Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. A gdzie tam :/ Hamulce są już zawiezione do garge. Myslalem, że uda się je w tym tygodniu zalozyc bo były idealne warunki. Dziecka nie trzeba wozic do zlobka... ale mam pecha :/ Poki co taka mała analiza przepływu pokazujaca roznice pomiędzy k03s , Hybrydzie na bazie k03 chociaż z samej k03 to niewiele zotało oraz k04 TFSI.
  2. Tylko stroker na 2.0 i hybryda k04 tfsi
  3. Hmm to przyrost może być symboliczny do 10KM. Obym się mylił. ..
  4. To rozmiar goracej strony jak w k04-015 o ile dobrze pamiętam.
  5. A tam nie ma jakiej mocniejszej gruszki? Swoja droga jakie są kluczowe wymiary tej hybrydy? Ostatnio przypadkiem Jarek nie miał na TD04 przy 1.1 bar ok 302KM ???
  6. Takiego wyniku jeszcze nie widziałem. Jak taka moc przeleciała przez ciasną gorącą stronę ko3?
  7. Czy ktoś może mi podać wymiary węża łączącego spryskiwacz reflektorów w B6 zwykly zderzak? Wewnętrza średnica to 8, 10 czy 12mm? Cieknie mi opasce bo wężyk pekł wzdłuż. Chce to mieć kupione zanim zaczne rozkrecac.
  8. Kiedy będzie ciąg dalszy? Lud żąda igrzysk!!!
  9. Ja mam AMB z USA. To pewnie tez ma wpływ na rozmiar. Amerykanie wola większe
  10. przez która fabrykę ? Ja mam u siebie na wlepce 215/55/R16
  11. 205/55/16 moim zdaniem nie jest oryginalnym rozmiarem bo jest sporo nizsze od np. 235/45/17. Według mnie dla R16 powinno być 215/55/16.
  12. Dzisiaj rzuciłem okiem i widze na skrzyni jeszcze więcej mokrych czerwonych plam niż przed zmianą uszczelki :/ Auto pracuje nierówno czasami obroty zyją własnym życiem. Jutro zamawiam w ASO nowy króciec, nowe uszczelki i czujnik G62. Najgorzej, że nie chce się już z tym sam mordowaći najchętniej to oddałbym je do pewnego mechanika ale takich w Opolu nie znam. Jaki czujnik G62 inny niż ASO polecacie? Vernet będzie dobry ? Kupiłem nowy króciec wodny z ASO numeru nie zapislem ale to chyba 06B121132E Kosztował ok 63zł i był od razu z oringiem. Zamiast czujnika z ASO numer 059919501A za 108zł zaryzykowałem i kupiłem Vernet WS2604 za ok 30zł. Po założeniu i sprawdzeniu w Blokach - 01 - Engine -> Meas. Blocks -> 004 jest 96C natomiast w Blokach 17 + Instruments -> Meas. Blocks -> 004 jest 99C Rożnice są w normie. Teraz trzeba bedzie obserwowac czy nie ma wycieku.
  13. Bardzo się starales je zmęczyć czy od starości?
  14. Ja bym wolał 2.0teefesi
  15. Dzisiaj bylem w delegacji. Auto nadal nie odpowietrzone. Przed chwila wrocilem i Żona poinformowała mnie, że pojawi jej sie dzisiaj check engine. Podlaczylem sie i mam to: 1 Fault Found: 16501 - Engine Coolant Temp. Sensor (G62): Signal too Low P0117 - 001 - Upper Limit Exceeded 16501/P0117 - Engine Coolant Temperature Sensor (G62): Signal too Low Possible Symptoms Difficulties with starting a cold engine. Starting the engine when engine is warmish or warm, idle rpm immediately is 1200 - 3000 rpm. RPM at idle is irregular. With all engine temperatures seldom idle rpm will vary between 900 - 1000 rpm. With engine warm (90 °C) the engine temperature suddenly drops (70 °C) and slowly comes back to 90 °C. Bad acceleration during warming up.  Diesel: an indication is extreme long time burning time of the glow indication light. Engine Overheating Possible Causes The electrical signal coming from G62 is too low Wiring and/or connections faulty (short circuit?) Engine Coolant Temperature Sensor (G62) faulty Mechanical problems in cooling system Possible Solutions Check wiring and connections Check / Replace Engine Coolant Temperature Sensor (G62) Check cooling system and correct overheating condition if present Czujnik G62 zielony z króćca wymieniałem kilka miesięcy temu na nowy z ASO bo poprzedni nie stykał i czasami wskazówka temperatury cieczy opadała. Czyżby znowu sie zepsuł czy tylko wariuje przed zapowietrzony układ?
  16. Krzysiek, odprazasz przy okazji zmiany uszczelki ?
  17. Zsuwam na zgaszonym silniku? Kiedy mam pewność, ze już na 100% jest odpowietrzone?
  18. Jest sens ruszać śrubę odpowietrzajaca na rurze przy wtryskach bo ponoć z czasem się rozpada jak się chce ja ruszyć...
  19. Zysk niby ok 20KM ale jest P&P. W K04 TFSI trzeba już "trochę" rzeczy zmienić i to jest często psychologiczna granica.
  20. Tak, parter przez okno od strony dużego parkingu, tam gdzie jest tez wejście klatki do klatki schodowej. Cos mi się nie zgadza teraz z poziomem płynu. Zanim go spuściłem to miałem max. Podczas spuszczania trochę się wylało. Wlałem to samo co spuściłem. i patrze, że jest ponad min, a mam jeszcze 0,5l w butelce do której spuściłem płyn. Ile jest ml pomiędzy min a max? Jak długo układ się odpowietrza?
  21. Dzisiaj wymieniłem wspomniany oring. Mala "gumeczka", której koszt zakupu w normalnym sklepie pewnie wynosi ok 0,80zł ale w ASO to ponad 8zł!!! Operacja jest bardzo skomplikowana, trzeba zdemontować wiele wężyków podciśnienia a i tak nie jest różowo. Aby oring nie wypadl przy zakladaniu krućca potraktowałem go silikonem. Wyciek o ile był to raczej to było delikatne sączenie bo po 3 dniach i przejechaniu 45km wzrokowo nie ubyło nic ze zbiorniczka wyrównawczego. Teraz muszę uzupełnić i poczekać trochę aby upewnić się, że jest OK. Wyciągniety oring był sprasowany więc może coś było na rzeczy. Po wymianie wracałem do domu i od razu rzuciło mi się w oczy, a raczej moja dupohamowania wykryła, że auto nie jedzie. VAG nic nie raportował. Poprawiłem 2 opaski od wężyków podciśnienia i wyskoczyłem na drogę. Jedynka spokojnie... dwójka na 2/3 gazu i jest!!! ... Znów urywa łeb ... moc wróciła!!! Niby powinienem być zadowolony po wymianie ale ciężko mi się pozbierać ponieważ wczoraj miałem włamanie i okradli mi mieszkanie. Niech zdechną na raka jąder z przerzutami!!!
  22. Jak jedziesz? Przy jakich obrotach się pojawia? Czy na postoju przy tych samych obrotach również? Rozrząd kiedy miałeś robiony? Masz jakieś błędy po podlaczeniu vcds?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.