Treść opublikowana przez Hugo
-
Olej opałowy lub roślinny czy zaczkodzi Dieslowi.
Miłej lektury :arrow: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=34302&start=0
-
[RS6] Audi RS6
Tak da sie zdjąć , a wtedy spokojnie pęka magiczne 300
-
[RS6] Audi RS6
450 KM (331 kW), 560 Nm uzyskiwane w przedziale od 1950 do 5600 obr./min. Prędkość maksymalną ograniczono elektronicznie do 250 km/h i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,7 s, a od 0 do 200 km/h w 17,8 s! Auto waży 1840KG
-
Lampy od B6 cabrio do B6 sedana
Nie pasują :mrgreen:
-
czy jest szansa??
Tuba to zło.Lepiej wsadzić do bagażnika skrzynke.Efekt bez porównania lepszy
-
[B5 1.9 TDI 90KM] nowe felgi w avancie z 97 roku ...
A mi się nie podobają.Według mnie ten wzór nie pasuje do A4 :mrgreen:
-
felgi 16 co myslicie ...
Wszystko zależy od szerkości felgi i ET felgi. Przy feldze 8"x18 i ET oraz oponie 225/40/18 absolutnie nic nie obciera.Jak kupisz gówniane felgi to pogniesz nawet na oponie 195/65/15
-
Czy te felgi beda pasowac o mojej A4
Murzyn czy to wiec znaczy ze beda pasowac?? Murzyn napisała , że jak fela będzie miała 8" szerokości i ET 35 to będzie pasowała idealnie
-
A4 Assistance
Kolejna aktualizacja A4 Assistance poszła do Was na maile.Jak do kogoś nie dotrze , albo będą jakieś pomyłki to dawajcie mi znać.Pozdrowionka
-
Czy te felgi beda pasowac o mojej A4
Ale jak okaże się , że mają ET np.56 to mogą nie wejść ET 35 jest idealne
-
Sklepy w Lublinie z czesciam ??
Skontaktuj się z Alanem.Powiedz , że jesteś odemnie , albo z klubu A4 i dostaniesz dobre ceny na części Tu masz jego profil :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=48
-
Emisja spalin
Napisz jakie auto i z którego roku to coś poszukamy
-
Światła
Dzięki za przypomnienie , ale i tak jeźdze cały rok na światłach A co nowego działu lub tematu , to o ubezpieczeniach i umowach można pisać w dziale : "Zakup Kontrolowany "
-
felgi 16 co myslicie ...
Moje już się dawno sprzedały Ale na szczęście zostały w klubie i w dodatku w Lublinie
-
Dylemat -----19'
Oponki są w cenie , a szczególnie duże rozmiary.
-
felgi 16 co myslicie ...
Zdziwiłbyś się.Mamy swoich ludzi na całym świecie Ale skoro już kupiłeś to nie ma o czym gadać.
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
:mrgreen: Szczegóły wkrótce
-
felgi 16 co myslicie ...
A co to za firma robi te fele ?? Ja za nóweczki w pudełkach 18" OZ z oponani Conti Sport Contact 2 225/40/18 dałem 3400 :mrgreen: Jakbyś zapytał wcześniej to byśmy Ci doradzili gdzie kupić najtaniej :twisted:
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
Ale jaja.Robimy się popularni :mrgreen:
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
Tak jak Hary pisze , chyba dopiero w przyszłym roku zaplanujemy taką wycieczke
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
e tam sie czepiacie jak wam cycki opadna to bedzie w dobrym miejscu Cholera to ja chyba jestem kosmitą bo u mnie cycki muszą pójść w góre , żeby się z logo zgrały
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
I jak Hugo dobra, nie za mala ?? Jest idealnie do mnie dopasowana
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Koszulki dostałem.Dzięki wielkie.Jedyna uwaga , że logo z przodu troszkę za wysoko Ach nasza kochana poczta :twisted:
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
Szczerze powiedziawszy to wolałbym pojechać do fabryki i muzem Audi w Inglostadt
-
Benzyna, czy diesel? Czy wybór jest taki oczywisty?
Ja wiedziałem , że tak będzie Dziękuje za uwage.Dobranoc Na AKP taki sam temat też skończył się kłótnia , więc ten zamykam.I jak jeszcze raz ktoś mi taki temat założy to będe od razu kasował