Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mcm

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mcm

  1. może przez to że tłoczek trzyma jak piszesz że bez hamowania czuć opór, to zwichrowała się tarcza hamulcowa, wymień tarcze i klocki, i najlepiej rozbierz wyczyść i kup zestaw naprawczy do zacisków przednich, powinno być jak ręką odjął u mnie po takiej robocie hamulce jak nowe :th:
  2. bardzo ładne wozidło, laczki wieksze zarzucić, hak zdemontować (o ile nie używasz) :th:, co z lusterkiem w środku jakieś takie dziwne wyszło na fotce ??
  3. tak nisko tylko w Niemczech :th: totalny kox :th:
  4. mcm odpowiedział(a) na adamooo temat w Lifestyle i Hydepark
    poszło widze że dzięki klubowiczom wygrywa :th:
  5. Witamy na forum
  6. na oponie powinna być strzałka kierunkowa, a poza tym o takiej firmie jeszcze nie słyszałem, może faktycznie jakieś badziewie tu masz link przeczytaj opinie, podobno dość głośne http://opony.money.pl/testy_opon/testy.asp?producent=Marangoni&model=Vanto%20&rodzaj_pojazdu=osobowe&pora_roku=letnie
  7. czujnik temperatury lub termostat do wymiany, przepływka też coś szwankuje daje za dużo powietrza, turbina lekko przeładowuje powyżej 3000 obr,
  8. Witamy i zapraszamy na spoty w twoim regionie
  9. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=363605632 [br]Dopisany: 22 Maj 2008, 23:21 _________________________________________________http://dido.win.pl/sklep/product_info.php?cPath=21_25&products_id=33[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 23:22 _________________________________________________wystarczy troche poszukać :gwizdanie:
  10. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    zapytaj gościa podobno mają też po 6 sztuk ale nie pokazane
  11. mcm odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    http://dido.win.pl/ tu są ramki
  12. jak mieszkałem u rodziców moje autko miało swój garaż :th:, teraz mieszkam w bloku i garażu jeszcze nie mam, ale za to mam trochę więcej roboty z dbaniem o stan lakieru i nie jest mi to na rękę jak idę rano do utka a tu widać że ktoś albo mi lusterko d*pą złożył albo przytulił się swoimi drzwiami do moich, albo nie mógł najpierw pasażera wysadzić i później zaparkować co poskutkowało puknięciem drzwiami w moje autko, ach szkoda słów ale cóż z kulturą i poszanowaniem rzeczy innych jeszcze u nas bidnie[br]Dopisany: 22 Maj 2008, 13:35 _________________________________________________ taka trochę filmowa scena :> :th:
  13. a założyłeś szersze niż miałeś czy takie same, bo to może nie opony a łożyska dają znać o sobie
  14. moja ma podobne korekcje a ma 230 tyś najechane
  15. słyszałem żeby iveco nawet nie dotykać
  16. z tego co widze - przepływka niedomaga - chyba trochę przeładowuje
  17. będę woził raczej ciężkie rzeczy na krótkich dystansach, a wiem że transit się w tym sprawdza 8 lat służy już stary :th:
  18. http://www.europeancarweb.com/features/0502ec_de_tomaso_vallelunga/photo_06.html też to obstawiałem ale za późno
  19. zastanawiałem się też nad Crafterem, ale w takim przypadku musiał wziąć kredyt lub w leasing
  20. Witamy na forum
  21. może i dynamiki żadnej bo mam na wolnym moście i tylko 130 pociągnie, ale siły ma od pyty, i czy pusty czy pełny po brzegi idzie super :th:, żeby nmie jadła go ruda to bym nie zmieniał ale drugi raz całości malować się nie opłaca
  22. teraz ma forda transita z 98 roku, juz 8 lat jeżdżę, rdzewieje jak h....(fakt, że u nas malowany), ale silniczek 2,5 TD malina, 0 problemów, więc zastanawiam się nad jakimś nowszym modelem fordzika również
  23. krzyż na drogę i szerokiej :th:
  24. Gdzie w Radomiu dobrze zrobią robotę z wycięciem kata i wspawaniem rurki ?? (szybko sprawnie i niedrogo :> :th:)
  25. nie, sprintery odpadają za dużo złego o nich słyszałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.