Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLIVER

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLIVER

  1. Dzięki Panowie Temat do zamknięcia
  2. Ok dzięki Spróbuje coś po działać
  3. Nooo i tak zrobiłem P.Kamilu A nie wystarczy przed użyciem vcds-a wyłączyć internet ? Czy da się w programie (vcds ) wyłączy aktualizacje ? Jeśli tak to proszę o podpowiedź bo w systemie ( XP )mam wyłączone Pytam bo jestem słaby w te klocki
  4. Kabel padł całkowicie ,to znaczy podobno padła elektronika ( jakaś płytka ) co się nie opłaca tego robić i dlatego komputer nie widzi kabla .Ja nie jestem elektronikiem by to potwierdzić patrzyłem do niego do wtyku są tam dwa układy scalone i inne bajery więc nie każdy ma do tego sprzęt by to zregenerował a czy by się to opłacało to już inna bajka To tyle w tym temacie ...
  5. To prawda, znalazłem gościa na OLX co regeneruje VCDS-y i przedstawiłem mu problem kazał przysłać kabel że to ogarnie bez problemu .i z aktualizuje do najnowszej wersji .. Zobaczymy jaki tego będzie efekt . Dam znać co i jak A na razie Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i poświęcony czas ...
  6. Próbowałem już takiego sposobu ale po instalacji jak podepnę kabel do kompa to kop nie widzi kabla tak by go zainstalować , czasem wyskoczy komunikat ze jest uszkodzone urządzenie podłączone ale nic z tym nie idzie zrobić
  7. No ale nic takiego nie miałem
  8. chyba tak mam namiary na gościa co to ogarnia takie rzeczy wiec muszę mu wysłać ...
  9. Witam Panowie ,doradzi ktoś co się mogło stać ? Chciałem podpiąć moje pod kompa a to niespodzianka po podpięciu i uruchomieniu programu dostałem komunikat Po przejściu i próbie wykonania testu znowu niepowodzenie i komunikat , Dodam ze jakiś czas temu wszystko działało co mogło paść ? Mam taki iterfejs
  10. OLIVER odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    z tego co mi wiadomo to przy filtrze ma być o ciśnieniu 0,9 Bara czyli szary.. Dodam że zamienniki mają różne kolory ważne jest ciśnienie (0,9 Bara ) chyba ze kupisz ori
  11. OLIVER odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
  12. OLIVER odpowiedział(a) na grippen temat w 1.9TDI
    068 919 081 A szary 028 919 081 D niebieski takie numery występują w tym roczniku (1Z .AFN, AFF AHU
  13. czujnik wymieniony i fotel grzeje
  14. Witam panowie .Czy takie czujniki podejdą do foteli ? Mam zwarcie czujnika temperatury i nie grzeje fotel Czy polecacie coś innego i może lepszego Termistor NTC 10k Ohm 5% Czujnik Temperatury 2 szt 9107821149 - Sklep internetowy AGD, RTV, telefony, laptopy - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro za 1,40 zł - Termistor NTC 10k Ohm 5% Czujnik Temperatury 2 szt (9107821149). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  15. miałem taki sam przypadek w B5 wymiana łożyska załatwiła sprawę Na postoju nic nie wskazywało na łożysko -brak luzu nic nie było słychać nie grzało się ,dopiero po przekroczeniu 40 km / h było słychać huczenie , ale jeszcze podmień opony by wykluczyć je
  16. OLIVER odpowiedział(a) na Mythmark temat w Audi A4 B5
  17. No nie żartuj ze Ci klima działa jak ewidentnie widać sprężarkę bez paska
  18. Kamil napisz na pw. do TOM77 z forum podasz mu vin i dobierze Ci odpowiednie wahacze
  19. OLIVER odpowiedział(a) na Siwy87siwy temat w 2.0TDI
    Zerknij na mój profil i na swój to będziesz wiedział co z mojego sie dowiesz a co można dowiedzieć sie z twojego ...Chodzi tu o samochód ...
  20. OLIVER odpowiedział(a) na Siwy87siwy temat w 2.0TDI
    Kolego a może łaskawie napiszesz o jaki silnik tu chodzi bo tu nikt nie jest jasnowidzem i uzupełnij poprawnie profil przy okazji..
  21. OLIVER odpowiedział(a) na Lacost temat w 1.9TDI
    To tu ja ci nie pomogę ... Może ktoś inny cie naprowadzi na tą usterkę ...
  22. OLIVER odpowiedział(a) na Lacost temat w 1.9TDI
    A był podpinany kiedykolwiek? i było sprawne wszystko ? to znaczy łączył się komputer ze sterownikiem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.