Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wampir

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wampir

  1. jakie negatywne? o kim?
  2. Tomasz pisz do mnie jak do małego dziecka, powoli i duzymi literami To jest normalny odgłos DV jak sie ma tip z nierdzewki? Którą rurę mam zaślepic? Do DP (down pipe) nie idzie żadna rura albo jestem ślepy Jak spod korka wlewu oleju? Twierdzisz, ze ma mi wybijac olej spod korka wlewu? Czy ktos na tym forum ma TIP i ori DV i moglby mi nagrac jak pracuje przy puszczeniu nogi z gazu?
  3. byl wymieniany ---------- Post dopisany 17-10-2012 at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 10:13 ---------- Najnowsze doniesienia z placu boju. Powróciłem też do starego N75 i dalej to świergotanie przy puszczeniu nogi z gazu. Podsumowując, świergotanie i strata mocy pojawiła się jak założyłem IC, TIP, nowy N75 i DV properfekt. Po zastąpieniu DV properefektu moim starym to moc wróciła, ale świergotanie pozostało. Założyłem dzisiaj także stary N75 i nadal jest ten dziwny dzwięk. Jutro kupie nowy DV, ale czuję, że to nie jest przyczyna. Co to może być?
  4. Mam u siebie oświetlenie nóg i drzwi, czy jest możliwa wymiana lampek na ledy? Czy ma to sens aby mniej obciazac akumulator?
  5. To moze wstawisz wykres i jakies logi z vaga to zobaczymy co to za cudo masz
  6. ale na properfekcie to samo bylo. Ja jednak obstawiam ten nowy N75 z ASO, albo ten elektrozawór, do którego jest podłączona DVka
  7. Wczoraj wymieniłem DV Properfekta na mój stary ORI DV i auto znowu zaczęło jechać. Porównuję ilość g/s i maksymalna osiągana wartość wynosi tyle, ile było przed wszystkimi modyfikacjami. Pomimo dynamicznej jazdy i logowania póki co błąd nie powrócił. Oto logi po zamianie DV VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Zastnawia mnie ten nagły skok na przepływce do 160g/s i spadek do 102g/s. Czyżby wtryski się zapętliły, popatrzcie na ich czasy? Widzę, że turbo też ma zadaną wartość cisnienia już nizszą niz na logach z properfektem. Wcześniej miał przy 5650obr/min równe 2000mbar, a teraz mniej. Co widać po tych logach oprócz tego, że jest potrzebna korekta ? Na koniec pokaże takie małe porównanie logów przepływki: Widać ile daje wstawienie samych "gratów" bez korekty softu. ---------- Post dopisany 14-10-2012 at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 18:43 ---------- Moc wróciła, ale mam taki dźwięk podczas zmiany biegów albo ściągania nogi z gazu. Czy to jest surge? Co jest powodem? Co mam teraz zrobić?
  8. Ja mam odwrotnie. Turbina ma numer od BEX ale mam 12 lopatek Nie wiem jaki to ma rozmiar. Dostalem ja za grosze to nie bede marudził z tego powodu.
  9. O ile ktos to wystroi bo wiekszosc tunerow nie chce stroic hybryd. Jak ma numer ta turbina na tabliczce? Na czym polegała zmiana?
  10. A moze lepiej zamiast uszelek z ASO to z intercars jakies zamienniki? Czy jednak ori to ori?
  11. Te weze o numerach 1 i 3 to jakie mam kupić bo nie mam dostepu do silikonów?
  12. Czy przy wymianie wtrysków na BEX trzeba wymieniać oringi do nich? Ponoć jest ich 2 sztuki na wtrysk po 9zł co daje razem ...
  13. moge usunac sama sonde a korekte za miesiac czy od razu korekte?
  14. Uslyszalem taka teorie od mechanika, ze mam teraz spadek mocy poniewaz wycialem kata i auto jest w trybie awaryjnym. Nie mogę też zejsc poniżej 10l w srednim spalaniu, a wczesniej spokojnie było 8.5 w trasie. Czy spalanie spadnie po korekcie?
  15. ale mowisz o b5 z 1 sonda czy b6 z 2 sondami? Po korekcie softu spalanie nie spadnie spalanie?
  16. Jak bedzie ciezko? To wez sam zrob mody na 400KM a potem powiedz ile wydales i komentuj
  17. Czy po wycieciu katalizatora w 1.8T B6 i bez żadnych korekt softu będzie wzrost czy spadek mocy jak pojawi sie błąd 16804? Czy wtedy przypadkiem nie wzrasta spalanie? 16804 - Catalyst System; Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 002 - Lower Limit Exceeded
  18. Napisz jaki to model i ile taka impreza ?
  19. yy, nie rozumiem, który to element, masz może jaką fotke tego?
  20. 5m króćca widać na zaworku. Reszta pozostała w rurce. Wydłubałem resztę z wężyka. Ściągnałem opaskę i ścisnąłem nowym cybanetem. Muszę jakoś do poniedziałku dojezdzić. Póki co wszystko się trzyma na miejscu. Łatwo powiedzieć zrób szczelność. Mam spejcalną końcówkę, ale chyba miałem za slaby kompresor bo tylko hałasował, a nie dało się usłyszeć, wyczuć ani zobaczyć nigdzie wycieków. Muszę się upewnić, że mam dobrze podpięty N75 ( o numerze 06A 906 283E, który o ile się nie mylę to zastąpił poprzedni 058 906 283 F). Czy mogłem się pomylić? Czy możecie powiedzieć do jakich elementów powinny być podpięte końcówki o numerach 1,2,3? 1- turbo (mały króciec) 2 - TIP 3 - WasteGate

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.