Treść opublikowana przez YOGI3000
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Troche odkopie... Pytanie: 1. Lepiej stalowe czy alu dystanse? 2. Takie z allegro za 40-50zł/szt będą dobre? 3. W B6 do felgi sline 17 et43 (na zime do 15 et45) zawias 1BV jakie najlepiej kupić? P10mm bez koł, T15mm z koł będzie pasować? Czy 4x10mm? Bo 4x5mm to chyba nie ma sensu zakładać.
-
Różne ET felg
Tak możesz tzn przód 2xet47 a tył 2xet37
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Dzięki niektórym za poparcie, jednak są jeszcze jeszcze ludzie którzy myślą racjonalnie. Sam też bym chciał jakiś własny biznes ale niestety w mojej okolicy teraz w coś wejsc nie mają porządnego zaplecza Mam jeszcze jedne pytanie do Szymona, mam nadzieje że co niektórzy mnie nie zastrzelą. Ile kosztuje AC i OC za takie auto? Kiedyś było chyba na wp ile wynosi składka za m.in bugatti, ferrari itp, B6 by kupił
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
No właśnie w tych czasach to jest naprawde sztuka kupić coś taniego i dobrego...
-
Błąd w notatce policyjnej ;/ Problem ze zgłoszeniem szkody!
Notatka raczej nie, powiesz tylko że była policja i sami to sprawdzą. Jeśli nie miał by OC to dostajesz z funduszu gwar a on płaci na ten fundusz cos ok 3tys pewnie by mu wyszło.
-
Siłownia
Próbował ktoś Controlled Labs - Green MAGnitude? Warto czy coś innego szukac lub ktoś cos poleci po treningu? Przed planuje zakupić Ripped Freak Pre-Workout. Dobra decyzja?
-
Obowiązkowa zmiana opon od 1 listopada???
Ja wolałbym porządną wielosezonową niż letnie i zimowe z najniższej półki. Jak wprowadzą ustawe to ludzie beda kupować nalewki za niecałe 100zł/szt a wiadomo do czego takie opony sie nadają...
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
zgadzam się z kolegą wyżej zresztą chyba lepiej jeździć na zimowych przy +10 niż na letnich przy -3 suma sumarum lepiej wcześniej niż za późno no nie bardzo:wink: ale każdy robi jak uważa:wink: Jak będziesz jechał rano i będzie -3 bez śniegu i bedą zamarznięte kałuże to przy hamowaniu bedzie to samo czy letnia czy zimówka. Ja czekam do śniegu. Poprzedniej zimy wymieniłem dopiero w styczniu (01.2012), wcześniej nie było sensu, w wigilie w dzień +10.
-
Kupujemy prostownik.
Jaka cena - jesli mozna zapytac ok 120-130zł
-
Red bull stratos
W swobodnym spadaniu prędkość zależy od sylwetki i wagi skoczka. Zwykle wynosi miedzy 160 a 290 km/h czyli ok. 40 – 80 m/s.
-
Red bull stratos
Takie same jak by wyskoczył z 2km.
-
Red bull stratos
A spadał bedzie przez 20 min Wielki ma ten balon chyba z 50m dł.
-
Ocieplenie garazu
Zgadzam się, tez trzymam auto w przewiewnej wiacie bez drzwi i nigdy nie musiałem skrobać szyb. Myślałem kiedyś żeby zamontować drzwi i ocieplić, ale pomyślałem że jednak nie ma sensu bo przy -20 auto bez problemu odpala, ocieplając garaż z temp na + bez ogrzewania sie nie wejdzie. Jak z autem sa problemy to jak nie przed domem to przed pracą nie odpali, wiec lepiej zainwestować w nowy aku, świece itp.
-
Pytanie o zmianę softu??
grzes1150 już Ci odpowiedział
-
Katalog Vitay Orlen
Patrząc na ten katalog to nawet zbierac tych punktów sie nie opłaca, przykład: 1. Karcher k5 cena ok 900zł 2. karcher k2 cena ok 250zł żeby pkt wymienić na: 1. potrzeba 129000pkt=21500l ONx5,7zł=122.550zł 2. potrzeba 77900pkt=12983l ONx5,7zł=74.000zł 1,9TDI które pali średnio 6,5/100 trzeba przejechać 1. ok 330tys km 2. ok 200tys km I co ważne tankowac tylko na orlenie.
-
jaki netbook, do 1500zl
A co jest z tymi na dołączonej płycie? Masz do win7 x86 i x64 ASUSTeK Computer Inc.-Support-
-
jaki netbook, do 1500zl
Takie cudo: 11,6, Atom 2x1,6, 2GB, 320GB, HDMI?? Możesz sie pochwalić ile dałeś?
-
Skad zamowic czujnik?
Podaj namiary na ten sklep.
-
jaki netbook, do 1500zl
Czemu taki mały? Za 1500 powinieneś znaleźć 15" na pentiumie. A potrzebna Ci płytka dvd za ok 300zł? Jeśli nie to dopuść.
-
Słaba jakość słuchawek podstawą reklamacji
Ładnie zapakuj, zanieś do sklepu i powiedz że sie rozmyśliłeś i chcesz zwrócić towar oczywiście jako nieużywany.Nie wiem czy tesco to praktykuje ale raczej powinni przyjąć.
-
Jaką myjkę wybrać???
Piana aktywna działa tylko powierzchownie, rozpuszcza zazwyczaj osad drogowy . Samą pianą auta nie umyjesz, bo nie takie jest jej przeznaczenie. Poza tym pianownice dodawane do myjek to nieporozumienie i od razu lepiej zaopatrzyć się w pianownice z prawdziwego zdarzenie. Nic nie zastąpi ręcznego mycia , ale nie gąbką bo te rysują powierzchnie lakieru Mam profi pianownice, robi śnieg na aucie. Ja chce tylko taki efekt jak na myjce samoobsługowej, wiem że nic nie zastąpi mycia ręcznego.
-
Brak pliku NTLDR XP
A to jest PC czy laptop?
-
Jaką myjkę wybrać???
Ja mam czarne auto i obecnie po umyciu samą pianą którą dostałem gratis do myjki niestety lakier nie świeci sie jak po myciu gąbką, nie rozpuszcza dokładnie brudu i zostaje tak jak by matowy, chociaz lepsze to niż samą wodą. Natomiast po umyciu na myjce samoobsługowej za kase efekt jest dużo lepszy ale wiadomo że to tez nie to co reczne mycie gąbką. Ale taki efekt chciałbym uzyskać na swojej myjce. Jak mam czas to myje gąbką a jak na szybko lub jak jest zimno to chce używać piany.
-
Jaką myjkę wybrać???
Więc to nie jest do końca mycie bezdotykowe ponieważ szorujesz szczotą. A jak po kilku minutach piane spłuczesz myjką to też brud pozostaje czy jest dobrze umyte auto?
-
Jaką myjkę wybrać???
Uzywasz lancy do piany, w jakich proporcjach 1:2? Nie trzeba poprawiać ręcznie?