Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. wampir odpowiedział(a) na gacyek temat w 1.8T
    W swoim temacie opisałem gdzie mam bąbelki podczas sprawdzania szczelności. Czy wy też mieliście w tym miejscu i czy aby na pewno muszę wymienić właśnie ezektor a nie sąsiadującą część? http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/audi-a4-b6-1-8t-quattro-avant-270599/
  2. Tzn, ze to jest Melett czyli zamiennik czy tez Melett produkuje dla Borg Werner?
  3. Pioteros pisał o tym CHRA NOWA TURBOSPREZARKA TURBO VW AUDI SEAT SKODA 1.8T (3278986897) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy każdy może sobie przełożyć koras czy to się później jeszcze wyważa? Czy to jest serio oryginał czy zamiennik?
  4. a to nie immobilizer?
  5. ja mam z Tylu 255, pogadaj z kolegą Devastation. Swoja drogą skad pewność ze masz k03s? Patrzyles na tłoczenia na muszli albo na tabliczke znamionowa turbiny? Pojecie k03s jest czasami inaczej tłumaczone np. w usa k03-005 to niby k03 natomiast k03-029 to już dla nic k03s. Ty pewnie masz k03-029... Prawdziwe k03s to k03-073.
  6. 4/5 baku, fmic, avant, quattro, skórzane elektryczne i podgrzewane fotele, trochę gratow w bagażniku ale w dowodzie i tak wbite mam 1684kg.
  7. ja mam prawie 1700kg dzisiaj zwazone
  8. jakie masz doładowanie?
  9. Która z tych turbin będzie najlepsza żeby mieć okolice 220-240KM, szybkie wstawanie, ale aby nie była wysilona?
  10. Czy td04 td05 sa bardziej odporne od gowna k03/k04? Ewentualnie jakie turbiny są odporne? Nie wierze, ze producent zrobił turbine, która uzywana do jazdy po gdy się nie przekracza 3000obr/min musi być jeszcze studzona przez minute czy więcej przed zgaszeniem silnika. Ja tak robie u siebie i wkurw..ia mnie to już. Moj kolega ma reno espace 2.0T i w d*pie ma chłodzenie. Przyjezdza i od razu gasi jakby jezdzil wolnossakiem. Jego zona w volvo s60 2.0T to samo i smieja się ze mnie , bo ich auta jezdza już kilka lat, a ja się ze swoim sram jak z jajkiem i chyba jednak turbina zdycha. (doladowanie 1.25 bara)
  11. Bez dobrej k04 to jakoś tego nie widzę i jeszcze nie zapomnij o dobry sprzęgle bo ori się posypie
  12. Tylko coś mi się wydaje, że jak pada DV to spada moc... Po drugie to chyba padający DV nie powoduje takiego swistu, chyba ze się myle? Macie może jakies nagranie z padającej DV?
  13. Ja bym zaczął od kupienia jednak nowej cewki skoro nie masz pewności. Potem szczelność. Najgorzej ze to się łatwo mowi badanie szczeglności. Sam mam nawet specjalną końcówkę, ale jakoś średnio wierze, ze to może być akurat przyczyną....
  14. Nie miałem takich problemów bo u mnie strojenie rozwiązalo problem zapłonów. Miałem wcześniej ciulaty program. Jak ściągniesz cienki wężyk z DV to zrob logi kanałów 002 i 115.
  15. a benzyna ekstrakcyjna można czyscic?
  16. a ta odcinka pojawiajaca się przy 3300obr?
  17. Czujnik wymieniony i coś się z mocą poprawiło. Dzisiaj kuzyn zadzwonił, że znowu powrócił problem z odcinką tzn wygląda to tak, że podczas przyspieszania wskazówka obrotomierza dochodzi do np. 3800obr a wczoraj nawet do 3300obr i odbija się nie chcąc isc wyżej. Co to może być? Nadal jest błąd 00550
  18. Ja miałem zapłony nawet o wartości 5, a doładowania nie obcinało. Pytanie, czy sprawdzałeś u siebie zawór N249, który steruje zaworem DV? U mnie skubaniec ciagle powodował, że DV była niedomknięta. Możesz to sprawdzić ściągając z DV cienki węzyk łączący ją z N249. Zrob logi i ponownie go założ bo bez niego będziesz miał efekt surge przypominający trochę ogłos delfina albo młodego źrebaka :D
  19. Ją się z tym autem obchodzenie jak z jajkiem. Nie paluje... Moi znajomi się śmieją że mam awd z turbo i tylko podlaczam do niego lapka zeby się cieszyć cyferkami. Dzisiaj patrzyłem na olej i jest 3/4 czyli nie ubywa. Czy padające turbo halasuje też przy gazowaniu na luzie?
  20. Ja mam boshe ... 830 i oprócz podkładek pod listwa wtryskowa nic nie musialem zmieniac. Trzeba tylko pamietac o nowych oringach. Dzisiaj obadałem moje auto. Na zimnym nie słyszałem żadnych gwizdów/szumów, ale jak przejechałem 10km i się silnik dobrze nagrzał to ten hałas pojawił się od momentu jak przekroczę 2500obr Hałas pojawia się w momencie jak obciążony silnik tzn np. ruszam z miejsca albo jade. Jeżeli stoję, mam wrzucony luz i wkrece silnik na ponad 2500obr to nic nie słyszę. Posprawdzałem wszystkie wężyki i zaworki i na pierwszy rzut oka nic nie widzę. Auto ma moc. Co robic?
  21. Czy spalanie 12l/100km może wynikac z tego ze ten czujnik temperatury jest słaby?
  22. Tam tzn do Ksport?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.