Treść opublikowana przez vdm
-
Audi a8 d2 / 4.2 PB + LPG / S8 addons
Konkretna Co się ze skrzynią stało?
-
regeneracjia wału
macie może namiar gdzie w okolicy warszawy robią takie wymiany podpory razem z wyważaniem w rozsądnych pieniądzach? ewentualnie gdzie kupić taką podporę?
-
Kierownica musi być lekko skręcona w lewo, żeby auto jechało prosto.
sprawdzić geometrię i będzie wiadomo czy warto się nią zainteresować
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Również polecam Wilk'a , konkretny film
-
regeneracjia wału
ok, pytam bo szukam przyczyny dźwięku tak jakby bicia przy prędkości 60-100 km/h, ciężko zlokalizować skąd dochodzi sprawdziłem koła, tarcze, wymieniłem łożysko w kole i przegub (wydawało mi się, że to prawe przednie koło), a możliwe, że to wał/podpora. przebieg prawie 270k km więc wszystko jest możliwe
-
regeneracjia wału
A możesz powiedzieć jakie są objawy padającej podpory wału?
-
AGD do kuchni
Ale ten no frosty tylko na część zamrażania taki semi-nofrost. ok dzięki, mimo wszystko mamy ograniczony budżet, więc nic innego raczej nie wchodzi w grę, najważniejsze to ma być cicha, a tą podobno polecają
-
AGD do kuchni
Ok, dzięki za podpowiedź, Chyba "integra" wygra, jednak ładniej się prezentuje AMM25BI + EBI8562 tak jak radzisz Co do lodówki to niby posiada system NO FROST
-
AGD do kuchni
o za***iście, o takie info chodzi mi
-
AGD do kuchni
Witam, Jesteśmy na etapie kupna całego agd do kuchni Potrzebuję pod zabudowę: Płytę indukcyjną Piekarnik mikrofalę lodówkę pralkę zmywarkę Wstępnie znaleźliśmy to co nas interesuje, w kwocie jaką dysponujemy (6500zł) piekarnik AMICA EBF 7541 AA kuchenka mikrofalowa Amica AMG 20 BF płyta indukcyjna Amica PI6512TK zmywarka Bosch SMV40D40EU pralka Beko WMI 71242 lodówka Electrolux 2800BOW Czy macie może jakieś doświadczenie z wymienionym powyżej sprzęcie i macie inne propozycje, lub zajmujecie się sprzedażą i z chęcią byście nas obsłużyli? Pozdro
-
[ALL B7] A4 2.0 tfsi
Śliczna jest Nosbowy RS mi się przypomina
-
Czujnik G62 blad
no to lipa, bo 1,5 roku temu wymieniałem go a ten drugi jakie ma oznaczenie?
-
Czujnik G62 blad
Witam, Mam problem z odpaleniem zimnego silnika, Błąd w ECU: 16500 - P0116 Czujnik temperatury płynu chłodzącego - usterka zakresu działania - G62 Pytanie, czy to jest ten czujnik 4 biegunowy z tyłu bloku, czy 2 biegunowy w chłodnicy?
-
Pierdzi na wysokich obrotach
Logi zrobiłeś? Jakieś błędy w ECU?
-
[B6 ASN]bury sedan 3.0 quattro. Akcja zima czyli balony 17" str.5
Dajcie linka do niej
-
gdzie tankujecie LPG
BP z powodu PayBack Orlen
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
zakładaj gaz, ja przy przebiegu 206k km założyłem, a teraz mam 260k km i kupę kasy oszczędzonej
-
opony całoroczne
kolega ma nexen'y w mondziaku i sobie chwali
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
Już zamawiam znaczki
-
To było ogłoszenie jakich wiele… Z jednym „ale”
przynajmniej nie był spawany z dwóch sztuk
-
quattro - czy to przegub?
sprawdzę, dzięki za podpowiedź na forum passata gość miał te same objawy Dziwne objawy przegubu wewnętrznego tu inny przeguby wewnetrzne i jeszcze jeden przypadek Volkswagen Touran | czy to przegub wewntrzny??? | VOLKSWAGEN Forum tak więc w tym tygodniu wpadam do mechanika, demontaż, na stół i zobaczymy czy to przegub wewnętrzny
-
quattro - czy to przegub?
Nie ma różnicy w dźwięku skrecajac podczas jazdy, raczej to nie łożysko
-
quattro - czy to przegub?
Musialem sprawdzic co to quattro W skrzyni padlo lozysko, a ze znalazlem na allegro skrzynie o tym samym oznaczeniu za 550 zl to jest juz w aucie od ponad pol roku. Olej + sprzeglo wymienione, w dyfrze olej tez wymieniony, tylko dwumasy nie ruszalem bo ponoc byla ok. Od jakiegos czasu, moze 2 miesiecy cos lekko slyszalem, ale tak jak pisalem, myslalem ze to problem z oponami letnimi, a tu ZONK na zimowych elegancko slychac Moze to znowu skrzynia, albo podpora walu? Ale mam wrazenie ze to od kola lewego przedniego idzie :eusathink: ---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- Muszę sprawdzić dokładnie tarcze i klocki bo właśnie wróciłem ze wawy i po drodze zapaliła się kontrolka od układu hamulcowego. Moze tarcza ma bicie, albo cos innego ---------- Post dopisany 06-12-2013 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2013 at 21:09 ---------- Sprawdziłem tarcze i klocki, podmieniłem koła i nic. Pany, jakie są objawy padającego przegubu wewnętrznego, bo mój mechanik właśnie to obstawia?
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
W Sochaczewie tyle śniegu??????? Dokładnie, sypie coraz mocniej
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
I cały czas sypie