Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ba$ior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ba$ior

  1. Fajne auto. Jeżeli potrzebujesz mam ORI zderzak przód zmodyfikowany pod grill RS4/S4 oraz zderzak tylni w wersji europejskiej z dziurkami na "pomocnika parkowania". Polecam czarne dodatki do auta - fajnie na białym prezentują się carbonowe dodatki z wersji DTM
  2. Zapodasz może jakieś foto - jeżeli posiadasz ?
  3. Do B7 to troszkę kupa Sa inne lepsze np. ORI DTM lub Kersher
  4. No no jedzie i to szybko ale pamiętaj, że to FWD a nie Qwattro ale i tak bardzo Ciebie lubię
  5. A co z planami zmiany auta na S4 B8 / RS4 B7 ? Plany są aktualne. Spokojnie już namierzyłem swoją potencjalną ofiarę: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=109143111&__lp=5&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=20&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2009-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=de&pageNumber=5 Moje B7 przejmie narzeczona, więc muszę je trochę "zmienić", żeby mogła "normalnie" jeździć
  6. O Panie kochany mody będą, a raczej "Refreszing fejsingu" Nowe fotki już w następnym tygodniu
  7. Wybór wzoru bardzo słuszny :good: Wybór rozmiaru już nie ale rozumiem powody tej decyzji. Osobiście bym wybrał inne felgi ale to nikogo nie obchodzi Życzę pełnej satysfakcji z nowych felg i sprawnego omijania dziur
  8. Witam, Może ten patencik wam pomoże ? http://www.passatplus.de/umbauteile/bmw/LED-Leuchte.htm
  9. O super Ledy na tył by się przydały
  10. Ładnie to wygląda jako całość Już udało się Panu z USA "wyrezać" lampę w bagażnik.
  11. U grubo Panie Czy takie mody będziesz oferował z gwarancją na 100.000 kilometrów... ?? Jak tak to się piszę
  12. Zgadza się. W ORI lampach A6/S6 są "specjalne kanaliki", a u niego, są "choinkowe diody". USA B7 LED TAIL LAMP ORI A6 TAIL LED Szwedzka jazda na chyba wkładach A3 Sportback
  13. mnie tez nie zachwycaja ja, po nie do konca udanej probie przerobki lamp na bazie ledow od A6 poczekam na cos gotowego i bedacego efektem masowej produkcji. w domowych warunkach ciezko jest uzyskac zadowalajacy efekt. oczywiscie znajda sie tacy ktorym nierowno ulozone ledy lub dziury widoczne przez klosz nie beda przeszkadzac niestety ja do nich sie nie zaliczam Ha ha To sobie trochę poczekasz...może na Euro 2012 jakąś Super Edycje LEDów wypuszczą
  14. Może w tym tygodniu. Koleś który je robi czeka na części i będzie modził. Myślę, że w przyszły weekend będzie efekt końcowy, a może wcześniej :gwizdanie:
  15. Na filmiku diody tak mocno świecą, że kamera gubi ostrość. Omawiane diody nie są produkowane seryjnie przez określoną firmę. Są to "customowe" lampy, a konkretnie wkłady na diodach LED. Lampy na diodach firmy Dectane na tył są już dostępne do Sedana i Avanta. Proszę czytać wątek dokładnie Kilka fotek ale jeszcze bez diod w "bagażnikowych" lampach
  16. No i LUz Jak już wiemy O CO CHODZI każdemu to możemy rozkminiać instalacje i ładować graty
  17. Matko ale żeś nawklejał tych fotek z audizine Ja polecam felgi HRE. Taki sam wzór jak na fotkach jest dostępny na allegro w przystępnej cenie. Fele od RS6 troche kupa i zaraz połowa Polski będzie na nich śmigać jak na wzorze RS4
  18. Racja. Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały a masz skladane w ogole ? jesli tak to jestes w domu Tak mam składane lusterka. Ale to trochę dziwne pytanie bo chyba wszystkie lusterka w audi są manualnie (ręcznie) składane ?? Nikt nie robi sztywnych lusterek Muszą się składać Nie wiem jakie są koszty związane z tym modem. Udam się do ASO popytać. chodzi mi o to czy masz skladane elektrycznie NIE Manualne skłądanie Ale właśnie mi chodzi o to, żeby były składane elektrycznie i nie koniecznie z pilota.
  19. Racja. Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały a masz skladane w ogole ? jesli tak to jestes w domu Tak mam składane lusterka. Ale to trochę dziwne pytanie bo chyba wszystkie lusterka w audi są manualnie (ręcznie) składane ?? Nikt nie robi sztywnych lusterek Muszą się składać Nie wiem jakie są koszty związane z tym modem. Udam się do ASO popytać.
  20. Racja. Jak zobaczyłem opis tego moda to, aż się zląkłem Pomyśle nad tymi lusterkami, żeby się po zamknięciu auta z pilota automatycznie składały
  21. O very nice, very very A jakiego lakieru (kolor znam) użyłeś do pomalowania zacisków ?
  22. Bo kiepsko szukałeś http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=169617 Dziękuje. Pozdrawiam.
  23. Witam, Kiedyś rozmawiałem z Malikiem. Powiedział, że na audizine poruszany był temat skłądania lusterek ale nie mogę nic znależć.
  24. Mieszczą się na nim dwa rezystory 25W i Ty mówisz, że duży ? Przecież radiator nie może być wielkości elementu, który jest do niego przytwierdzony, bo nie spełniałby swojej funkcji Masz rację ale ten zastosowany przez was jest duży. Ja u siebie zastosowałem mniejszy, a rezystory zamontowałem "jeden nad drugim". Wszystko mieści się na dekielkach.
  25. Bardzo fajna fotorelacja i opis instalacji. Ten "aluminiowy radiator" jakiś taki duży... Fajnie, fajnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.