Treść opublikowana przez Hugo
-
B8
Łeeeeee do do d..... taka d....
-
czy orginalny silnik?
czy oby napewno w nr nadwozia jest podana informacja o silniku :?: wydaje mi się że nie :???: Mój drogi na podstawie numeru nadwozia dowiesz się wszystkiego o aucie.Począwszy od daty produkcji i daty sprzedaży auta , poprzez całe wyposażnie oraz wszystkie przeglądy jakie miał robione.Ja właśnie dostałem wydruk , który ma chyba z 5 stron A4 , a podałem tylko numer VIN :mrgreen:
-
czy orginalny silnik?
A sprawdzałeś w książce serwisowej , albo na wklejce we wnęce na koło zapasowe??
-
czy orginalny silnik?
To znaczy , ze ktoś kiedyś zajeździł silnik , albo był dzwon i wsadził ktoś najtańszy jaki był
-
JAKIE FELE ?
Zrobiłem ankiete
-
JAKIE FELE ?
Ja bym sprzedał i jedne i drugie i kupił inne :mrgreen:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Mój program czy Alana IC??
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
To co misie lubią najbardziej w Audi
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
200KM pęknie spokojnie , a na zime przewidywany jest montaż ............. P.S Alan zakładaj nowy temat i opisuj w niej postęp prac przy A4 :mrgreen:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Na żywo wygląda jeszcze lepiej.IC jest kozak , a jak już wszystko będzie poskładane i pomalowane to będzie miodzio
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Żadnych gotowych.Piękna ręczna robota.Na aucie jest zderzak od S4 A IC jest wielki :shock: Mam nadzieje , że mnie Alan nie zabije , że zdradzam tajemnice , ale już nie mogę się doczekać kiedy autko będzie gotowe :mrgreen:
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Alan jesteś niemożliwy Najlepiej założyć FMIC.Alan zrobi fotki to zobaczycie jaką piękność ma u siebie :twisted:
-
felgi od rs
Kwestia wprawy
-
Felgi do A4 B6??
http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=84&start=0 :mrgreen:
-
felgi od rs
orginały czy podróby ? :neutral: Podróby.Oryginał tylko w 19"
-
A4 1.8T Quattro - Chip a spalanie
Jedyny jaki mi przychodzi do głowy to AEB :mrgreen:
-
Gdzie szukać dobrego auta
Tylko , że tam to ponad połowa to oszuści
-
Gdzie szrot w Lublinie?
Jest u Kolana na Poligonowej 45 081 501 20 10 0502259773. Tylko nie próbuj się z nim targowac
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pasjonaci najczęściej wybierają DEEP PILE CHENILLE WASH MITT , a myjnie ULTRA PLUSH WASH MITT
-
Felgi do A4 B6??
Dołki to się omija.Sprzedaje bo potrzebuje troche kasy zainwestować
-
Felgi do A4 B6??
Idź na całość.Zakładaj 18"
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Brawo wyobrażam sobie Twojego banana na twarzy :mrgreen: nie rozumiem dlaczego tak póżno. Czy fabryka przypadkiem nie podaje trochę więcej tych niutków niż 285 ? Późno bo brak czasu , a fabryka daje 285Nm dla skrzyni 5 i 310Nm dla skrzyni 6 AVF może rozwiniesz swoja wypowiedz Alan Baskecikowi chodzi o to , że AWX ma skrzynie 5 i 285Nm , a AVF ma skrzynie 6 i 310Nm
-
A4 Assistance
Jak tylko dostane Twoje dane podane na 1 stronie.Taka była umowa , że dostęp do listy mają wyłącznie osoby , które się na niej znajdują Kiedyś ta lista będzie tak znana jak lista Wildsteina P.S Kolejna aktualizacja poszła.Doszło kilka nowych osób.Gdyby coś się nie zgadzało proszę o info
-
Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT
Brawo wyobrażam sobie Twojego banana na twarzy :mrgreen: nie rozumiem dlaczego tak póżno. Czy fabryka przypadkiem nie podaje trochę więcej tych niutków niż 285 ? Późno bo brak czasu , a fabryka daje 285Nm dla skrzyni 5 i 310Nm dla skrzyni 6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Huga dymienie to jeszcze pikuś przy tym mondeo po programie to tak obkopcił leonka mario ze kolor zmienil z jednej strony Jak uważacie , że mój bardzo dymi to zobaczcie Skode Octavie.Według tego zdjecia i filmu , u mnie leci górskie powietrze , jak to mówi CTV Filmik :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/files/mt_dd/Purchawa.avi