Treść opublikowana przez Ans
-
Jakość dźwieku w concert II ?
mialem radio alpine, chorusa przed nim, zmienilem na concerta II i zmieniarke mp3 dmc i gra lepiej
-
[B6 AVF] Audi (jeszcze) bez przeróbek. Krakowski dziadeczek.
pod koniec 2003 były pomalowane dokładki, w każdej wersji zobacz u mnie ładna sztuka, stwierdzam że z tego auta można być zadowolonym
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
A jak Po 11 grudnia bo oddaje prace inż takto śmigam jak są spoty a3-clubu czasami pod milenijny zawitam Chłopie, jak miałem a3 kiedyś zachciało mi sie zapie**alać to pogiąłem dwa kute oz racingi dowalilem wtedy do pieca ostro.... żodyn tak nie przejechał torów tramwajowych jak ja... ŻODYN! !!!!!!
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
w sumie tak ale niekiedy jak jeździmy sobie wieczorem z kumplami bez celu to mozna sie w takie pobojowisko wp****lić że łojoj
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
czemu dopiero teraz zauważyłem że tu tak ciekawie ? tez bym podyskutował ale jak zawsze po zawodach Jedrek, ile Ci toto Twoje pali po miescie?
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
majac tyle niuta na przodzie, to musialby gąsienice sobie założyć ---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ---------- Ty w ogole powiedz mi jeździsz po Wrocławiu na gwincie swym, jak Ci sie śmiga? moje 1BA jest nawet za mało komfortowe na tych drogach
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
ja lubie niepozorne autka, tylko naklejke zedrzeć z szyby i jest taki cichociemny killer :decayed:
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Pięęęęęęęęęęęknie ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ---------- bez chromow to w ogole bylby kot
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
jakbyś skręcił gwint na max to moglbys sobie na dachu zrobić siodło do naczepy :polew:
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Chciałeś przyczepe podpinać pod swojego kombiaka?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
słysze pikanie to wykrywacz nadchodzącego mega rozpierdolu Vosseny będą tu pasować po prostu idealnie nie zawiodłem się
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
pewnie przyśpieszenia nie doswiadcze, bo po zdjęciach sie nie da, nawet jak będzie tam V10 ale te zdjęcia Chłopie masz przepiękne auto, dokladnie takie jakby mi sie marzyło, gratulacje!
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
i tu jest dobre pytanie od tych już te mam nuvo7 fajniejsze
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
w natepnym tygodniu będzie więcej czasu
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Nie ruszaj, dokładki w kolor wyglądają kijowo strasznie, sam tak chciałem zrobić ale jak zobaczyłem na zlocie A3 klubu takie to tylko czarne doły w srebrnym
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
coś mocnego, czarnego, w benzynie albo na A albo na B
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Musze wreszcie wpaść do Was na spota bo sie stesknilem za Waszymi twarzami mam nadzieje że już nowym nabytkiem
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Bartek w ogóle jak po ŁDZ jeździ Ci sie na gwincie?
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
dawaj fote jak wygląda na tych biedronach
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Tommi myslisz ze jak podjade i powiem ze potrzebuje takie cos"SZ 8010.20 x 032 32" to załatwie sprawe ?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
kurde moze bym podjechał do nich
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Trzebaby zacząć działać
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
johnson ma slaby glosnik, lepiej zobacz Walkera jak możesz dysponować taką kwotą lafayetka dobra jak chcesz zrobić instalke cicho ciemną i nie masz gdzie wsadzic radia
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
eeeeeee nie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Dzięki Ci właśnie nie wiem jak to zrobiłem że ich nie zauważyłem na samym dole fajnie wygląda ta felga z tymi wklęsłymi ramionami