Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Podrzucisz jakiegoś linka? ile takie szkolenie kosztuje +/- ?
  2. po ok 3-5 minutach mam 90 stopni na blacie
  3. vdm odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    jesteś z okolic warszawy? szukałeś w parkach logistycznych w Błoniu, Ołtarzewie, Teresinie, Sochaczewie? tam jest od groma magazynów
  4. ładne auto, fajnie że quattro ładne widoki
  5. Dokładnie. Tankuję auto tylko na Neste od 7 lat i leję zwykły ON. Żadnych problemów nigdy nie było i cena niższa niż na innych stacjach znowu ja z Neste nie skorzystam - tankowałem wiele razy ale ostatnio w Wawie zalałem za 100pln pompa sobie chodziła jak zawsze, po odjechaniu 2km zobaczyłem, że ani kropli mi nie zatankowało do baku wracając do tematu, na LPG z BP robię duuużo mniej KM niż na gazie z Orlenu
  6. a LPG zakładasz?
  7. taxometr? ładna 1.8TQ z dobrymi planami na przyszłość
  8. pewnie z tylu silnika między gordzią a silnikiem, przy wyjściu z głowicy na kroćcu jakimś
  9. nie było błędu, o to chodzi a czujnik według nr był od skody superB z zielonym łebkiem a nie od audi z czarnym, może to tego wina
  10. ja mam przelot 227k km czujnik i termostat wymieniony. Przed wymianą termostatu podmieńcie czujnik, bo to on może byc tylko walnięty
  11. auto zrobione czujnik G62 był walnięty i nie dawał sygnału do nowego termostatu. Stary termostat nie domykał i nic się nie działo niepokojącego. Nowy termostat natomiast nie otwierał się i przez to te cyrki się działy. Wymienił na nowy G62 i temperaturka dosłownie "chwile" i dochodzi do 90 stopni. Mam nadzieję tylko, tak jak szakal222 napisał, że głowica nie dostała po d*pie. Będziemy obserwować
  12. no ja też, takie życie
  13. tylko podałem linka do tematu wyżej i tam jest opisane, że: 1. termostat sprawdza się podłączając akumulator 2. aby wyjąć termostat w moim aucie trzeba ściągnąc kolektor ssący i alternator, więc to nie jest taka szybka akcja
  14. kolego, czyli termostat otwiera się po otrzymaniu konkretnego napięcia? skąd idzie do niego sygnał, od czujnika G62? tu jest temat z moim problemem, http://a4-klub.pl/uklad-chlodzenia-158/powazny-problem-wymianie-termostatu-252782/
  15. w sieci jest rochę informacji o jakimś elektronicznym termostacie, ale czy on jest sterowany elektronicznie? dodatkowo tutaj kolega opisuje jak go sprawdzać http://a4-klub.pl/uklad-chlodzenia-158/sprawdzic-elektryczny-termostat-250998/
  16. to do czego służy czujnik w termostacie? ---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- o ten czujnik mi chodzi <br /><br />
  17. Witam, Przygotowując auto do zimy postanowiłem wymienić m.in. termostat. Auto zaprowadziłem do mechanika na wymianę cewek, klocków, odbojników na amory tył, no i termostatu. Przed wymianą temperatura max dochodzila do 70-75 stopni a w trasie spadała nawet na 60-65. Po wymianie termostatu, przejechałem dosłownie z 5 km no i się zaczęło: - przestało lecieć ciepłe powietrze do kabiny - pomyślałem, że zapowietrzona nagrzewnica więc zgasiłem silnik poczekałem chwile i powoli zacząłem odkręcać korek od zbiorniczka. Podczas odkręcania zaczęło lecieć dużo pary z zaworka bezpieczeństwa, później pobulgotało no i się ustabilizowało. Myślę juz jest ok ciepło w kabinie itp. po następnych 2 km jazdy zatrzymałem się na papierosa no i słyszę jakby ktoś młotkiem gumowym napier...alał od spodu silnika i co chwile jęczący dźwięk ciężko mi określić jaki "coś jakby ledwo się przeciskało przez termostat?". ta sama sekwencja poczekałem, upusciłem ciśnienie i przestało. Dojechałem do domu, następne 2 km i znowu brak ciepłego powietrza . Dodam, że temperatura raz doszła do 90 stopni zaraz po tym jak odebrałem auto od mechanika, poźniej już tylko do 70 stopni i więcej nie drgnie. -Panowie wszystko wskazuje, że nowy termostat jest do d*py, ale czy może byc sytuacja, że nie otwiera a na blecie pokazuje tylko 70 stopni? -Czy jest jakiś inny czujnik temperatury, z którego bieże się odczyt na zegarach? - Czy ten nowy zjebany termostat mógł mi uszkodzic głowicę w aucie? ---------- Post dopisany 25-11-2012 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2012 at 11:19 ---------- Nikt nie podpowie w tym temacie? ---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:57 ---------- znalazłem, czujnik G62 znajduje się z tyłu silnika i teraz pytanie czy on daje sygnał na zegary i także steruje termostatem?
  18. masz gdzieś ten wzór? podeślij na priv albo maila
  19. do regeneracji tych włączników kupowałe jakieś szablony? bo ładnie to wyszło
  20. kolego, rodzice mają Golfa V z tym silnikiem i ledwo sobie daje radę. Touran to za ciężkie auto do tego silniczka
  21. za te pieniądze, ładne młode i oszczędne autko, które sami chcemy kupić jako 2 w domu to Fiat Bravo
  22. coś takiego w sieci znalazłem, może się przyda <br /><br />
  23. tu jest po części odpowiedź http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/zmieniarka-mp3-fabryczne-radio-audi-236029/
  24. ok, dzięki ale mimo wszystko pytanie aktualne o regenerację
  25. a znasz może nr tego magla z B7?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.