Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Hugo

PREZES
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Hugo

  1. Miłej lektury :arrow: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=34302&start=0
  2. Hugo odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    Tak da sie zdjąć , a wtedy spokojnie pęka magiczne 300
  3. Hugo odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    450 KM (331 kW), 560 Nm uzyskiwane w przedziale od 1950 do 5600 obr./min. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,7 s, a od 0 do 200 km/h w 17,8 s! Auto waży 1840KG
  4. Nie pasują :mrgreen:
  5. Tuba to zło.Lepiej wsadzić do bagażnika skrzynke.Efekt bez porównania lepszy
  6. A mi się nie podobają.Według mnie ten wzór nie pasuje do A4 :mrgreen:
  7. Wszystko zależy od szerkości felgi i ET felgi. Przy feldze 8"x18 i ET oraz oponie 225/40/18 absolutnie nic nie obciera.Jak kupisz gówniane felgi to pogniesz nawet na oponie 195/65/15
  8. Murzyn czy to wiec znaczy ze beda pasowac?? Murzyn napisała , że jak fela będzie miała 8" szerokości i ET 35 to będzie pasowała idealnie
  9. Hugo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolejna aktualizacja A4 Assistance poszła do Was na maile.Jak do kogoś nie dotrze , albo będą jakieś pomyłki to dawajcie mi znać.Pozdrowionka
  10. Ale jak okaże się , że mają ET np.56 to mogą nie wejść ET 35 jest idealne
  11. Skontaktuj się z Alanem.Powiedz , że jesteś odemnie , albo z klubu A4 i dostaniesz dobre ceny na części Tu masz jego profil :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=48
  12. Hugo odpowiedział(a) na Rembi temat w Lifestyle i Hydepark
    Napisz jakie auto i z którego roku to coś poszukamy
  13. Hugo odpowiedział(a) na oizdog temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki za przypomnienie , ale i tak jeźdze cały rok na światłach A co nowego działu lub tematu , to o ubezpieczeniach i umowach można pisać w dziale : "Zakup Kontrolowany "
  14. Moje już się dawno sprzedały Ale na szczęście zostały w klubie i w dodatku w Lublinie
  15. Oponki są w cenie , a szczególnie duże rozmiary.
  16. Zdziwiłbyś się.Mamy swoich ludzi na całym świecie Ale skoro już kupiłeś to nie ma o czym gadać.
  17. :mrgreen: Szczegóły wkrótce
  18. A co to za firma robi te fele ?? Ja za nóweczki w pudełkach 18" OZ z oponani Conti Sport Contact 2 225/40/18 dałem 3400 :mrgreen: Jakbyś zapytał wcześniej to byśmy Ci doradzili gdzie kupić najtaniej :twisted:
  19. Ale jaja.Robimy się popularni :mrgreen:
  20. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tak jak Hary pisze , chyba dopiero w przyszłym roku zaplanujemy taką wycieczke
  21. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    e tam sie czepiacie jak wam cycki opadna to bedzie w dobrym miejscu Cholera to ja chyba jestem kosmitą bo u mnie cycki muszą pójść w góre , żeby się z logo zgrały
  22. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    I jak Hugo dobra, nie za mala ?? Jest idealnie do mnie dopasowana
  23. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Koszulki dostałem.Dzięki wielkie.Jedyna uwaga , że logo z przodu troszkę za wysoko Ach nasza kochana poczta :twisted:
  24. Hugo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Szczerze powiedziawszy to wolałbym pojechać do fabryki i muzem Audi w Inglostadt
  25. Ja wiedziałem , że tak będzie Dziękuje za uwage.Dobranoc Na AKP taki sam temat też skończył się kłótnia , więc ten zamykam.I jak jeszcze raz ktoś mi taki temat założy to będe od razu kasował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.