Treść opublikowana przez lutas
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Na akumulatorze Centra Plus 74Ah jeżdżę ok. 2 lat, do tej pory sprawuje się idealnie, nigdy mnie nie zawiódł.
-
[B5 ADR] Wahacze SWAG
Na najtańszych wahaczach z Allegro przejechałem już z 35 tyś. - mam je ponad 1,5 roku. Do tej pory nic nie puka ani nie stuka. Za komplet zapłaciłem chyba 550zł.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Słusznie. Moim zdaniem człowiek musi za coś zapłacić żeby to uszanować i z tego skorzystać. Tyczy się to nie tylko gier. Jeśli coś jest dostępne za darmo - to nie jest poszanowane. Sam to przerabiałem grając jeszcze na Amidze 500 przed tzw. Ustawą z 1994 roku
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Prosta zasada - jak komuś nie odpowiadają ceny (czy to wysyłki, czy samego przedmiotu) to niech zrezygnuje z zakupu i poszuka tańszego sprzedawcy. Co innego jeśli ktoś próbuje wyłudzić wyższe kwoty już po zakończeniu aukcji. Jeśli jednak kwota jest od samego początku znana to w czym problem ?
-
Licznik w A4 B5 i jego naprawa
Problem tkwi w samych zegarach. Możesz się bawić z tym, jeśli masz trochę samozaparcia i obycia z lutownicą. W innym przypadku - szukaj nowych zegarów.
-
[ALL B5] Wymiana foteli
Nie sądzę żeby jakiekolwiek fotele opuszczały się niżej niż w standardzie, bo jest to technicznie niemożliwe. BTW: zawsze możesz użyć szyberdachu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przecież te silniki tyle palą podczas jazdy w mieście. Nie widzę tutaj żadnego zawyżenia.
-
[ALL B5] Przewód od akumulatora do..
ja bym jednak to polutował, takie złączki potem w najmniej odpowiednim momencie tracą przewodność
-
[ALL B5] Przewód od akumulatora do..
A nie można po prostu dosztukować tam innego przewodu, porządnie zlutować (nie żadne skręcanie kabli) i zaizolować koszulkami termokurczliwymi ?
-
[ALL B5] Rdza na półce od akumulatora - jakieś porady ?
Wyczyść to szczotką drucianą solidnie, zmatuj papierem ściernym, odtłuść i pomaluj tym: http://www.farbywega.pl/produkty/produkt/lp/2/id/76 Ta farba jeszcze mnie nie zawiodła, a walczyłem z rdzą długo mając kilka Opli Omega.
-
[B5 1Z] Wymiana taśmy poduszki powietrznej A4 95r. - fotostory
50-80 zł używka. Ceny nowych raczej kosmiczne.
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
Otrzepywanie nóg przed wejściem do auta też nie zaszkodzi, aby jak najmniej śniegu wnosić do środka. Najlepiej usiąść na brzegu siedzenia i oba buty otrzepać o siebie. Mało komu się tak chce ale moim zdaniem warto. Jak ktoś często wsiada i wysiada - może to być znaczące.
-
[B5 ADP] Czy jest sens zakładać 18" ?
Prawda jest taka, że ilu ludzi tyle też będzie opinii. Jednemu 19" za mało, drugiemu wystarczy 16". Każdy wg siebie musi przekalkulować stosunek komfortu do lansu.
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
Sprawdź, czy przypadkiem wilgoć w inny sposób nie dostaje się do auta, wszelkie uszczelki drzwiowe, szyberdach itp.
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
To prawda, kiedyś pojeździłem w zimę "chwilę" na welurowych podgumowanych to były tak mokre że można było wyciskać z nich wodę. Oczywiście cała woda wsiąkała dalej w wykładzinę podłogową. Suszenie tego zajęło mi 3 dni.
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
Ja myślę, że jak auto w środku nie będzie cierpieć na dodatkową wilgoć np. z przemoczonej wykładziny, to nie trzeba go specjalnie wietrzyć (a samo wietrzenie na dużą wilgoć i tak nie pomoże). Grunt to dobrze wysuszyć wszelkie źródła wilgoci w samochodzie. Bez tego ciągle będziemy się męczyć z zaparowanymi i zamarzającymi szybami.
-
[ALL] Opony całoroczne
W tej chwili nowe opony nie są aż tak kosmicznie drogie, nie powinno się na tym oszczędzać (mówię o typowych rozmiarach). A jeśli ktoś kupuje felgi np. 18" i go potem nie stać na opony to powinien wrócić do 15-stek i kołpaków - nowe 15-stki będą tańsze niż używane 18-stki.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Windows XP (a także 7, Vistę pomijam ze względu na jej błędy i małą innowacyjność w stosunku do XP) wbrew pozorom jest dość dopracowanym i stabilnym systemem do PeCetów biurkowych. Każdy psioczy na MS tylko do momentu jak nie spróbuje jakiejś platformy alternatywnej. Potem zwykle w popłochu wraca do Windowsa i siedzi cicho. Ja od strony zawodowej pracuje zarówno z Windows Server, jak i różnymi dystrybucjami Linuxa, a także Novellem. Jednak w domu na kompie mam Windowsa XP i uważam że Linux do zastosowań stricte biurkowych - a w szczególności gier, nie nadaje się.
-
[B5 AFN] Ramię wycieraczki przedniej
Mocno pociągnąć - ramię może być dość solidnie osadzone.
-
[B5 AJG] Marznące szyby od środka
Inna sprawa że welurowe dywaniki na taką pogodę się kompletnie nie nadają - przy nich ciągle będzie w środku wilgotno
-
[B5 ADP] Czy jest sens zakładać 18" ?
Fakt, ale jak się już ustatkuje to pewnie pokornie wróci do 15-stek i kołpaków Ech ta młodość :>
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
- [ALL] Czy połamane fajki świec mają wpływ na odpalanie?
fakt, nie spojrzałem że chodzi o świece żarowe, moja poprzednia wypowiedź tyczy się zapłonowych - do żarowych oczywiście nie ma odniesienia- [ALL] Czy połamane fajki świec mają wpływ na odpalanie?
I przewodność elektryczna jest znacznie słabsza, co może skutkować przerywaniem, brakiem mocy, itp.- [ALL B5] Co sądzicie o tym zderzaku?
coś strasznego - [ALL] Czy połamane fajki świec mają wpływ na odpalanie?