Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmo814

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmo814

  1. jednego ziemniaka i cebularza moge zabrac :D:D
  2. 18. 09, godz 10 potrzebujesz cos z zmc?
  3. niezle , zobaczymy co moj wypluje
  4. MAXITO jak sie jedzie ? jak sie tylko dodzownie to porównamy co u mnie wypluje wstepnie 18.09. godz 10
  5. siemian to wiem , ale jak , zna ktos proceduje jak to zrobic?
  6. te tabule jak to nazwałes MAXITO to kojarza mi sie z tirowcami, jak dla mnie zbedny gadzet bajer,
  7. przyjedzcie z arturem do zamoscia, :>
  8. pieknie regularnie tylko wciaz mało ludzi
  9. ładuje sie był ktos na krasnystawskim octber fest beer?= chmielaki
  10. tez mi to wyglada na zmieniarke , badz tylko zaslepka po zmieniarce
  11. szefie jakas data na spota bedzie ? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100816/LUBLIN/437346835
  12. najlepszy z aktywnym weglem , przyzowita cene ma maciejek na filtry z weglem
  13. lz 33xxx ? chyba nie nalezy do klubu ,
  14. sie cos porobilo , m nie wiem co:) pozdro
  15. moze banalne ale czy bezpieczniki sprawdziłes??
  16. mewigum i wojtusania handluja oponami pomocy szukaj u nich
  17. na wlepce 0GG bez DPF 7GG z DPF
  18. Całe szczęście, że nabiłem klyme w zeszłe wakacje i mam spokój - za jedyne 100 zeta no ja nabiłem i odgrzybiłem za 130 oodgrzybianie wpuszczczał jakis prepatat, w obieg , pozniej wlaczał klime na poszczegolne sekcje[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 19:35_________________________________________________
  19. klima nie działała jak nalezy , w zasadzie to zanim schłodzila to juz trzeba bylo wysiadac:) wiec szukałem zakładu z klimatyzacjami ul. śląska nabicie i odgrzybianie 250-280 (własny filtr) ul. dzieci zamojszczyzny nabicie odgrzybaianie 250 (własny filtr) ul. oś. majdan nabicie odgrzybianie 300(własny filtr) - borowina sitaniecka nabicie i odgrzybianie oraz wymiana filtra (wlasny filtr) cena 130-150, brakowało mi około 310g czynnika , tearz chlodzi odrazu i przedewszytkim nie smierdzi , jak ktos chce telefon to jutro
  20. przemek8611 pochwal sie co zrobiles dla swojej niuni:)
  21. witam panowie jestem tylko wzmianka w wątkach o EGR czy jest ktos w stanie powiedziec mi i podac procedure wyłaczenia egr w b7 bke , ciagle wywal mi blad i wiem ze vagiem da sie go wyłaczyc , ktos to przerabial prosze o pomoc , w chwili obecnej wymiana nie wchodz w gre oto link do błegow ktore notorycznie sie powtarzają http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143069.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.