Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kacza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kacza

  1. Wspomaganie razem z maglownica nowe klima sprawdzona:)
  2. Bieniek a Twój się nie popsuje jak raż strzelisz ze sprzęgła? Słyszałem ze wystraczy "kropelka" i trzyma na następne 250 tys Rozrusznik i alternator tez zregenerowany w profi firmie. Szczotek z alternatora za dużo już nie zostalo
  3. Być moze:) Autko oddałem w najlepsze mozliwe ręce pod opiekę. Auto jeszcze finalnie wizualnie nie skończone wiec spokojnie:) ale dzięki za mile slowo;) Piękne V8 Nasz aferzysta ..i złożony na nowych gratach z Center-Car- dzięki! Piękna jest ta V8
  4. Kacza odpowiedział(a) na griga-st temat w Podkarpackie
    Ile bierzesz za komplet zaciskow?
  5. A czy ktos podłączał ten przekaznik od kogiela pod ori wlącznik CLH + DRL ? Nie mialem w oryginale wlacznika drl dla tego kupilem ten przekaznik. Teraz w rece wpadl mi wlacznik. Jakies pomysly jak to sensownie podpiąć ?
  6. Grila rozebralem i sam chrom jest okolejony. Ramki wokół szyb były oklejane na aucie. Bez ściągania. Relingi zmieniłem na czarne No to esa odstawiona na zabieg rozrzadowy. Vag Bauer ma pole do popisu. Przy okazji zdejmowania pieca do regeneracji pójdzie rozrusznik oraz alternator. Zobaczymy co jeszcze wyjdzie do roboty.
  7. Można się tak przepychac z każdym modelem... bez endu; ) esa odstawiona na zabieg;)
  8. Oj tam gadacie jak by TYLKO pieniadze sie tu liczyly a nie fun z jazdy oraz PASJA. Ja kupilem eSe bo mi sie zawsze STARA OKLEPANA B6 podobala... w poniedzialek robie kpl rozrzad za 1/3 wartosci auta i wiecie co ? nie zaluje ani zlotowki...a rozwazania nad b8 b7 biturbo sriturbo... tak mozna w nieskonczonosc .. ale panowie ...CHYBA NIE O TO W TEJ ZABAWIE CHODZI..!?
  9. Kacza odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    Edzia kiedy ja Cię dogonie z modami?
  10. Felgi z balonem out. Zaciski nie pasują tutaj. No i ciut niżej. Ten kolor potrzebuje dużo uczucia żeby robił robotę. Wiec szmata pasta wosk do reki i jedziesz
  11. Możesz zejsc tylko nie koniecznie jest to zdrowe dla zawiasu. Wystarczy odpowiednie wartości zmienić i pięknie się glebi Możesz zejsc tylko nie koniecznie jest to zdrowe dla zawiasu. Wystarczy odpowiednie wartości zmienić i pięknie się glebi
  12. Eh czasem żałuję że zamiast s4 nie kupiłem takiej a8... do pierwszej przejazdzki po tachich przemysleniach Eh czasem żałuję że zamiast s4 nie kupiłem takiej a8... do pierwszej przejazdzki po tachich przemysleniach
  13. Ale ty masz przygody z tym autem Bieniek:)
  14. Kacza odpowiedział(a) na Redus23 temat w Audi A4/S4 B6
    Dobrze siadł na tych sprężynach. Ile to jest? -35?
  15. Jak byś podał nr RAL tego żółtego to byl bym wdzięczny.
  16. Normalnie udało się okleic... tak samo jak ramki wokół szyb. Nie ukrywam ze oklejala mi to koleżanka która zajmuje się tym na codzien:) Wygląda o niebo lepiej niż plastidip i jest sporo trwalsze na odpryski itp. Będę przy eSce to zrobię foty. I górny i dolny jest w folii.
  17. Kolego juz były czarne. Czy czasem S4 nie miały fabrycznie?
  18. Z nowości: - wjechaly zarowki kierunkowskazow OSRAM DIADEM - żółta folia na halogeny - z grila gornego i dolnego zmyty plasti dip. Wszystko idzie w folie połysk razem z ramkami szyb. ...i jakiś taki sentyment do "S" Wjechały czarne relingi oraz chromy zostaly oklejone w czarny połysk. ..oraz klapa z pilota Zrobione zakupy w Center-Car. W poniedzialek silniczek wyjezdza i robimy grubszy remont... zobaczymy na ilu stanie faktura
  19. W koncu znalazlem chwile zeby cokolwiek pogrzebać.. na razie skromnie. Update strona 1 -dokladka z cupry -znaczek na klapie in -podswietlenie LED tablicy rej in -wyczeraczka tyl out -nowy olej z filtrem Liquid Moly Coraz to wiekszymi krokami zbliza sie wymiana rozrzadu gdyz slychac go coraz bardziej. Takze silnik w dol i robimy wszystko co trzeba Pozdro
  20. Siema. Wysyp eSek mamy chyba przede mna walka z rozrzadem. Podrzuc na pw jak to u ciebie wygladalo. Co wymieniales ? Jakie koszta Cie wyniosly ?? Nie mam pojecia co Wy z tym gazem do S4.... przeciez nie pali to na tyle zeby "psuc" ten silnik instalacja.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.