Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lutas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lutas

  1. To prawda, wielu nawet nie zwalnia przy progach zwalniających, że o omijaniu dziur nie wspomnę, a potem się dziwią że im zawieszenie siada po 15 tyś.
  2. To jeszcze trochę pożyje
  3. Możesz bez problemu zakładać, sam na takich jeżdżę i jest Tyle że u mnie to jest zestaw letni
  4. Bardzo dobre napięcie, na pewno nie ma potrzeby doładowywać akumulatora.
  5. Spadek napięcia to jedno, może być znaczny - chodzi o to żeby natężenie prądu było solidne - od tego zależy również efektywność aku w niskich temperaturach. Więc dla pełnego zobrazowania należałoby zmierzyć zarówno napięcie jak i natężenie prądu amperomierzem cęgowym.
  6. Nie lepiej założyć starszą wersję kierownicy od eSy ? Nie ma żadnego rzeźbienia, wszystko pasuje Plug&Play. Poza tym trzeba się zastanowić czy taka kierownica stylem będzie choć trochę pasować do wnętrza B5, bo może to być dyskusyjne.
  7. Wg katalogu Centry żaden z tych które podałeś. Zalecane są: Futura CA770, Plus CB740 (taki mam ja i jestem bardzo zadowolony), albo Standard CC700
  8. zgadzam się jedyne słuszne podejście. Takie rzeczy jak opony zimowe należy wkalkulować w koszty użytkowania auta. Jakoś wszystkich stać na zbędne bajery typu CB, wypasiona instalacja audio, olbrzymi subwoofer - a jak przychodzi do zakupu naprawdę koniecznych rzeczy (jak w/w opony) to jęczą i marudzą że drogo
  9. To żeby być konsekwentnym powinieneś nie płacić podatków, VAT-u i tak dalej. Kupno raz na jakiś czas oryginalnej gierki niewiele ma wspólnego z okradaniem przez rząd. Nie popadajmy w paranoję.
  10. Sęk w tym że niektórzy kierowcy są równie tępi jak te urzędasy. Wystarczy wyjechać na drogę - głupota się szerzy
  11. Chyba też sam się za to wezmę, ale poczekam jak się trochę ociepli. podłączam się do pytania
  12. No i bardzo dobrze, powinni coś takiego też u nas wprowadzić - jak widzę te tańczące po śniegu Golfy II na letnich to ..
  13. Na zimę muszą być gumowe bo inaczej będzie wilgoć w aucie - całe to błoto będzie przesiąkać przez dywaniki - podgumowanie ich niewiele daje. Krótko mówiąc na wiosnę i lato - materiałowe, a na zimę - gumowe
  14. Ja jeżdżę od półtora roku na akumulatorze Centra Plus 74 Ah i póki co sprawuje się on bardzo dobrze. Jeżdżę głównie krótkie odcinki, więc oszczędzany nie jest.
  15. Przy temp. -15 kontrolka od świec pali mi się nawet 5-6 sekund i dopiero gaśnie, a auto odpala po ok. 2 sekundach kręcenia rozrusznikiem. Świece to Beru, wymieniane około 1,5 roku temu.
  16. ale wkrótce bez wymiany już się pewnie nie obejdzie
  17. Mam identycznie i też pojawiło się to wczoraj Wszystko wskazuje na amortyzator, po zajrzeniu w nadkole czuć zapach oleju z amortyzatora (pewnie rozlał się) i amortyzator jest oblany olejem. Mróz widać przyśpieszył znacznie zużycie.
  18. Moim zdaniem nie ma sensu inwestować w super-hiper wypasione wycieraczki, bo tak naprawdę najpóźniej po roku i tak są do wyrzucenia. A skuteczność tańszych i droższych jest w zasadzie podobna, rozsądniej przeznaczyć tę kasę na coś innego. Lepiej kupować tańsze i częściej zmieniać.
  19. A to dopiero teoria, chyba jeszcze nigdy ci się nie zdarzyło jeździć na letnich i zimówkach na śniegu i lodzie - miałbyś jakiekolwiek porównanie. Ja jeździłem i to autem tylnonapędowym. Różnica jest naprawdę znaczna.
  20. Dziwne teorie. Ja swego czasu jeździłem Omegą B kombi, która jest de facto sporo cięższa od Audi A4 B6 i tam opony 195/65/R15 były podane jako standardowe. Tutaj ma znaczenie tzw. indeks nośności - mogą być szersze opony o mniejszym indeksie nośności niż węższe.
  21. a potem płaczą że im wahacze siadają po 10 tys. :gwizdanie:
  22. Wkręć palcami dwie śruby - żeby tylko koło się ledwo trzymało i opuść auto z lewarka, pod ciężarem auta felga z piasty zejdzie praktycznie sama. Drugi sposób to jak koledzy wcześniej radzili - kilka solidnych kopniaków. Uderzania młotkiem bym osobiście nie stosował - nawet przez deseczkę. Coś ci się omsknie i tylko niepotrzebnych śladów narobisz.
  23. Ja też się bawiłem z tym wszystkim całą sobote i kawałek niedzieli, ale tylko dlatego że połączyłem to z innymi pracami przy elektryce w aucie i nastawiłem się na solidność. Najgorszym wrogiem w elektryce samochodowej (i nie tylko) są słabe połączenia - czyli jak np. Pan Zdzisiu "poskręca" kabelki.
  24. Ja teraz męczę Fallouta New Vegas na PC i God of War: Duch Sparty na PSP
  25. Kupiłem kiedyś taki sam, mam ten sam rocznik co twój (1995) i działa mi on bez problemu prawie rok(wszystko zakładałem i podłączałem sam). Fakt, że pilnowałem aby wszystkie połączenia były solidne, więc lutowałem je i wkładałem w koszulki termokurczliwe - to wg mnie najlepsza i najtrwalsza metoda.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.