Treść opublikowana przez Pelex
- RS4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum i zapraszam do działu MOJA A-4 tam opiszesz i pokarzesz swoją
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 AFN] Audi A4 Sedan 1.9 Tdi 110km - moja audiola :)
Ładniutka seryjka nic nie bede wiecej pisał bo wszystko koledzy juz Ci napisali :th:
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)
KEŻOR dzięki za wyjasnienie tego zagadnienia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 AFN] Mój AFN-ik
Bardzo fajna avant super wypasik chociaż zauwarzyłem pare uszczerbków np. wciśnięty uchwyt na napoje, albo uszczerbiona zaślepka kokpitu od strony kierowcy jak to się stało ? a i najgorsze co mnie drażni jak widze felge aluminową z odważnikiem na wieszchu jak w stalówce od tego są odwarzniki klejone od srodka. Ogólnie to cacy wygląda te lampki po lifcie super
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Cię na forum i pozdrawiam szczególnie bo kiblowałem w wojsku właśnie w Giżycku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum i dla RS-a
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum gratuluje zakupu napewno nie bedziesz żałował tej decyzji :th:
-
no to i ja pokaze moje malenstwo B5 1.9TDI tylko i az 90HP
Ciekawe te lampki pasuja do koloru ale felga musi być większa
-
[B5 1.6] moje autko
troche tego nie rozumiem A co do to super kolorek taki jak mój , reszte napisali Ci koledzy więc nie bede się powtarzał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam kolege
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)
Bardzo ładna Avancik nie rozumię tylko od kiedy większa felga daje mniej komfortu od mniejszej przy zachowaniu np. takiego samego profilu oponki, chyba że coś się zmieniło i teraz bedziemy zakładać felunek z TICO to dopiero bedzie wypas komfort
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Cię kolego lubie Tyskie G
-
[B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia
Podoba mi się twoja maszynka ale ta felga jest troche zamała może nawet o jeden rozmiar, myśle że w tedy na komforcie wcale byś nie stracił ale to jest twoja sprawa pozdrawiam
-
[B5 AFN] Szary Avancior po glebie na Black 18'
Kolorek najlepszy też mam taki :th: troszkę mi się kolorek skóry nie podoba, ni jak ma się do szarego matalika no ale to jest kwestia gustu zmiany na plus
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum