Treść opublikowana przez elmo814
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jednego ziemniaka i cebularza moge zabrac :D:D
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
18. 09, godz 10 potrzebujesz cos z zmc?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
fajowo
-
[B6 BKE] Wykres po wizycie u Rogala
niezle , zobaczymy co moj wypluje
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
MAXITO jak sie jedzie ? jak sie tylko dodzownie to porównamy co u mnie wypluje wstepnie 18.09. godz 10
-
[B7 BKE] Jak wyłączyć EGR?
siemian to wiem , ale jak , zna ktos proceduje jak to zrobic?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
te tabule jak to nazwałes MAXITO to kojarza mi sie z tirowcami, jak dla mnie zbedny gadzet bajer,
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ok zamotałem sie :D:D
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
napisałem przyjedzcie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przyjedzcie z arturem do zamoscia, :>
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pieknie regularnie tylko wciaz mało ludzi
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ładuje sie był ktos na krasnystawskim octber fest beer?= chmielaki
-
[B6 AWX] Co to jest??
tez mi to wyglada na zmieniarke , badz tylko zaslepka po zmieniarce
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
szefie jakas data na spota bedzie ? http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100816/LUBLIN/437346835- [ALL B6] Jaki filtr kabinowy ?
najlepszy z aktywnym weglem , przyzowita cene ma maciejek na filtry z weglem- Spotkania na drodze
lz 33xxx ? chyba nie nalezy do klubu ,- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
sie cos porobilo , m nie wiem co:) pozdro- [B6 AVF] Brak mocy, doładowanie
moze banalne ale czy bezpieczniki sprawdziłes??- [B6 AWX] Co myślicie o oponach "syron"?
mewigum i wojtusania handluja oponami pomocy szukaj u nich- [ALL B7] Jak sprawdzic czy jest DPF
na wlepce 0GG bez DPF 7GG z DPF- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Całe szczęście, że nabiłem klyme w zeszłe wakacje i mam spokój - za jedyne 100 zeta no ja nabiłem i odgrzybiłem za 130 oodgrzybianie wpuszczczał jakis prepatat, w obieg , pozniej wlaczał klime na poszczegolne sekcje[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 19:35_________________________________________________- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
klima nie działała jak nalezy , w zasadzie to zanim schłodzila to juz trzeba bylo wysiadac:) wiec szukałem zakładu z klimatyzacjami ul. śląska nabicie i odgrzybianie 250-280 (własny filtr) ul. dzieci zamojszczyzny nabicie odgrzybaianie 250 (własny filtr) ul. oś. majdan nabicie odgrzybianie 300(własny filtr) - borowina sitaniecka nabicie i odgrzybianie oraz wymiana filtra (wlasny filtr) cena 130-150, brakowało mi około 310g czynnika , tearz chlodzi odrazu i przedewszytkim nie smierdzi , jak ktos chce telefon to jutro- Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
przemek8611 pochwal sie co zrobiles dla swojej niuni:)- [B7 BKE] Jak wyłączyć EGR?
witam panowie jestem tylko wzmianka w wątkach o EGR czy jest ktos w stanie powiedziec mi i podac procedure wyłaczenia egr w b7 bke , ciagle wywal mi blad i wiem ze vagiem da sie go wyłaczyc , ktos to przerabial prosze o pomoc , w chwili obecnej wymiana nie wchodz w gre oto link do błegow ktore notorycznie sie powtarzają http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143069.0 - Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post