Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pelex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pelex

  1. Ładniutki avancik czekamy na te zmiany, a co do silnika to napisz dlaczego masz taki a nie zwykły AFN, czyżby jakiś SWAP :oklaski:
  2. Niewiem czy już sprzedałeś ale wygląda super zewnętrznie bez zarzutu a w środku to ten kolor tapicerki no ale to już moje zdanie
  3. Ja jeszcze nie oceniałem twojej a mieliśmy okazje pogadać na PW. Więć oceniam - bardzo ładna w moim typie i ma wszystko czego potrzeba, ogólnie gratki super furki :oklaski:
  4. ogólnie fajna bo avant troche mi się nie podobają gumowe dywaniki w środku ale to jest moja taka pięta Ahillesowa ogulnie fajna ta twoja no chyba żeby mały lift przeprowadzić, no wiesz lampki z przodu i.t.d
  5. Pelex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ty chyba chandlasz jesteś? ale autka jak to są ładne
  6. Z tym pierwszym zdjęciem to dałeś ciała takiego brudasa tu jeszcze chyba nie było no a drugie jest już w porządku tylko jakieś autko nie kompletne, chodzi o gril
  7. Witam na forum :>
  8. Witam! napewno na forum znajdziesz tego czego potrzebujesz
  9. Ładniutka , fajnie się prezentuje
  10. Bardzo ładna ta twoja
  11. Witam na forum
  12. ładna ale przerażająco ogołocona troche lampe z migaczem od strony kierowcy masz krzywo! może ją popraw zanim kupisz soczewy, troche pracy i bedzie cacy
  13. Super avancik, szkoda tyko że relingów nie ma ale ogólnie jest
  14. Kurcze cięszki orzech do zgryzienia, obie są piękne ale wydaje mi się że pierwsze lepiej by pasowały do sedania a drugie do avanta
  15. Wygląda super, stare były naprawde fajne ale tym też niczego nie brakuje musze przyznać że bardzo pasują do twojej
  16. Witam na forum
  17. witam i gratki :oklaski:
  18. Mi też się podoba ta A6 ale uważam że piękniejsze są jednak to moje zdanie. Napęd coś pięknego, zwłaszcza w zimie to musi być jazda. Czekam na zmiany potem bedziemy oceniać dalej. :oklaski:
  19. Ładna już po lifcie przynajmniej pare drobiazgów masz już sa sobą lekka gleba i fela bedzie miodzio
  20. Ładniutka robi wrażenie ta navi, jak zdemontujesz ten wynalazek na telefon a dziury będą to zawsze możesz w to miejsce wstawić jakiś zwykły stojak na telefon. Felga troche mała ale dobra na zimówke, zawsze mi się ciśnienie podnosi jak widze na alumach odwarznik z wywarzania od zewnętrznej strony ale ładniutka
  21. Szkoda że te fotki takie marne ale kolorek spoko a felga fajna na zime bo na lato to coś większego by się zdało, drobny lift i będzie
  22. Bardzo kolorek i wogóle czekamy na zmiany bo narazie to tylko seria a z tego co piszesz bedzie cacy :oklaski:
  23. Dokładnie delikatny lift i bedzie cacy no może fela do tego większa :oklaski:
  24. Dawaj te fotki a z tym silnikiem to faktycznie coś pomieszałeś
  25. Witam ! czekamy na fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.