Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Znalazlem ciekawa zarowke, ktorej dlugo szukalem na polskim rynku. http://allegro.pl/item402620412_zarowka_led_p21w_ba15s_technologia_smd_13_led_.html http://allegro.pl/item402621014_zarowka_led_p21w_ba15s_technologia_smd_24_led_.html Wysoka cena i "FIS ERROR"...znowu zabawa z opornikami...
  2. Drogo ale czego sie nie robi dla AUDI... Ja osobiscie uzywam postojowek caly czas poniewaz mam diody od S6 podpiete pod halogeny.Moze byc ciekawy efekt LED W5W + S6 LED. W nestepnym tygodniu bede przymierzal sie do zakupu.
  3. Czemu tam myslisz ?? Jezeli sie Tobie podobaja to jest NAJWAZNEIJSZE !! Kupowac, Kupowac !! Moim skromnym zdaniem - beda fajnie wygladac na srebrnej B7. Laduj kilka carbonowych elementow zewnetrznych - ringi AUDI, tylna srebrna listwe na klapie bagaznika itp.
  4. Witam, Znalazłem ciekawa stronkę: www.hypercolor.de W ofercie są diody Ba9s i W5W "Flash-LED von Samsung in Multichip-Technologie". Jest mozliwość zakupu LED'ów, które nie powodują "braku zarowki" na FIS'ie. Moze jakis GRUPOWY zakup ??
  5. Witam, Ja przymierzam sie do instalacji swoich Ori lusterek w kolorze czarnym i moze zdecyduje sie na nakladki carbonowe ale sa bardzo drogie Planuje zrobic cale auto "na czarno" - "black on black" Link do aukcji: http://cgi.ebay.de/NEU-AUDI-A6-A4-A3-Spiegelkappen-aus-Carbon-Kohlefaser_W0QQitemZ170241284379QQihZ007QQcategoryZ99047QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
  6. W swoim aucie posiadam całe Ori lusterka od S4 B7. Przy wymianie całych lusterek jest troche pracy. Jezeli Ty chcesz wymienic tylko nakładki to pracy jest mało, montaz prosty.
  7. Najlepszy wybor maja niemcy na ebay.de jak nie chcesz u szwabow to szukaj na allegro.pl. Pzdr
  8. Robisz mody dla Siebie i swojego auta czy pod kogos ?? Przejmujesz sie czyjas krytyka ?? Moje auto jest obnizone o - 30 mm i starczy.
  9. Siemka, Dzienx za pozytywno koment Twoje auto tez ciekawie wyglada - fele od RS4 fajne Mogles zamrugac, zatrabic... Diody od S6 fajne ??...poczekaj na Diody od A6 AVANT na tyl...
  10. Widzialem jak pod zderzak DTM wsadzili halogeny wiec radze jakos wpasowac halogeniki i bedzie gites :th:
  11. ba$ior odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B7
    U ale Hardcore :th: Taki tuning lubie You make my dick hard...
  12. Witam, Kierownica za 1700 zl z podzuszka !! :th: http://moto.allegro.pl/item369263537_audi_tt_a4_a5_a6_kierownica_sportowa_airbag.html
  13. Witam, Przedstawiam kilka nowosci do B7 i innych modeli aut. Pojawiaja sie juz lampy stylizowane na A5 ale do wczesniejszych modeli A4 B6,B5 oraz do A3 8L, PASSATA itp. Do B7 sa ale tylko ringi - mam nadzieje ze cos ciekawego sie pojawi , A tu do stronki z wileoma lampami w tym stylu: www.dectane.de
  14. A może cos takiego zapodasz ?? Tu link do aukcji: http://cgi.ebay.de/SCHEINWERFER-DEVIL-EYES-AUDI-A4-B5-CHROM-MIT-LED-LEISTE_W0QQitemZ190225644495QQihZ009QQcategoryZ57309QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem A tu do stronki z wieloma lampami w tym stylu: www.dectane.de
  15. Masz racje nie moge nigdzie znalezc 20 ohm wiec kupie 22 ohm :th: Dziekuje wszystkim za pomoc.
  16. Witam, Dużymi krokami zbliża się mod - swap diod z tylnych lamp Audi a6 Avant - do mojego A4 B7. Poszukuje oporników (rezystorów) 50W 20 omów. Proszę o info jeżeli ktoś sie orientuje gdzie można takie kupić w W-wa lub w sieci.
  17. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Diody nie sa po to zeby sie nudzily one sa po to zeby SWIECIC No to B6 to prawie jak B7 ba$or-a ale prawie robi wielką róznicę Uu juz nie badz taki mily
  18. ba$ior odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    O stary spoko jest !! :th: A jak podłączyłeś, co z komunikatem o braku zarówki daj znać co i jak. Powtórze sie ale Twoja instalacja wyglada leipej niz w moim B7 ...no moze ja mam ładniejsze kratki Carobonowe od S6
  19. Dzienx za pozytywny post. Małe małe...spróbuj w Polsce pojeździć na czymś większym niż 18" :th: In Germany możesz sobie śmigać na niskim zawieszeniu i 20" przy drogach równych jak stół... ...przynajmniej ja bym tak robił Czemu my nie mamy takich dróg ??
  20. masz plan jak to zrobic,moze jakies fotostory,czy metoda prob i bledow? tez chetnie bym sobie przerobil,widzialem takie na jakiejs hiszpanskiej stronie audi. a furka :th:,chyba nie ma nikogo,kto by sie za toba nie ogladna Drogi tomeks32 proszę czytać posty. W dziale Stylizacja i Tuning Optyczny znajduje się wątek dotyczący LEDów na tył do B7.
  21. Dziekuje za prawie () miły komentarz :th: przerobisz,czy sa jakies gotowe ledy do B7 na tyl? Przerobie.
  22. Wstawiam kilka ciekawych fotek zrobionych przez Malika na wtorkowym spocie. +
  23. Witam, Bardzo miło było Was ponać. Malik wielkie dzienx za fotki :th:
  24. "Styl ba$iora" - to mi się podoba Możesz zamontować "na dupke" zamiast seryjnych lamp - seryjne lampy od A6... A tak poważnie to nie ma nic ciekawego na rynku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.