potwierdzenie od magików z połczyńskiej, że 2 nabojowa poduszka zamontowana w b6 wystrzeli prawidłowo. Mimo wszystko mam nadzieję, że nikt z nas się o tym nigdy nie przekona.
  20. Jestem pewien. Porównaj kształt kratki S-line (S4) i RS4.
  21. Zdjęcie zderzaka jak ktoś ma wprawę i odpowiednie klucze to 5 min roboty.
  22. Nie można wymienić samego przodu. Żeby spasować ładnie lampy od B7 trzeba zamontować błotniki z tego nadwozia. Poza tym B6 i B7 różnią się charakterystycznym przetłoczeniem biegnącym przez całą długość auta. Jeśli wymienisz błotniki to trzeba wymienić 4 drzwi, tylne błotniki, itd
  23. Bart, przyczyną u Ciebie może być również szparka w uszczelce spowodowana kabelkami od rezystora. Ja kable do swoich rezystorów przepuściłem wywierconymi otworkami zabezpieczonymi silikonem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.