Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. Witam Sprawa wygląda tak, że mam nieszczesne AMB z usa: - reflektory zmienione przez poprzedniego wlasciciela na valeo z bixenonem - sa spryski w zderzaku, ale nie dzialaja - obok przelacznika swiatel nie ma zadnych przelacznikow do regulacji swiatel - wysokosci swiecenia. - kodowanie MCE mam 00011 Przezylem juz regeneracje odblysnikow, a potem awarie przetwornic. W kazdym razie mam zregenerowane odbłyśniki oraz nowe przetwornice valeo i zarniki OSRAM. Poszło na to tyle kasy, ze az mnie szlag trafia. Wyciągnąłem reflektory i zamontowałem nowe elementy. Teraz mrugają mi w nocy, że oslepiam. Mam kilka pytan 1. Jak sprawdzić dlaczego nie działają spryskiwacze reflektorów? 2. Dlaczego nie mogę się połączyć z "Xenon range"? Mam komunikat "No repsonse from controller". Co mam zrobić? 3. Czy po wyciągnięciu reflektorów trzeba odwiedzić diagnoste co robi przeglądy zeby je ustawił ręcznie?
  2. a gdzie to kupic? Moglbys zapodac jakis konkretny link
  3. Patrzac na compsport i innych tunerow to preferuja oni zmiane calego wydechu zaraz po zalozeniu fmic, zanim sie zmieni turbo na wieksze. Czy to jedyny sposob na rozwoj silnika? Ja wiem, że takie modyfikacje muszą kosztowac, ale jak slysze 3700 za wydech to mi sie odechciewa.... Nie można zmienic turbiny na k04 przy seryjnym wydechu? Ewentualnie jeżeli kupilbym material tzn odpowiednie rury 2,5" to czy moglbym zlecic zwyklemu spawaczowie odtworzenie takiego wydechu o tych samych odcinkach, ori tlumikiem srodkowym i tlumikami koncowymi ale bez katalizatorow. Ma to sens?
  4. to ile to poprawi? ile RPM ? a Jakies hybrydy tzn k03 w k04 czy na odwrot nie sa pod tym wzgledem lepsze ?
  5. Przy jakich obrotach "wstają" K03, Ko3s i K04? Można jakoś poprawić tzn przyśpieszyć moment kiedy zaczynają ładować? Czy są dostępne inne turbiny o lepszej charakterystyce ?
  6. Jezeli sie obawiasz o to moze zadzwon do Pana Huberta i powiedz, ze wyslesz mu cale reflektory, a on sie tym zajmie Regeneracja reflektorów samochodowych Hubert Cugier Turew | regeneracja reflektorów samochodowych Ja tak zrobiłem i nie stresowałem się tym jak to rozkrecić itp
  7. Zapodaj cenę na PW ---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ---------- Odebrałem dzisiaj auto i usłyszałem taką diagnozę: - prad dochodzi do lampy - nie wychodzi z przetwornicy - nie sprawdzali MCE pomimo, że o to prosiłem Czy ta diagnoza jest logiczna? Można jakoś zdiagnozować przetwornice? Ile kosztuje takie cudo? Warto brać używkę czy lepiej nową? Czy jest może ktoś z okolic Opola, kto ma bixenon i bylby skłonny aby podłączył u niego moj reflektor w celach testowych? ---------- Post dopisany 07-06-2012 at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2012 at 17:32 ---------- Zamontowałem nowe przetwornice i żarniki. Świecą rewelacyjnie. Zmieniłem kodowanie w MCE na 00011. Nadal nie działają mi spryskiwacze xenonow. Macie jakieś pomysły? Edit: Wymieniona pompka spryskiwaczy na nowa i wszystko działa, świeci i pryska jak powinno
  8. OK, to z innej beczki, jak sprawdzić jaki jest ten IAT (intake air temperature) ? Gdzie to znajde w vagu?
  9. Siedze w pracy i cos nie mam weny ... Przyszedl mi do glowy pomysl aby wziac 2 SMIC i zrobic z nich kanapke. Powstałby z tego 1 gruby smic ewentualnie byłyby przesuniete wzledem siebie odrobnie. Pytanie jeszcze jak je połączyć. Zastosować rozdzielacz i połączyć równolegle czy też może szeregowo. Czy ktos tak kiedys próbował? Do tego jeszcze wentylowane nadkole. A może ktoś ma możliwość sprawdzenia jakie bedą efekty takiego rezania ?
  10. Objechałoby to S4 B5 ?
  11. Jeżeli xenon mruga to jeszcze skusiłbym się na podmianę stronami, ale jezeli przestanie swiecic to odpusc sobie to. Ja u siebie mialem 1 strone swiecaca. Zamienilem stronami i uwaliłem druga przetwornice. Teraz do mnie jedzie paczka z 2 nowymi przetwornicami i zarnikami. PS: nie radze kupować żarników za 80zł.
  12. tutaj fmic nie ma nic do rzeczy. Niektóre ecu z wersji USA są oporne i mogą być problemy ze strojeniem, najlepiej podmienić ecu na próbę. Wiem:) Pytanie było poza konkursem bo sam mam AMB i jestem ciekawy efektow takiej modyfikacji programowej. Mam prośbę do autora tematu, aby napisał jak skonczyla się historia
  13. MCE, żarnik, przetwornica ? Kupując nowy żarnik unikaj podróbek.
  14. Mowiąc o wymiarach mialem na myśli powierzchnię chłodzącą, jej wzrot względem oryginalnego IC, a nie to, że się zmieści. Cały dzisiejszy dzień czytałem po zagranicznych forach o tych grubszych SMIC i do K03,K04 niby starczają, ale nie dorownują FMIC jeżeli chodzi o temperaturę oraz to, że montujac FMIC zmniejsza się dlugosc przewodow ich katy zalamania co wplywa na responsywność przy dodaniu gazu.
  15. a moze cos takiego ? B6 Guard venting (SMIC airflow improvement) albo ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
  16. Ja wczoraj zrobiłem swap w swoim AMB z 288/245 na 312/255 Nie jestem kierowca rajdowym także starczy mi taki setup Wielkie podziękowania dla naszego forumowego Guru od hebli - Devastation
  17. mam 1.8TQ AMB juz akutalizuje sygnaturke. ---------- Post dopisany at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- Cos mi sie tu nie zgadza w tych IC od alfy. Oto wymiary IC jakie znalazłem na necie : Audi A4 1.8T AMB: (Układ chłodzenia Chłodnica Chłodnica powietrza - intercooler AUDI A4 Avant 8E5 B6 1.8 T quattro (170KM) części samochodowe) Wysokość [mm] 215 Szerokość [mm] 196 Grubość [mm] 64 Alfa 147 (Chłodnica powietrza doładowującego - intercooler - ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD 101KM | Sklep MotoCentrum) Wysokość [mm]: 240 Szerokość [mm]: 172 Grubość [mm]: 62 Alfa 156 (Klub Alfa Romeo Pomorze :: Zobacz temat - Wiekszy Intercooler 2.4 JTD 136km co i jak?) 136 KM Wymiary radiatora: 240 X 195 X 62 mm 150 KM tak samo 175 KM 240 x 202 x 62 Przeciez to prawie identyczne wymiary....
  18. a jakie wymiary ma ten IC z alfy? Ktory to konkretnie model alfy? Pasuje ułożenie przewodów i średnica ?
  19. ile dałeś za nie? Pytanie za 100pkt, po czym poznać, że to podróbki? [
  20. Nikt nie odpisal co myślicie o tym ?
  21. Mi swiecila jedna strona i jak prezlozylem zarnik to przestaly swiecic obydwie, wrocilem do ustawienia pierwotnego i tez nie swieca obydwie. Czy to oznacza, ze zarnik spalil jedna przetwornice a po zamianie stron drugą? Zarniki OSRAM kosztowaly mnie 120zł za 2szt, wlozyl mi je spec, ktory regenrowal odblysniki. Co teraz radzicie? Wyslac przetwornice do naprawy: ****XENONY PRZETWORNICE PROFESJONALNA NAPRAWA**** (2363088935) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Naprawiamy przetwornice większości producentów: VALEO, HELLA, Automotive Lighting - AL - dawniej BOSCH , MITSUBISHI ELECTRIC , PHILIPS , OSRAM, systemów opartych o palniki D1S, D1R, D2S, D2R, D3S, D3R, D4S, D4R. Nie naprawiamy przetwornic w zalewach żelowych i chemoutwardzalnych, KOITO, DENSO, MAGNETI MARELLI oraz dalekowschodnich zestawów do samodzielnego montażu ( HID-KITÓW ) Oferujemy: Bezinwazyjny demontaż. Jednoznaczną identyfikację uszkodzeń. Zaplecze oryginalnych części i podzespołów gwarantuje szybką wymianę uszkodzonych elementów. Brak śladów po demontażu, naprawie i ponownym montażu. Zachowanie pierwotnej szczelności połączeń. Pełnozakresową diagnostykę obejmującą wszystkie fazy pracy przetwornicy. Na naprawione urządzenia zawsze udzielamy gwarancji. Czy też kupic nowe przetwornice i zarniki za 900zł z roczna gwarancja u tego Pana: Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. A moze to wina MCE ??
  22. Jak sie diagnozuje, ze padla przetwornica?
  23. jest ktos moze z opola ?
  24. co o tym myslicie ? Check out my photos! warte to czego? Na ile KM to styknie ? AUDI A3 A4 B5 B6 B7 VW PASSAT B5.5 1.8T TDI SMIC SIDE MOUNT INTERCOOLER KIT | eBay

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.