Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzysaudi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzysaudi

  1. Mam pytanko - mam na półce u siebie navi od A6 C5 . Duzo mniejsze jest ono od navi do A4 ?? Najwyzej sprawdze jutro rano Bo zbieram sie od dawna do zapodania u siebie navi . Krzysiek
  2. Sprawdz czy idzie +12V do załączenia wzmacniacza który jest w subwooferze . Bez tego napięcia nie zagra wogóle tył . Krzysiek
  3. VAG-iem nie dało się połączyć z ABS-em . Dlatego ze sterownik nie miał masy a poprzez to brakowało mu zasilania
  4. Tylko jak bedziesz rozbierał sterownik ABS-u to zrób to nożykiem do tapet . Idzie tym jak masło . I jesli poszła tobie masa na takich 2 najgrubszych drucikach to nie próbuj ich lutowac bo są nie do polutowania .Mase lepiej daj do takiego punktu na rogu plytki od sterowania . A jeszcze lepiej - jesli masz mase w sterowniku dziabnieta mozna ja podpiąc na zewnatrz ale to tylko wtedy gdy naprawde jest masa udziabana . Mozna to sprawdzic miernikiem . Kiedys tak zrobilem w A6 2,4 benzynce i dzialą juz ponad rok bez problemu . Krzysiek
  5. A mi się nawet podoba . Polerka i będzie wyglądało GIT Nie każdy musi jeżdzić na 17 czy 18 ,bo drogi sa jakie są czyli do ......
  6. Z tego co pamietam w Passacie B5 sa dwa osobne czujniki . Sprawdze wieczorem po pracy u siebie co i jak jest w Audiku
  7. Doczytałem sie informacji , iz sa 2 czujniki . G2 - na potrzeby licznika oraz czujnik G62 na potrzeby Ecu .Więc jutro szukam co i jak sie u mnie psoci
  8. JA do swojego zakładałem tunel po licie i pasował idealnie wiec mysle ze na odwrót tez mozna zrobic i deska powinna pasowac bez problemu . Krzysiek
  9. Może wiecie jak to jest z czujnikiem temperatury płynu chłodzącego ?? To jest ten sam pod który jest podpięty klimatronik w którym na kanale 51 można odczytac temperaturę ?? U mnie musiałem przerabiać instalacje pod licznik po 98 roku i od początku nie miałem odczytu temperatury płynu ale miałem padniety termostat i myślałem że to przez to . Termostat zmieniony , w klimatroniku na kanale 51 odczyt jest , pod VAG też można odcztać temperaturęa w liczniku wskazówka stoi sztywno na 60 stopni. Licznik 2 podkładałem tez z fisem i tez lezy strzałka . Orginału licznika juz nie mam niestety , ale z tego co pamiętam tez tam leżała wskazówka , ale przez ten termostat myslałem ze tak ma byc . Teraz mam w kostce podpiety 8 pin pod 26 od starego licznika . Manetke od fisa juz podpiąłem i działa ok . Krzysiek
  10. 100 bardzo fajnym autkiem Dbaj o nia dobrze a jeszcze nie jeden raz cię zaskoczy w pozytywnym tego słowa znaczeniu . Pozdrawiam.
  11. Wejdą od A3 bez zadnych problemów ?? Śrób pływających itp ??
  12. Zmień Menu w navi na Polski Od razu lepiej wygląda autko w środku . Ładny furacz
  13. Witam. Taki prąd to juz sporo dla aku Słabo szukałeś tego bezpiecznika bo przy takim prądzie musisz go odszukać . Jeszcze raz miernik w dłoń i po kolei wszystkie bezpieczniki w górę . Może stacyjka nie rozłącza jakiegoś obwodu i dlatego masz taki objaw . Krzysiek
  14. A czujnik temperatury do fisa podpinałes 2 czy korzystasz z tego co i klima ?? U mnie gryzło sie wiec zapodałem dodatkowy czujnik temperatury . Mam w koncu manetke do sterowania fisa
  15. Musialbym sprawdzic jaki jest rozmiar - na zime mam schowane - jutro bym napisal .
  16. Czapka do odcięcia i wspawania drugiej .Ciąć na słupkach Najprostrza rzecz i najbardziej skuteczna . Ja bym to tak widział . Zresztą wiele takich aut jezdzi mimo krzyku ludzi ze jest to przeszczep .Ale pomyśl sobie - poszpachlujesz - masz szpachlę i to w dużych ilościach . A tak tylko na słupkach . I jesli zrobi to ktoś z głowa - masz jej ( szpachli ) bardzo mało:)
  17. Głośniki dobre . Tyle ze nie lepiej zrobic na glosnikach 16 ?? I tak bedziesz wygluszać drzwi . Ja lada moment jak zejda sniegi robie u siebie na 16 drzwi przód . Pozdrawiam.
  18. Ja mam takie koła w stanie idealnym - na pchniecie Z dekielkami i oponkami .Chce zmienic na wieksze i temoge sprzedac za niewielkie pieniadze
  19. W A6 z tego co wiem jest to w standardzie i wygląda to pieknie Jak zrobi się cieplej i będę wygłuszał drzwi pod głośniki to też tak zrobię
  20. W klapkach sa silniczki którymi steruje klimatronik .
  21. Masz 4 silniczki sterujace klapkami i do tego obiegu zamknietego . Wez VAG i zrób adaptacje klimatronika . Ja kiedys przestawilem przez przypadek swój klimatronik i tez zachowywal sie tak samo . Bardziej masz usterke programowa niz zaciecie klapki . Zreszta popodpieciu VAG zczytaj bledy i zrób test nawiewow.
  22. Będzie lepiej
  23. Mozna wyczyscic w sterowniku immo Jak ma ktos ukrasc auto to immo i tak przeskoczy
  24. Bez problemu .Przeciez Symphony ma wyjscie na wzmacniacz w kostkach tzw mini iso Kupujesz w elektronicznym sklepie takie cos lub na allegro i wszystko smiga jak powinno:)
  25. Masz to podswietlane . Zdejmij srodkowe pokrętło a cos zobaczysz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.