Treść opublikowana przez mcm
-
[B5 AFN] Dziwne odgłosy podczas hamowania
może przez to że tłoczek trzyma jak piszesz że bez hamowania czuć opór, to zwichrowała się tarcza hamulcowa, wymień tarcze i klocki, i najlepiej rozbierz wyczyść i kup zestaw naprawczy do zacisków przednich, powinno być jak ręką odjął u mnie po takiej robocie hamulce jak nowe :th:
-
[B5 AFB] A4 2.5 TDI V6 150KM `98
bardzo ładne wozidło, laczki wieksze zarzucić, hak zdemontować (o ile nie używasz) :th:, co z lusterkiem w środku jakieś takie dziwne wyszło na fotce ??
-
[All B7] Audi A4 1,8 T a na stronie 2 fotki po obnizeniu
tak nisko tylko w Niemczech :th: totalny kox :th:
-
WAŻNE :)
poszło widze że dzięki klubowiczom wygrywa :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL]Huczące opony !!! POMOCY
na oponie powinna być strzałka kierunkowa, a poza tym o takiej firmie jeszcze nie słyszałem, może faktycznie jakieś badziewie tu masz link przeczytaj opinie, podobno dość głośne http://opony.money.pl/testy_opon/testy.asp?producent=Marangoni&model=Vanto%20&rodzaj_pojazdu=osobowe&pora_roku=letnie
-
[B5 AKN] Prośba o analizę logów
czujnik temperatury lub termostat do wymiany, przepływka też coś szwankuje daje za dużo powietrza, turbina lekko przeładowuje powyżej 3000 obr,
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zapraszamy na spoty w twoim regionie
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=363605632 [br]Dopisany: 22 Maj 2008, 23:21 _________________________________________________http://dido.win.pl/sklep/product_info.php?cPath=21_25&products_id=33[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 23:22 _________________________________________________wystarczy troche poszukać :gwizdanie:
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
zapytaj gościa podobno mają też po 6 sztuk ale nie pokazane
-
[ALL B5] Chromowane ramki zegarów
http://dido.win.pl/ tu są ramki
-
Dbać o auto można jak się ma własny garaż, bo inaczej nie ma to mniejszego sensu
jak mieszkałem u rodziców moje autko miało swój garaż :th:, teraz mieszkam w bloku i garażu jeszcze nie mam, ale za to mam trochę więcej roboty z dbaniem o stan lakieru i nie jest mi to na rękę jak idę rano do utka a tu widać że ktoś albo mi lusterko d*pą złożył albo przytulił się swoimi drzwiami do moich, albo nie mógł najpierw pasażera wysadzić i później zaparkować co poskutkowało puknięciem drzwiami w moje autko, ach szkoda słów ale cóż z kulturą i poszanowaniem rzeczy innych jeszcze u nas bidnie[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 13:35 _________________________________________________ taka trochę filmowa scena :> :th:
-
[ALL]Huczące opony !!! POMOCY
a założyłeś szersze niż miałeś czy takie same, bo to może nie opony a łożyska dają znać o sobie
-
[B6 AVF] Bardzo proszę o analizę logów.
moja ma podobne korekcje a ma 230 tyś najechane
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
słyszałem żeby iveco nawet nie dotykać
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów - słaba dynamika
z tego co widze - przepływka niedomaga - chyba trochę przeładowuje
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
będę woził raczej ciężkie rzeczy na krótkich dystansach, a wiem że transit się w tym sprawdza 8 lat służy już stary :th:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
http://www.europeancarweb.com/features/0502ec_de_tomaso_vallelunga/photo_06.html też to obstawiałem ale za późno
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
zastanawiałem się też nad Crafterem, ale w takim przypadku musiał wziąć kredyt lub w leasing
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
może i dynamiki żadnej bo mam na wolnym moście i tylko 130 pociągnie, ale siły ma od pyty, i czy pusty czy pełny po brzegi idzie super :th:, żeby nmie jadła go ruda to bym nie zmieniał ale drugi raz całości malować się nie opłaca
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
teraz ma forda transita z 98 roku, juz 8 lat jeżdżę, rdzewieje jak h....(fakt, że u nas malowany), ale silniczek 2,5 TD malina, 0 problemów, więc zastanawiam się nad jakimś nowszym modelem fordzika również
-
[B5 AJL] quattro - trasa z buczącą piastą?
krzyż na drogę i szerokiej :th:
-
[ALL] Gdzie w Radomiu wyciąć kata ??
Gdzie w Radomiu dobrze zrobią robotę z wycięciem kata i wspawaniem rurki ?? (szybko sprawnie i niedrogo :> :th:)
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
nie, sprintery odpadają za dużo złego o nich słyszałem