Treść opublikowana przez elmo814
-
[ALL B6] Czy zawieszenie s-line B7 2.0 TDI podejdzie do B6 1.9 TDI ?
elo tutaj masz watek --> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26905.0.html;highlight=zawieszenie+b6 skoro pasuje w jedna strone to mysle ze w druga tez powinno byc to samo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
witaj jest sklep elektron , na skrzyzowaniu kolo strazy pozarnejja tam kupowałem do vw bora h4, 4 przetowrnice za 470zł z zarnikami , 6000k , efekt całkiem niezły jak chcesz zobaczyc napisz pozdro[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 19:12_________________________________________________ nie jakoś czasu nie miałem musze wgrac nowego wina bo mi sie licencja skonczyła a z pc to za zimno zeby tak chodzic a po zatym na dniach jade do jakiegos maigika zeby błedy usunac to przy okazji logi zrobi zagadaj do cichyzamosc, albo do chudineze, z tymi logami , bo u magika za tkie cos zaplacisz:) a i błedy ci skasuja
-
[B6 AWX] Sprzęgło,koło,łożysko?
dzbanek1987 abs- chrobotanie przy hamowaniu , na sliskiej nawierzchni i nie tylko esp - chrobotanie przy gwałtownym starcie(ruszaniu)na sliskim (błyska , miga pomaranczowa kontrolka z samochodzikiem i sladami za nim) prosciej juz chyba sie ine da wyjasnic, nic nie boj zaby tak ma byc jak chrobocze to znaczy ze działa
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
zapytaj BART-S on tez ma avanta i powie ci co i jak sam ma załozone dystanse , ja obstawiam 12mm, max 15mm
-
[B6 AWX] Sprzęgło,koło,łożysko?
dokładnie to chłopie esp cie blokuje a moze trzymasz noge na hamulcu i abs , tez takie dzwieki wydaje teraz sprawdz jak u ciebie ejst tez odwilz to przejdz sie i nasłuc**j czy tak sie dzieje , mozesz tez porownac z inna b6 jesli masz mozliwosc pozdro wesołych
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
damian0911 podłaczyłęs sie do auta ? dałes rade?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a dlaczego na 76% a nie np 83%??
-
Jak sprawdzić wyposażenie auta po numerze VIN?
hamer --> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t12049.0.html;highlight=elsa
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
rafalex sie pomysli , jeszcze czasu troszke jest czy ktos wie gdzie hamowali te auta ?---->
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
maxxxo 1. zalatw sobie kable i podalacz do innego aku bedzie miał wtedy na podtrzymanie , i w tym czasie odpinasz swoj a podpinasz nowy aku 2. zastosuj taki jaki jest zalecany do twojego auta 3. z tego co wiem nie stosuje sie mocniejszego aku , moze wystapic problem z ładowniem aku(bedzie niedoładowany) 4. bedzie prosze wesołych
-
[B7 BLB] Jakie tarcze hamulcowe na tył?
zalezy jaka kaska dysponujesz i czego oczekujesz od tych tarcz, ATE uzyj jest tego masa -->http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
racja mam ten sam aku juz okolo 14 miesiecy i jak narazie daje rade(webasto)
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
fotek brak a tak sie starałem
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
bosch http://moto.allegro.pl/item852795626_swiece_zarowe_vw_audi_skoda_seat_bosch_1_9_tdi.html beru http://moto.allegro.pl/item857603597_swiece_zarowe_vw_audi_skoda_seat_beru_92mm.html ps.u mnie siedza beru
-
[B7 BPW] Doradźcie jakie klocki.
natył polecam zimmermana, miekkie klocki ale jak narazie spisuja sie dobrze , tarcze mam ATE
-
[B6 AWX] Przy -17,5 nie odpalił
niuniek222 kiedys taka mieszanke stosowano, a moze lepiej denaturat zawsze cos rozmrozi
-
[ALL B7] Domykanie szyb z pilota.... Montaż
jak stwierdziłes ze nie masz domykania szyb ? przytrzymaj przycisk otwierania auta jak szyby zjada to masz domykanie szyb , chyba ze masz niezakodowany kluczyk
-
[B6 AVB] Brak rozruchu
odmrazacz lub jesli nie masz daleko to zony suszarka do włosow i przedłurzacz :>
-
[B7 BLB] Czy te świece to dobry zakup?
ja kupowałem swiece beru , szybko i sprawnie zapytaj sprzedawcy http://moto.allegro.pl/item852795626_swiece_zarowe_vw_audi_skoda_seat_bosch_1_9_tdi.html
-
[ALL B6] ELEKTRYCZNE PODNOSZENIE SZYB PRZEDNICH - nie zawsze dziala poprawnie
zapnij vaga i zobcz czy sa jakies błedy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
moge byc i ja
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
te oto powinny pasowac http://moto.allegro.pl/item846188179_wycieraczki_valeo_xtrm_audi_a4_a6_avant.html http://moto.allegro.pl/item853406840_wycieraczki_bosch_55cm_audi_a4.html obstawiam ten 2-gi link sam tez szukam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
logi na sniegu
-
[ALL B7] Zakup wycieraczek
http://moto.allegro.pl/item846188179_wycieraczki_valeo_xtrm_audi_a4_a6_avant.html
-
[B5 AEB] Problem z dwoma popychaczami nawet po wymianie
to jest urok tego silnika miałem tak w a6, zalej go olejem 10w60 syntetic , agip lub castrol , bedzie ciszej , niejednemu aeb juz to pomoglo pozdrawiam ps. a czy w czsie jazdy nie zaswiecala ci sie kontrolka oleju ?? ,