Treść opublikowana przez wampir
-
A4 allroad lift 2.0TFSI (CNCD) 301KM 456Nm, 356/330mm
Do tych zdjec pasuje tylko jeden komentarz... Welcome to the land of Quattro!!!
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Jak sie wyciaga zegary? Nie trzeba za duzo plastikow wyciagac? Nie skrzypi nic po tym zabiegu? A spalanie (średnie 1 albo 2) widać jak masz włączone pokazywanie predkosci.
-
Wykres - A4 B8 Lift CJCA 2.0 TDI 134KM
To tylko taka sugestia aby wrzucając jakiś problem od razu dołączyć logi. Nikt tu nie chce dla nikogo źle. Większość forumowiczów jest przewrażliwiona na punkcie aut i traktuje je lepiej niż zony czy dziewczyny
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Fajnie, a nie uzywasz srodkowego wyswietlacza do tego aby pokazywal duza czcionka predkosc co do 1km/h? Jak mialem B6 to widzialem tylko km, musialem sie skupic zeby widziec mile. Teraz w Allroadzie to patrze sie na srodkowy wyswietlacz i polecam, fajna sprawa
-
Wykres - A4 B8 Lift CJCA 2.0 TDI 134KM
Dobrze Ci Marcin napisał, skoro był robiony log to od razu widać co była zmieniane w sofcie i jak to wygląda jakościowo. Nie mam dobrych doświadczeń z niemieckimi softami, nawet tych znanych marek. O co ta cała afera? Bo napisał wprost? Lepiej tak niż 3 strony gdybania co może być. Jak nie ma interfejsu i kabla to warto kupić bo z vagiem często się on przydaje
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Zamieniasz w swoim aucie zegary aby nie było widac mph tylko same km/h ?
-
B8 TrOOOOp
Ale ten ktoś na A6 miał też przyciemniane? Sciągnąłem swoje i okazuje się, że mam zamontowane 4F0857535AJ i takiego bedę jednak szukał ewentualnie naprawiał grzanie o ile to możliwe.
-
B8 TrOOOOp
Mam numer 8T0857535F w ASO ponad 1000zł. Na allegro nie ma nic. Co robić? Można je naprawić? Jakoś wymienić mate grzewczą ?
-
B8 TrOOOOp
Moje ma fotochrom, podgrzewanie ale nie wiem czy jest sferyczne. Po czym to poznać? Po ile chodzą takie wkłady? Ma ktoś na sprzedaż na stronę kierowcy?
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś miałby na sprzedaż wkład lusterka kierowcy do A4 B8 allroad (nie wiem czy to ma znaczenie, ale auto z USA), automatycznie sciemnianie i ogrzewanie. Czy one mają jakieś numery części i jak rozpoznać?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Proszę się nie śmiać, to tylko ASO. Sam pewnie wiesz, że jak czegoś sam nie zrobisz to nie masz pewności
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
I już po akcji serwisowej. Sprawdziłem czy nie ma żadnych błędów po przejechaniu 20km. Auto jeździ, ale jestem czujny i obserwuje
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Stronę wcześniej wspomniałem o niej. Pompa elektryczna do wymiany.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Jutro jadę do ASO na akcje serwisową. Mam trochę stres oby nie spierdzielili przy okazji czegoś
-
C7 Resident
Ja bym nie montował zamiennika grilla rs6. Znajomy miał i nie był zadowolony.
-
B8 TrOOOOp
W MMI wchodzisz w car i tam się zmienia o ile dobrze pamiętam.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Spoko luz, przy okazji sam się dowiem czegoś nowego. Z tego co czytam o tym sportowym dyfrze to trafić go w innym aucie niż eSka to jak biały kruk Grunt że jest Quattro.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
To zależy kiedy się mnie zapytasz Przez 99% czasu moje auto pokonuje odcinki po 10km z prędkością 50km/h i wtedy absolutnie nie odczuwam braku hamulca:) Jak jade autostradą do domu rodzinnego to nigdy nie udało mi się zagrzać tego hamulca w przeciwieństwie do A4 B6 1.8TQ gdzie miałem 312/255. Dopiero jak w B6 zmieniłem na 320/288 to przestałem mieć problemy z fadingiem, który pojawiał się po kilku hamowaniach z prędkości autostradowych. Jak jeżdżę allroadem to nie mam problemu z fadingiem, ale też czuje, że nie jest to hamulec sportowy. Hamuje i tyle. Siła hamowania mogłaby być większa. Ciekawi mnie jak hamuje 356mm... bardzo chętnie bym się takim autem przejechał ale żeby też miało masę zbliżoną do mojej.
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
hehe tzn ze tak ostro jezdzi?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Z tego co czytam na audizine to nie każde S4 ma ten sport differential a co dopiero allroad. Nie rozumie. Tzn, że tarcze i klocki 345mm sa drogie z racji tego, że idą do S4 i lepiej szukać tych 356mm ?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Hahahahah Zmarłem Pokazałem ten tekst mojej Żonie i walnęła focha... ps: czy po zmianie hebli w b8 trzeba zmienić kodowanie ? Jasne
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
To pojemność cieplna znacznie większa... Już widzę minę mojej Żony, jak jej tłumaczę, że to ważne ...
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Dobrze mysle, że 2mm grubsza?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
Tam jet grubsza tarcza? Zacisk ma wiecej tłoczków?
-
A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!
A spotkałeś chociaż jednego allroada w PL, który by miał taki dyfer? Bo patrząc na wyposażenie mojego auta to bieda leży na drugim biegunie Z czystej ciekawości podaj kod dla tego lepsiejszego dyfra, poszukam na audizine, czy ktoś ma taki.