Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Pytanie do wlascicieli B6 czy zostawiali ori przewod, ktory biegnie pod chlodnica czy go odkrecaliscie? Jesli tak, to jak się go odkreca?
  2. odkładaj odkładaj, jak przyjadę, to zmodzimy coś więcej -wywalimy kata całkiem, zawsze to auto lżejsze będzie... Co jest złego w tym zamienniku? Odpowiedz proszę aby został ślad dla potomnych.
  3. Tak, póki co wloze wszystko oprócz wtryskow, te zamontuje już na miejscu podczas strojenia.
  4. to trzymaj mi pliz, do 2 tygoni zabieram sie za przegląd fury i będę wiedział, czy mi sie przyda Planuje założyć: - drugiego smica, ale centralnie. chce się wpiąć w seryjne orurowanie (taki eksperyment ) - tip i tu pytanie jakie bede potrzebowal oprócz samego tipa silikony i złączki? - zamiennik kata (WLOT F65 WYLOT F55) (KATALIZATOR ZAMIENNIK AUDI PASSAT 1.8T 1.6 2.0 KAT (2436793667) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) Stary kat pojdzie cały na sprzedaż. - DV Properfekt (Zawór upustowy DV ProPerfekt bov turbo vw audi (2475793123) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.) - Nowy N75 - wtryski 320cc - nowe świece i pytanie jakie podchodzą do AMB? - nowe cewki (ASO)
  5. taki? VW 1.8T ZAWÓR TURBINY NOWY (2454575238) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  6. Dzieki za info, a czy jest sens czyscic K03? Jak sprawdzić czy gruszka jest sprawna? Można ją jakoś naprawić jakby co czy lepiej kupić nową? Gdzie ją ewentualnie kupić, tylko w ASO?
  7. Jezeli rozetne kata i wstawie rurke o srednicy 2,75" to co z sondami? Jak je wkręce w ich otwory montażowe to nie będą miały styczności ze spalnami. Czy możecie opisać jak to należy zrobić ale tak łopatologicznie Tutaj widać, że jedna sonda jest oddalona od obudowy, dlaczego?
  8. Mialem na mysli to czy taki MAC jest plug&play? Czy jest zawór egr w 1.8T i czy się o czyści? Na co wplyw ma egr ?
  9. Ruszyło się coś w temacie? ---------- Post dopisany at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ---------- Pewnie to już widziałeś 16683/P0299/000665 - Ross-Tech Wiki Possible Symptoms Reduced Power Output Limp Mode Possible Causes Hoses/Pipes incorrect connected, disconnected or leaking Charger Pressure Control defective Turbocharger faulty Diverter Valve faulty Possible Solutions Check Hoses/Pipes to/between Components Check / Clean / Replace Charge Pressure Control Check Turbocharger Check Diverter Valve Skoro DV masz sprawny i N75 to może turbo pada?
  10. Czy trzeba coś dodatkowo konfigurować przy wymianie N75 czy wystarczy tylko zamienić i już bedzie OK? Pytam pod kątem wymiany w moim AMB 1.8T w B6
  11. Nie wiem, ja sie tylko pytam co zrobic jak widze, ze sie guma powoli konczy w wahaczu dolnym przednim...?
  12. Witam Czy w B6 quattro z przodu wymienia się całe wahacze czy tylko tuleje wahaczy? Zgłupiałem jak zobaczyłęm coś takiego: LEMFORDER TULEJA WAHACZA AUDI A4 A6 A8 ALLROAD (2427587504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. ale on ma niby program... na 190KM.... chyba stał obok 190KM... albo przejezdzał...Dlaczego moj vag pokazuje na kanale 6 temperatuje zamist na 7 jak pisząc na forum? na 7 nic nie pokazuje. Po 2 startach żony od zera do 160km\h, a laska cisnęła do odcięcia wszystkie 3 biegu to IAT skoczył z 36C na 60C. Temperatura otoczenia w tym czasie wynosiła 27C. To normalne przy 1 smicu? \
  14. Tylko seria, 170km? Ale dol...
  15. 148g ? Ile powinno być przy 200KM?
  16. Panowie co możecie powiedzieć po tych logach 1.8T ? Group A: '002 RPM Load Inj. On Time Mass Flow TIME Marker STAMP /min % ms g/s 7.78 1280 63.2 9.36 16.86 8.00 1280 65.4 9.36 17.17 8.24 1320 66.9 9.36 18.14 8.49 1360 68.4 9.36 18.81 8.73 1400 69.2 9.88 19.47 8.97 1440 70.7 9.88 20.56 9.22 1520 71.4 9.88 21.08 9.46 1560 72.2 9.88 22.28 9.70 1600 72.9 10.40 22.97 9.91 1640 72.2 10.40 23.14 10.14 1680 72.9 10.40 23.67 10.37 1720 73.7 10.40 24.44 10.61 1760 74.4 10.40 25.92 10.84 1840 75.9 10.92 27.56 11.08 1880 77.4 10.92 28.72 11.31 1920 78.2 10.92 30.08 11.56 2000 79.7 11.44 31.06 11.77 2040 80.5 11.44 32.75 12.02 2080 82.0 11.44 33.22 12.27 2160 83.5 11.96 35.06 12.51 2200 84.2 11.96 37.06 12.74 2240 85.7 12.48 38.14 12.98 2320 87.2 12.48 39.83 13.22 2400 88.7 12.48 41.28 13.47 2440 91.0 13.00 43.33 13.70 2520 94.7 13.52 46.06 13.93 2560 98.5 14.56 50.75 14.17 2640 102.3 14.56 52.92 14.39 2680 106.0 15.60 56.28 14.63 2760 109.8 16.12 58.17 14.87 2840 115.0 17.16 65.50 15.11 2920 116.5 17.16 64.78 15.36 3000 117.3 17.16 65.61 15.57 3080 118.0 17.16 69.94 15.81 3120 118.0 17.16 71.28 16.05 3200 120.3 17.68 74.39 16.29 3280 122.6 18.20 78.42 16.53 3360 123.3 18.72 80.75 16.77 3440 127.1 19.24 86.69 17.01 3520 127.8 19.24 87.22 17.24 3600 130.1 19.76 90.69 17.47 3720 133.1 19.76 93.69 17.71 3800 135.3 20.28 98.47 17.96 3880 134.6 19.76 99.47 18.21 3960 133.8 19.76 103.33 18.46 4040 133.8 19.76 103.58 18.70 4120 134.6 19.76 106.75 18.94 4200 135.3 19.76 108.50 19.18 4280 134.6 19.76 110.03 19.43 4360 134.6 19.76 114.11 19.65 4440 136.8 20.28 115.36 19.89 4520 135.3 19.76 116.50 20.12 4600 133.8 19.24 119.47 20.36 4680 135.3 19.24 121.81 20.58 4760 137.6 19.76 126.69 20.82 4800 137.6 19.76 127.06 21.06 4880 140.6 20.80 130.69 21.30 4960 139.8 22.36 133.64 21.54 5040 140.6 23.40 134.94 21.78 5120 139.8 23.92 136.08 22.02 5160 139.8 23.92 139.50 22.26 5240 140.6 24.44 144.78 22.49 5280 143.6 25.48 143.36 22.73 5360 142.1 24.96 144.06 22.98 5440 139.8 24.96 143.78 23.22 5480 139.8 24.96 146.78 23.45 5560 137.6 24.44 145.47 23.68 5600 136.1 24.44 144.19 23.92 5640 133.1 23.40 146.36 24.17 5720 134.6 23.92 144.56 24.42 5760 131.6 22.88 145.03 24.66 5840 129.3 22.88 146.22 24.90 5880 130.8 23.40 145.75 25.15 5960 128.6 22.88 148.39 25.40 6000 129.3 22.88 148.14 25.63 6040 129.3 22.88 145.75 25.86 6080 127.1 22.36 146.44 26.11 6160 124.1 21.84 148.61 26.33 6200 122.6 21.32 144.28 26.56 6240 116.5 20.28 137.56 26.80 6280 112.8 19.24 131.92 27.04 6320 109.8 18.72 134.36 27.29 6360 108.3 18.20 133.22 27.53 6360 109.0 18.72 133.22 27.78 6400 109.8 18.72 132.81 28.02 6440 109.8 18.72 137.11 28.26 6480 108.3 18.72 135.22 28.50 6520 109.0 18.72 133.69 28.71 6560 109.8 19.24 135.72 28.91 6560 109.0 19.24 135.72 29.15 6600 108.3 19.24 137.78 29.39 6640 108.3 19.24 138.22 29.62 6680 107.5 19.24 137.78 29.86 6680 106.8 19.24 137.56 30.10 6720 105.3 18.72 136.92 30.31 6720 54.1 7.28 62.03 30.55 6640 12.0 2.08 0.00
  17. Przeglądam ten temat już od jakiegoś czasu i jakoś nie słyszę aby padały N75 ludziom... czy może sie mylę. Czy zmiana na K04 i niższe niż na k03 cisnienie zmniejszy ryzyko jego awarii?
  18. A moze potrzeba zmienić cewki albo świece? Sprawdz sobie po vinie bo moze sie lapiesz na akcje wymiany. Mi w ASO powiedzieli, ze sie lapie, ale zatanawiam sie czy to dobry pomysł zmieniać skoro działa....
  19. Patrząc się na zestaw to pewnie liczyłeś na ok 200-210KM, a nadal masz standardowy SMIC, dobrze myślę? Może to jest przyczyną? Może Masz IC zawalone olejem i dodatkowo masz ograniczony przepływ? Czytałem gdzieś, że przepłukanie w środku IC benzyną ekstrakcyjną daje efekt. Możesz mi powiedzieć, czy wąż który jest podłączony do kanału biegnące pod chłodnicą masz czysty na połączeniach?
  20. Możecie jasniej opisać co to jest ten MAC?
  21. i gdzies jeszcze ?
  22. Gdzie znajdę wlepke z kdami
  23. a mogłbys podac jakis link do odpowiedniego N75 do modzonego 1.8T B6
  24. można trafić na zagranicznych EBAYach, jak ktoś montuje FMICa, to wywala dwa SMIC, ale fakt-ciężko ustrzelić, bo jak się pojawiają-to od razu znikają... średnia czego? Przepraszam za literowkę, chodziło mi o średnicę. Jaka jest średnica standardowych rurek do IC w 1.8T B6? Czy zwiększanie ich średnicy ma sens? Czy w przypadku programu w B6 1.8T trzeba zmieniać N75? Gdzie znajdę zawory DV, N75? Czy są jeszcze inne wrazliwe miejsca, w których może dochodzić do utraty szczelności?
  25. a ile wynosi srednia ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.